Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
235
Favori
1.238.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 gün sonrasının bilgisini neden bugün giriyor bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya yanlış yazdılar yada 26 sında ucacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Tarafıma bir mail gelmedi,nasıl ve ne yollacağım
    kendim ukimi aradım maili aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizlahmacun

Türkiye'ye geldiklerinde yeni bir takip numarası atanıyor.

RH096855278TR (PR010762656YP): Şubenize gelmiş pazartesi-salı teslim edilir.

RF592439029SG: Bu daha yeni kabul edilmiş 1-2 haftası var.
    Şubeme geleni bugün teslim aldım, darısı diğerinin başına onda hâlâ bir hareketlilik yok maalesef benim için asıl önemli olan o çünkü araç içi kamera var

• 11.11 de yaptığım alış verişlerde başarılı teslimat diyor çoğuna ama hiç biri gelmedi nasıl oluyor bu iş ya 😩😩😩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Şubeme geleni bugün teslim aldım, darısı diğerinin başına onda hâlâ bir hareketlilik yok maalesef benim için asıl önemli olan o çünkü araç içi kamera var

Alıntıları Göster
    sg li kod 19 undan beri pimde aradınızmı hiç? bi sorun var yoksa 19 dan beri gelmesi lazım
    iade olmuş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 25 Aralık 2018; 0:40:29 >
  • 11.11 de yaptığım alış verişlerde başarılı teslimat diyor çoğuna ama hiç biri gelmedi nasıl oluyor bu iş ya 😩😩😩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nereyi aramam gerekiyor ki? Ondan sonra aldığım ürün geldi bende bir sorun olmasından korkuyorum
  • 11.11 den değil de daha öncesinden bir olay başıma gelmişti

pttden eve teslimat süresi kargonun çinden trye gelme süresinden daha uzu sürmüştü
    bi gün posta görevlisi aradı adres anlaşılmıyor dedi postacı street ne demek bilmiyordu sanırım
    telefonda cevabı verdikten 2 gün sonra getirmişti kargoyu
  • Arkadşlar Aliexpress'den $65 fiyatlı olan bir ekran kartı alacağım. Sipariş geçeyim mi yoksa önümüz ay mı sipariş vereyim? China Post Registered ile gelecek. Birisi yazmış gümrük sıkıyorda sıkıyor diye vergi toplamak için, geri gönderilme ihtimali olur mu? Yoksa fiyatını düşük mü yazdırayım?
  • 11.11 gönderileri ayrı muamele mi görüyor nedir anlamadım. Sonraki tüm siparişlerim geldi bir tek 11.11 deki kaldı, 26 kasım’dan Beri hareket yok. Satıcıya sordum haklısın biraz daha bekleyebilir misin dedi. Bir durum var ama çözemedim ben de, Başakşehir yoğunluğu ile alakasız bir durum..

• 2 aralıkta uçağı kalkan paketin girişi bugün nihayet yapıldı. Kasım-Aralık-Ocak siparişleri hep böyle gecikmeli oluyor maalesef. Ocak sonuna kadar sipariş verilmez bu durumda daha..

• blues88 B kullanıcısına yanıt
    Sevindirici haber.. bizimkilerin de eli kulağındadır artık inşallah.. daha da 11.11 de sipariş vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 25 Aralık 2018; 9:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Arkadşlar Aliexpress'den $65 fiyatlı olan bir ekran kartı alacağım. Sipariş geçeyim mi yoksa önümüz ay mı sipariş vereyim? China Post Registered ile gelecek. Birisi yazmış gümrük sıkıyorda sıkıyor diye vergi toplamak için, geri gönderilme ihtimali olur mu? Yoksa fiyatını düşük mü yazdırayım?
    İstediğin zaman sipariş ver de ürün düşük gösterilse dahi gümrüğe takılır gerçek fiyatı üzerinden vergi ödersiniz. Geri gönderilme ihtimali düşük. Ancak siz çıkan vergiyi ödemezseniz geri gider, onda da satıcıyı bir şekilde ikna edip paranızı geri almaya çalışacaksınız. 65 dolar için yaklaşık 75TL vergi çıkar. Bunu göz önünde bulundurarak sipariş verin.
  • 20 aralıkta aldığım ürün dün pime girdi bugün teslim edildi rekor mu
    ama 11 kasımda aldığım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 25 Aralık 2018; 10:28:13 >
  • Evet benim rekoru egale etmişsin.
  • China Post ve PTT’ye selam,beklemeye devam👍

• Merhaba, gönderim geldiğinde posta şubesine gitmiştim. Fakat tr takip numarasını bilmiyordum. Ptt görevlisi sadece takipsizlere bakmış ve o yüzden bulamadı. Şimdi tr takip numarasını bulduğum zaman farkettim ki benim pttye gittiğim zaman item ordaymış. Sonra geri yollamışlar ist.pime. Geri gönderin diye aradım, söylenen adrese mail attım ama geri yollamışlar. Aliexpress de disputea teklif vermiyor. Ne yapabilirim bilmiyorum. :help:

• Aldiginiz urun neydi ?

• benim aldığım ürün 22sinden beri UKİM PTT İŞYERİNDE BEKLİYOR BAŞAKŞEHİR şeklinde, beklemeye devam mı? gümrüğe takılmamıştır sanırım
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.