Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Onurkocoglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
15.480
Cevap
188
Favori
796.584
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 11 saat 48 dakika kadarı kaldı.

Aceba hareket varda bilgileri mi girmiyorlar. 20 gündür değişiklik yok . Umarim yakin zamanda gelir. Yoksa dispute açacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pegasus_2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"gönderi yerel gönderi şirketinde" diyor bende ayın 20 sinden beri.ozaman bulunduğum yerdeki ptt ye gelmiş olabilir mi?gidip bakmalımıyım
    ptt kodundan sorguluyorum.ordada aynı ibare var çünkü
    |
    |
    Kami-sama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Takipsizler genelde Çinden çıktıktan sonra takip edilemiyor, belki buraya ulaşınca son bir güncelleme yapan da vardır ama fake olabilir. Şubede tanıdık olmadıkça pek yardım etmezler ama

|
    |
    pegasus_2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yarbay
    4421 Mesaj
    Singapur post ile dün yola çıkan kargo bugün ülkeye girmiş o da standart shipping di. Şanslıyım bı aralar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

şuan bende de durum aynı burdaki gibi 3 numarayıda sorguladığımda paylaştığınız gibi sonuç alıyorum. Kaç günde geldi ürününüz yada geldi mi ?
    |
    |
    JesWhite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz) - ASUS P8Z77-V LX - KINGSTON 4X2 1333 DDR3 - GTX650Ti Boost DirectCUII O.C 2GB 192 BİT - WD 3.5" 500GB Caviar Blue 16MB Cache SATA 3.0 7200Rpm Harddisk - CORSAIR 120GB LS SERİES SSD - OCZ-ZS750W-EU ZS Series 750W 80 Bronze Psu - HP 23 " LED Monitör - x2301 - LOGITECH G300 GAMING MOUSE
  • Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 11 saat 48 dakika kadarı kaldı.
    Dear

sorry for the trouble

we checked with China post for it

1)they replied us.

the parcel left China already and it holds on International Letter post items operation Center

The transit Postal is dealing now.

They will deliver it to you within 15-20 days.

2)Please do not worry,we will be responsible for our business!

thank you for your understanding and wish you get soon,

nice day

İngilizcesi olan biri varsa ne demek istemiş açıklıyabilir mi ?

Arkadaşlar merhaba, China Post ile bir ürün aldım yüzde 30 civarı indirim vardı. Ertesi sabah satıcı fiyatı yanlış girdiklerini, iptal etmemi söylediler. Ben de etmedim hakkım olduğu için. Suppport'a danıştım onlar da iptal etmememi söyledi. 1 gün askıda kaldı sipariş. 1 gün sonra onaylanmış, in transit konumuna gelmiş. 15 gündür takip bilgisi vermiyor ve mesajlara dönmüyor satıcı. China Post kendi sitesinden de baktım hiçbir hareket yok siparişte. Ayrıca china post siparişleri RF kodu ile başlıyor bu RG ile başlıyor. Aliexpress supporta ulaşamıyorum da, service unavailible diyor. Diğer siparişlerim tıkır tıkır işliyor bir sorun yok. Satıcı paraya yatmaya çalışıyor sanırım. Bu durumda ne yapmalıyım sizce?

Savsakladığı kesin hocam.
    |
    |
    sushi. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herhalde korgon geciktiği için yazdın. China post ile görüşmüşler ve paketinin Çin'den çıktığını söylemişler. 15-20 gün içinde gelecektir diyor. Endişelenme her şey sorumluluğumuz altında diye de eklemişler, anlayışın için de teşekkür ediyorlar.
    |
    |
    İsviçreli bilim adami kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600, MSI B450 Tomahawk MAX, Crucial Ballistix Sport LT DDR4 3000 2x8GB, Asus GeForce 1660Ti Dual EVO, XPG SX8200 PRO 512GB, Phanteks P400A, EVGA Supernova 650G2, Acer VG240ypbiip, Logitech G213 Prodigy, Steelseries Rival 100
  • Yarbay
    2331 Mesaj
    NLPONRA ponra nasıl arkadaşlar ortalama kaç günde gelir?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

Hocam bu mesaji rock official store mu attı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çevirin için teşekkürler :)

|
    |
    end0plazmikretikulum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet onlar atti . Rock zircon kulaklik sipariş etmiştim.

|
    |
    enesbo71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam 1 takipsz geldiyse 3 tanesi gelmedi. Cidden son 2 aydır kargoda kesin birşeyler dönüyor. Bu arada dispute için kesin sürenin dolmasınımı bekleyeceğiz ? Yosa 3-4 gün kalamı açmak lazım ?
    |
    |
    ssslashhh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam 1 takipsz geldiyse 3 tanesi gelmedi. Cidden son 2 aydır kargoda kesin birşeyler dönüyor. Bu arada dispute için kesin sürenin dolmasınımı bekleyeceğiz ? Yosa 3-4 gün kalamı açmak lazım ?

5 gün kala açıyorum ben. Yığınla dispute açtık sonra adamlar türkler bizi gondikliyor demekte haklı nereden bilecekler kargonun gelip gelmediğini, valla ptt işini biliyor bu kargoları göndermiyor sonra e ptt avm diye bi şey açıyor en son çinden alıp kendi sitesinden iki katına satacak bize ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer-1907 -- 13 Ekim 2017; 18:30:49 >
    |
    |

Bende 4 eylulde bir tane rock zircon aldim 1 aya gelir dedim 40 gun oldu ulkeye bile gelmedi daha 21 eylulden beri de hareket yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,522
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.