Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (606. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
236
Favori
1.238.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ptt gönderi takip ekranında en altta var mı yukarıda belirttiğim ibare? Şans eseri ellerine hangi çuval geliyorsa onu sisteme giriyorlar herhalde. Bir sıra falan yok herşey freestyle :)

Cimer’den ses yok. Olacağını da sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    PTT ekrani bu sekilde duruyor Aynen hocam cimerden de bir cacik olacagi yok :D ne yapacagiz peki haksizlik bu hakkimizi arayamiyoruz nasil bir sistem bu. bir degil iki degil tum kargolarim bu sekilde bekliyor.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 27 Haziran 2019; 18:57:21 >

• arkadaşlar şimdi yeni sistemde bu gümrük vergilerini nasıl ödüyoruz.. süreç nasıl işliyor..

benim kargom gelmiş 28 tl de kitlemiş devlet.. şimdi ben bekleyecem yine eskisi gibi ptt personeli gelip zilime mi basacak? bu meblayı da ürünü getiren adama elden mi verecem? bu tarz bir iki yorum gördüm ama teyid etmek istedim.. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

peşin peşin özür diliyorum, eğer daha önce konuşulmuşsa yazılmışsa geçmişe yönelik taradım ama bulamadım.. gözümden kaçmış olabilir.. yardımlarnızı bekiyorum.. ben ankara'dayım bu arada.. ürün şuan başakşehir UPİM de..
  • evoevi E kullanıcısına yanıt
    Ellerine kaldık bekliyoruz hocam yapacak birşey yok muhattap yok şikayet edecek birim yok.. welcome to new turkey

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Welcome to the banana republic of the middle east
  • Bilen varsa cvp versin lütfen. Verdiğiniz takip numaralarından bakıyorum PTT’nin sitesinde müşteriden alındı, sevk edildi vs. yazıyor. Bende hiç bişi yok. Halbuki Haziran 2 de ülkeye girmiş. Bende neden yurtdışı hareketleri görünmüyor

• Benimde mayıs siparişleri yok mayısın 14 ve 16 sı 4 paket yok gelemedi, dispute edicem mecburen.

• geberit kullanıcısına yanıt
    Bayramda birikince mayis kargolarini PTT toplu halde imha ettiler galiba.
    Ben bu olayda çaydırma görüyorum ,caydımda netekim saat kayışı alıcaktım vazgeçmek üzereyim ,takipli de olsa sallıyacaklar öyle geliyor bana.
  • Bir hareketlenme var sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailefe -- 28 Haziran 2019; 0:59:38 >
  • ismailefe İ kullanıcısına yanıt
    Hareketlenme olmasi normal cunku hollanda'dan gelmis.
  • Çinden geliyor. Postnl ile geldiği için öyle gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailefe -- 28 Haziran 2019; 1:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailefe

Bir hareketlenme var sanki
    Bende ürün aldım inşallah gelir. Gelmez ise paramı geri alabiliyor muyum?
  • 60 gün dolunca dispute açabilirsin

• Gümrükte vergilendirilimiş bu aşamadan sonra kaç günde gelir bilgisi olan var mı? Bu arada ürün fiyatı 16 euro falandı.

• ismailefe İ kullanıcısına yanıt
    Benim bildigim kadariyla netherlands yaziyorsa hollandadaki depolarindan gonderiyorlar. Saticinin bana verdigi bilgiye gore. Post nl ile geldigi icin sikinti yasamazsin gelir yani hemen. Sikinti daha cok direkt cinden gelen postalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 28 Haziran 2019; 10:29:17 >
  • arkadaslar konuyu gorunce şok gecirdim.6. ayın 3 . de türkiye gümrügüne gelen ürünüm gümrük de bekliyor .icinde üzümleri korumak icin tül var sadece.bundan 2 ay once 15 günde gelen ürün aynı urunden tekrar verince 30 gundur gumrukde bekliyor takip numaramda bu. üzümlerim olmaya başladı ancak koruma tülleri gelmedi.yazık günah veli nimet. istanbul gümrük mudurlugunu arıyorum acmiyorlar. RV924449102CN
    Yok çinden geliyor ürünüm. 3 ayrı aşama var zaten takipte. Bir çinden hollandaya, hollandadan türkiyeye sonra da ülke içinde olan. Postnl de bütün kargolar önce hollandaya gidiyor ordan dağıtılıyor.

• Hocam ben cimere kadar sikayet ettim ama malesef bir sonuc yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evoevi -- 28 Haziran 2019; 10:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoevi

Hocam ben cimere kadar sikayet ettim ama malesef bir sonuc yok.
    hocam yapmam gereken bişey varmı ürünüm gittimi şimdi.yoksa bekliycezmi? aramam gereken bi yer varmı ptt suryayı arayın dedi. istanbul gumruk dairesiymiş ancak adamların telefonu hep mesgul.yada acmiyorlar.cok şikayet var galiba.0212 567 65 65
  • 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.