Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (326. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
235
Favori
1.238.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzenim acaba yanlışlıkla daha hızlı bir kargoyla filan mı gönderdiler dedi.
  • Arkadaşlar Dün gelen kargom Başakşehir PTT Biriminden bu gün Arnavut Köy Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine gitmiş. Neden oraya gitti anlamadım. Çok ters yer orası.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Şubat 2018; 23:26:52 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    genelde benim bütün siparişler oraya gidiyor ertesi günde elime geciyor bildigim sıkıntı olmuyor sonucta gümrükten gecmiş ürün gecmese idi orayada gitmezdi benim anladıgım oraya neolursa olsun gidiyor gibi
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sağol ama ilk defa aldığım bir ürün oraya gidiyor. Daha önceki kargolarım Başakşehir Pim den direk Yalova'ya gelir ve ertesi gün de teslim alırdım. Ama bu kargom Başakşehir Pim den Arnavut Köye gitmiş. Çok aksi bir yönde gidince hatalı adres mi girildi sisteme diye düşündüm.

Sayfada güncelleme olmuş ama sanki hiç Arnavut köy ve Bursa'ya gitmemiş direk Yalova'ya gelmiş gibi görünüyor. Oraları silmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 1 Mart 2018; 10:54:26 >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Üzerine fiyat yazılması zorunlu, limit 30 euro. Üzerine 44 dolar yazdıysa gümrükte kontrol edilir. Ürünün ne olduğu da önemli. Mesela saat ise düşük yazsa da gümrüğe takılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargom şimdi de Bursa Pim de. İstanbul dan direk Yalova'ya gelmedi

• Merhaba arkadaşlar RS938169195NL takip nolu kargoma 29.01.2018 tarihinden beri kargo durumunda güncelleme olmadı. Gönderi nakliye depolarındadır diyor. Kargo şirketi postnl. Satıcıya her gün mesaj atıyorum cevap vermiyor. Ne yapmalıyım alıcı koruma sürem 30 martta sona eriyor.

• benimkinde de bir hareket yok ..o kadar alışveriş yaptım ilk defa başıma geldi.Ne yapmak gerekir.

• benimkinde de bir hareket yok ..o kadar alışveriş yaptım ilk defa başıma geldi.Ne yapmak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.martelo -- 1 Mart 2018; 10:28:2 >
  • Seninki en fazla 2 hafta içinde elinde olur. Ayrıca ptt takip kodun RG753450915CN. Ptt den takip edebilirsin. Bence haftaya senin paketin sana ulaşır. Hareket olmamasının sebebi de yolda olması. Yakında türkiyeye giriş yapar.
  • Merhaba arkadaşlar

UC018409802CN

UC020283615CN

UC039398861CN

bu takip numaralarını takip etmemim bir yolu varmı? çevirebileceğim bir site falan. ptt de göremiyorum
  • supernaturel.emin kullanıcısına yanıt
    17track.net
  • PTT Sitesinde sorun var galiba. Yalova'ya gelen kargomun durumu nedir yani teslimat için yola çıktımı bakayım dedim sayfa hata verip duruyor.

Edit: Şimdi sorun geçmiş. Baktım Alıcı Merkez Torbayı Açtı görünüyor. 10:08 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 1 Mart 2018; 14:28:57 >
  • Akvaryum motoru aldım Saat kutusundan biraz daha büyük ebat olarak. Türkiye'den alanların yorumları da vardı ürün sayfasında. Ona güvenip aldım. Bekleyip göreceğiz.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Umarım sorunsuz elinize ulaşır ama yorumlara her zaman güvenmemek lazım. Bir Türkler ya çok abartırız ya yerin dibine sokarız.

Geçenlerde yerli bir siteden (Hb) den Samsung telefona Samsung şarj kablosu aldım. Orijinal diye. Yorumlar çok iyiydi. Satıcı HB kendisi ama ürün ithalat garantili. Normal de eski kablosuyla 1 saat 26 dakika da şarj olan telefonu 2.5 saatte şarj ediyor. Başka kablo denediğimde şarj süresi tekrar 1 saat 26 dakikaya iniyor. Aldığım kablo bazen 2.5 saat bazen 1 saat 26 dakika bazen 3 saat 15 dakika gibi süre veriyor. İletişime geçtik kablo sahte mi diye. Geri dönüş yaptılar orijinal kablo diye. Tekrar görüştük araştıracağız dediler. Kabloyu gönderin demek yok. Neyse geri döndüler ve yine kablo için orijinal ürün dediler.

Yorumlara bakarsan sitede yer alan yorumlar çok olumlu ama gel gör kablo söylenen kadar iyi değil.
  • İlk defa sipariş olarak Bluetooth Kulaklık istedim. 4 Dolar indirim kuponuyla 6.32 Dolar gibi bir fiyata siparişim onaylandı ve ülkeye girene kadar 2 hafta geçti. 2. haftanın başında 14 ya da 15 gün içinde ülkeye girdi bende okudum burada yok UKİM falan derken yusuflamadım değil. Ama 14 günde gelen kargo 6 gün PTT tarafından zor getirildi. Şubeye gidiyorum yok diyorlar şaka gibi nasıl bir sistem anlamadım. Direkt dağıtımcıya veriyorlarmış sanırım. Başka bir açıklaması olamaz.
  • 20 şubatta sipariş verdiğim saat,1 mart sabahı teslim edildi. 8 günde elime ulaştı diyebilirim,şuan aynı anda aldığım başka üründe istanbulda 2 güne oda gelir. kendimi şanslı hissediyorum
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    Aynı sekilde..1 haftada bir siparişim geldi..diğer siparişimde 2.gunde Türkiye'ye girdi ertesi günü sehrime geldi ve yarın teslim edilmis olur..Gerçekten bu aralar hızlı

Takip kodu SG..singapur post olması lazım belki diger kargolar yavastir yanlış algi olusmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixeror -- 2 Mart 2018; 1:59:58 >
  • Bu takip kodları aynı şirketin ve takipsiz olmalarına rağmen 1. sıradakinin tüm kargo bilgileri 17 trackta var, diğerlerinin çinden ayrılana kadar var. Tüm ürünler geldi ama 1.nin kargo bilgileri görününce diğerlerinin niye görünmüyor diye merak ettim.

UC017870743CN
    UC006601255CN
    UC011179486CN
    UC016738425CN
  • mixeror kullanıcısına yanıt
    Benim SG ile başlayan ürünüm hala uçakta ses seda yok, ama RY ile başlayanlar geldi. isim soyisim yazmamışım ben inşallah teslim ederken sorun olmaz,birinci ürünü alırken normalde isim yoksa teslim etmiyoruz dedi.böyle bir durumda ne yapabilirim ki.sonuçta gittigidiyordan almadık ki arayıp düzelttirelim :D
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.