Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (452. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SORGUMEMURU
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
236
Favori
1.238.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanwen türkiyede hangi posta şirketiyle yolluyor biliyormusunuz.ayın 23 ünde türkiye havaalanında yazıyor kargo ama başka bi ibare yok bilemedim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18 dolardı hocam fiyatı. Perşembete kadar gelir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11 de bir çok ürün aldım sorunsuz şekilde hepsi geldi.
    bluedio'dan bir kulaklık almıştım takipli kargo satıcının verdiği takip numarasını yazınca hiç bir şey çıkmıyor yani takipsiz kargo gibi bilgi alamıyorum.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    satıcıya bunu yazıyorum yok diyo 3-5gün içinde bakın 3-5 gün geçiyo yine yazıyorum yok diyo 7gün içinde güncellenicek falan filan atıyor gibime geldi.
    ve ben bu ürünü alırken SF eParcel ücretsiz kargo takipli diye aldım bu adamlar bunu postnl ile yolluyor sözde.
    takip numarası bu
    RU279847609NL

neyapmam lazım dispute'mu açayım direkt

• HaciHas kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle gözüktü 2 hafta sürdü gelmesi yanlış hatırlamıyorsam.
    Birde bana gelen parça küçüktü kargo şeklinde değil zarfla geldi apartmanın içindeki kaloriferin üzerine koyup gitmişler.
  • LB170637083SE

Merhaba Arkadaslar bu kargo takipli mi? Eger Takipli ise neden ptt sitesine girince hicbir sey yazmiyor.

Tesekkurler.

• Merhaba, daha önce çok sayıda şube teslimatlı yurtdışı alışverişim olmuştu ama hiçbiri gümrüğe takılmadığından böyle paniklemedim. Birkaç gün Pim, Ukim ve Kim'de dolaşan paketim bugün ilgili şubeye geldi ve 33.10 liralık bedelle teslim alındı. Hiçbir sorun yaşanmadı. Böylelikle ilk gümrük bedelli alışverişle de tanışmış oldum. Ürün de yasaklı değil elbette; Android Tv Box. Teşekkürler.

• Merhaba Hong Kong post kargom 6 gündür Menşei ülkede İşleme merkezinde bekliyor. Bu zamana kadar en fazla 3 gün kadar beklemişti diğer kargolarım. Herhangi bir sorun olabilir mi, kaybolma gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yawenin sitesinden ptt kodu alıp pttden bakmak lazım diyenler var ama ben kodu bulamadım acaba bilen yardımcı olabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Merhaba, daha önce çok sayıda şube teslimatlı yurtdışı alışverişim olmuştu ama hiçbiri gümrüğe takılmadığından böyle paniklemedim. Birkaç gün Pim, Ukim ve Kim'de dolaşan paketim bugün ilgili şubeye geldi ve 33.10 liralık bedelle teslim alındı. Hiçbir sorun yaşanmadı. Böylelikle ilk gümrük bedelli alışverişle de tanışmış oldum. Ürün de yasaklı değil elbette; Android Tv Box. Teşekkürler.
    Hocam hangi android box ı aldığınız link paylaşma şansınız var mı?

• RY411191355CN

RY397836239CN

lütfen bakabilirmisiniz ?
  • Ayberk_09 kullanıcısına yanıt
    Takiplidir. Sweden Post (Direct Link) ile gelecek. Çin'den İsveç'e gönderiliyor, oradan da Türkiye'ye gönderilecek. Ağustos başında gönderilen kargom 24 günde teslim edilmişti.

Paketini İsveç'e ulaştıktan sonra PTT üzerinden takip edebilirsiniz.
  • RP096008860CN

Bu kargonun akıbeti nedir ayın 22 sinden beri bir değişiklik yok.

• ataman67 A kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-icin-tavsiye--108948920-418#136091691 Hocam bu konudaki paylaşımlara da bakın isterseniz.

Mecool M8S Pro L.

52 dolar'a 11.11'de almıştım ama şu an çok artmış fiyatı.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32884652500.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.5b2aWJVtWJVt1E

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-icin-tavsiye--108948920-418#136091691 Hocam bu konudaki paylaşımlara da bakın isterseniz.

Mecool M8S Pro L.

52 dolar'a 11.11'de almıştım ama şu an çok artmış fiyatı.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32884652500.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.5b2aWJVtWJVt1E
    Çok teşekkür ederim hocam bakıyorum hemen

• Arkadaşlar kargom 7 gündür “Order information received by carrier”. Bu normal mi?

Takip no: PR008417217YP

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ortalama kaç günde elimde olur? 4-5 dolarlık ürün ugreenden kablo almıştım.

• AliExpress'de kargo 20'sinden beri menşe ülkesinden yola çıktı diye gözüküyor, aynı zamanda ayın 25'inden veya 26'sından beri 29 Kasım'da Send item abroad (EDI-received) olduğu gözüküyor. Biri aydınlatabilir mi?

Kodu RB656112225SG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 1 Aralık 2018; 22:1:27 >
  • Arkadaşlar ilk defa Ali ekspresten alış veriş yaptım. Aynı sepete 4 urun ekledim. Biri 8gunde sorunsuz ulaştı. Lâkin diğerleri hala ulaşmadı. Özellikle bir tanesi konya adresi olmasına rağmen trabzona gitmiş görünüyor. Nedn böyle olabilir acaba?

Takip 1: RU901661115CN

Takıp 2: 959773537530

Takıp 3: RB653331535SG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistikabi -- 1 Aralık 2018; 22:39:17 >

• UN ile başlayan takipsiz kargoların istanbula indiğini görebiliyormuyuz yoksa en son uçağa bindiğinimi görebiliyoruz arkadaşlar. En son bu şekilde kaldı durum.

2018-11-15 10:28

Plan yelken, plan uçuş numarası ke2852-0955, tarifeli çıkış saati 11:50
  • Merhabalar uzun zamandır Aliexpresten ürün satın alıyorum 11.11 ve Kara Cuma festivallerden 8 adet değişik mağazalardan alışverişim oldu ve ilk defa Shipment canceled olarak 2 ürünüm takip sisteminde güncellendi Türkiye içi takipsiz ayrıca 1 ürün takipli olmasına rağmen hareketlilik yo ondan da gönderi iptal bekliyorum.İptal eden satıcı mı yoksa sistem takip koduna fake güncel bilgi mi yüklüyor satıcıya mesaj yolladım endişe etmeyin gönderi taşıma durumunda yazmış başına gelip tecrübelerinizi paylaşır mısınız.
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.