Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.682
Cevap
236
Favori
1.238.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 Mayıs tarihinde AliExpress Standart Shipping ile bir ürün aldım. YP uzantılı takip kodu verdiler belli bir süre sonra TR uzantılı takip kod oluştu. Turkey Post . Umarım 1 Hazirandan önce gelir. Şu an menşeiden yola çıkmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Arkadaşlar bilgi de alamıyorum ne yapmayalım? Uzun zamandır söylememiştim ali expresten ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mo?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cengizhann01 kullanıcısına yanıt
    kayıtsız olduğu için yapacak bir şey yok 10 kayıtsız siparişimden 4'ü hiç gelmedi bu yıl alıcı koruma süresi bitmeden iade alırsınız.
  • İade işlemini başlatayım mı o zaman şimdiden. Çok teşekkürler bu arada üstad.

• cengizhann01 kullanıcısına yanıt
    60 günde gelmezse iade alınıyor yani biraz daha beklemen lazım.
  • Tamamdır tekrar teşekkürler 😊👍🏼

• cervinff kullanıcısına yanıt
    gece geliş kaydı yapılmış hocam gümrüğe almazlarsa birkaç güne gelir muhtemelen :)
  • SYMY109623643 ile kargo teslim edilmiş gösteriyor. Ama teslim edilmedi. Bu nedir acaba? PTT arıyorum takip kodunu kabul etmiyorlar. Başı sonu harfli bir şeyler istiyorlar filan. Acaba nasıl çözebilirim bu durumu? Bu takip numarasının Türkiye'de başka bir karşılığı mı var?
  • FreeShah kullanıcısına yanıt
    mart ayında teslim edilmiş gözüküyor, sizin siparişiniz hangi tarihte? satıcı başka bir kargo numarası yazmış olabilir gibime geliyor. veya siz hakkınızı aramakta geç kaldınız.
  • Standart shipping Kargo 1 aydır ukimde şikayet etmeme rağmen sonuç yok.. Ne arayacağım ne soracağım artık para iadesi nasıl alabilirim aydınlatabilir misiniz? Şipariş tamamlanma süresinin (60 gün) dolmasına 24 gün kaldı. Ne yapmak gerekiyor 24 gün dolmasını beklemek mi yoksa 23. gün akşamı dispute mu açmak lazım? İlk defa iade işlemi yapacağım o yüzden ne şekilde nasıl yapılır ayrıntılı kaynak varsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 28 Mayıs 2019; 5:3:51 >
  • Arkadaşlar bu kargonun durumu nedir. Hem zimmet yazıyor hemde vergi çıkmış.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Mart’ın son haftası sipariş verdim.
    En son güncelleme Nisa’n 1’de yapıldı /(menşe ülkesinden yola çıktı) diyor.

Bununla birlikte toplam 3 ürünüm yaklaşık 1 aydır bu şekilde. Arkadaşlar sizce gelir mi? Yoksa Para iadesi almalı mıyım? Yarın kargo için verilen süreler doluyor. Bilgili arkadaşlar varsa aydınlatsın lütfen.

• arkadaşlar 12 dolarlık ürüne ne kadar vergi çıkar bilgisi olan var mı?
  • wmsnickers kullanıcısına yanıt
    Başkan bi takip atsana bakayım

• ferro1989 F kullanıcısına yanıt
    LP00130454568793
    LP00129846185915

Buyur hocam.

Bunları Türkiye’de takip edemezsin bulunduğun yerdeki PTT şubesine gidip takipsiz kargoların olduğu yerdeki arkadaşa sordun mu gelmesi lazım çünkü

• ferro1989 F kullanıcısına yanıt
    Yarın sabah gideyim o zaman. Geri dönmemiştir değil mi?

• Bunlar ne demek oluyor acaba? İlk resimde sürekli aynı şeyler yazılmış farklı saatlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sabah git bi sor bulunduğun PTT ye yurtdışı kargom var takipsiz de yardımcı olurlar büyük ihtimal gelmiştir geri gideceğini sanmıyorum eğer yoksa satıcıda süre iste biraz daha alıcı korumasını uzatsın 2 3 günde bir kontrol edersin postaneyi baktın gelmiyor açarsın anlaşmazlık

• Başkan bu airmail kargolar sürekli olarak dolaşıp duruyor fazla takılma önemli olan Türkiye’ye girmesi

• 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.