Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.690
Cevap
235
Favori
1.238.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017-02-16 16:40:34 Outbound in sorting center
    2017-02-13 08:26:25 Inbound in sorting center
    2017-02-09 03:35:21 Accepted by carrier
    2017-02-06 11:05:02 Waiting for pick up

Shipping time: 2017-02-04 21:04:54
    Order time & date: 02:03 Jan. 31 2017

Bu nedir arkadaş 12 gündür daha uçağa alınamadı tamam çin yılbaşısı ama bukadarda olmazki yaza gelirse iyi
  • AliExpress standard shipping bekleyenler kargo numaralarını kontrol etsinler. Ocak 23'den beri hareket yoktu ülke sınırlarına girmiş.
  • yanwen economic ile kargosu gelen oldu mu son zamanlarda? 19 ocak'taki kargo hala türkiye'ye ulaşmamış gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasar2007

Hesap kesim zamanı asıl kartınıza yansır. Benim de başıma geldi. İptal olan sanal kartına 4 ayrı iade yattı. Hepsi hesap kesiminde asıl karta yansıdı. Banka Garanti.

Teşekkürler. Benim bankada iş bankası bakalım ne olacak. Yeri değil belki ama bundan sonra Kuveyt Türk kartım ile almayı planlıyorum iş bankası dolar kuru düşmesine rağmen kuru güncellemiyor. Serbest piyasa kuru ile iş bankası dolar kuru arasında dolar başına 12-13 kuruş oynuyor. Garanti bankası da böyle mi?
  • http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00067852030374&spm=a3708.7860688.0.d01

ürün ne zaman gelir arkadaşlar bi bilgi verin allah aşkına çok önemli benim için

• Sunyou takipsizle gelen urun bugun elimdeydi. Siparişi 4 Şubat'ta vermiştim baya rekor oldu bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rose11rose R kullanıcısına yanıt
    Su gün gelir demek yanlış olur burası Türkiye herşey olabilir ama genellikle 21 gün içinde gümrüğe girmesi gerekiyor yani mart ayının ilk haftası gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: simcell

quote:

Hesap kesim zamanı asıl kartınıza yansır. Benim de başıma geldi. İptal olan sanal kartına 4 ayrı iade yattı. Hepsi hesap kesiminde asıl karta yansıdı. Banka Garanti.

Teşekkürler. Benim bankada iş bankası bakalım ne olacak. Yeri değil belki ama bundan sonra Kuveyt Türk kartım ile almayı planlıyorum iş bankası dolar kuru düşmesine rağmen kuru güncellemiyor. Serbest piyasa kuru ile iş bankası dolar kuru arasında dolar başına 12-13 kuruş oynuyor. Garanti bankası da böyle mi?

Evet garanti bankası da böyle. Yapmışolduğum itiraza verdikleri cevap "döviz kurunun % 1,5 fazlası hesabınızdan çekilir" şeklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: baysbawer

quote:

quote:

Evet garanti bankası da böyle. Yapmışolduğum itiraza verdikleri cevap "döviz kurunun % 1,5 fazlası hesabınızdan çekilir" şeklinde.

Bana da aynını diyorlar ama o hesaba göre 1 dolar da 4 kuruş fazla çekmeleri gerekiyor ama 1 dolarda serbest piyasa kuruna ve merkez bankası kuruna göre 12 kuruş civarında fazla çekiyorlar. Hani çok değil 10 dolar da 1.2 TL fazla çekmiş oluyorlar ama milyonlarca alışveriş yapanı düşünce devasa boyutta bir tutar çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rose11rose

http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=LP00067852030374&spm=a3708.7860688.0.d01

ürün ne zaman gelir arkadaşlar bi bilgi verin allah aşkına çok önemli benim için

Siparişiniz 10 Şubat'ta Türkiye'ye gönderilmiş. Fakat kimse bu kargo için ne zaman geleceğinin garantisini veremez.
    Benim 1,5 aylık ve 3 aylık siparişlerim var gelmeyen.

• @faruk @06nakres06 @guven35 yardımlarınız için her birinin ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ücret iyadeleri geldi.

• Chine post 14 ünde uçak kalktı

17 sinde istanbula geldi

RF538339653CN

• quote:

China post ait mail rekor kırmaya başladı. 09 şubatta verdiğim sipariş bugün teslim edilecek.

RS436362064CN

Ocakta Aynı satıcıdan aldığım bir önceki sipariş te 10 günde teslim edilmişti.

Arkadaş bu rekorlar bize niye denk gelmiyor 😊

19 ocak ta sipariş verdiğim takipli ürünü bugün alabildiğime sevindim. 18 ocak ta kargoya verilen takipli ürün hala tr ye giriş yapmadı...

• 10 Şubatta sipariş vermişim. 20 Şubatta teslim edilecek. İlginç.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

Chine post 14 ünde uçak kalktı

17 sinde istanbula geldi

RF538339653CN

Hayırlı olsun. Benimde son siparişimde 14'ünde uçak kalktı ama daha İstanbul'a inmedi. Pazartesi inmesini bekliyorum.,

PTT'nin sitesinden takip edebiliyor musunuz? Ben girdiğimde takip edemiyorum.
  • simcell S kullanıcısına yanıt
    takıp numaranız nedir ?
  • quote:

takıp numaranız nedir ?

RF547693246CN

• quote:

quote:

takıp numaranız nedir ?

RF547693246CN

gemi dün yola çıkmış

ve hedef ülke belçika türkiye ye gelmiycek bu

belcıka postasına dusmuş zaten
    https://track.bpost.be/btr/web/#/search?itemCode=RF547693246CN&lang=en

buda 17 track https://www.17track.net/tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 19 Şubat 2017; 9:21:45 >

• satıcı ile iletişime geç şimdi anlaşmazlık aç..

ekran görüntülerini gönder.. ürün yanlış ülkeye gidiyor yaz... paranı al hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrid2017 -- 19 Şubat 2017; 9:23:25 >
  • quote:

satıcı ile iletişime geç şimdi anlaşmazlık aç..

ekran görüntülerini gönder.. ürün yanlış ülkeye gidiyor yaz... paranı al hepsini

Teşekkürler.

Harici sitelerden bakmak aklıma gelmemişti Aliexpress'in kendi takip sistemi Türkiye diyor ama sizin verdiğiniz sitelerde hareket bilgisi görünüyor ve sizinde dediğiniz gibi hedef ülke Belçika görünüyor.

Satıcıya şu an mesaj atıyorum. Kabul ederse para iadesi istemeyeceğim yeniden göndermesini isteyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.