Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bu Konudaki Kullanıcılar: mr.sleeping
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
20.934
Cevap
231
Favori
1.111.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2938
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 231
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cervinff (773 mesaj) Makale_Helvetia (695 mesaj) madrid2017 (639 mesaj) braveyours (381 mesaj) evoevi (278 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11079 mesaj) Mobil (6988 mesaj) Tablet (291 mesaj) Mini (592 mesaj) Uygulama (2319 mesaj) (7 mesaj) (102 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onuralp78

Arkadaşlar selamlar, bende 0216 636 81 12 numarasından arandım geçen gün fakat cevap veremedim, fedex müşteri hizmetlerini aradım , aliexpress üzerindeki SG kodlu numara ile sorgulama yapamayacaklarını söylediler, mail atın dediler, fedexten dönüş maili geldi yine aynı şekilde isim /telefon numarası üzerinden sorgu yapamayız , bize 12 haneli fedex takip kodu lazım diyorlar.

0216 636 81 12 numaraya yönlendirme rica ediyorum, onun içinde destek vermiyorlar. Ne yapmamız lazım? Bu numaraya ya da farklı numara üzerinden ulaşabilen var mıdır?

Arkadaşlar tekrar bilgi vermek istiyorum, biraz önce tekrar fedex müşteri hizmetlerine ulaştım, arkadaş malezya üzerinden gelen kargolara bakarak, benim posta kodum üzerinden isim-soyisim ile paketi buldu. Fedex takip numarasını paylaşarak, gümrüğe bedel ödemesi bilgisi için mail ilettirdi.

Aynı durumda olan arkadaşlar için yardımcı olur umarım..

• Binbaşı
    1564 Mesaj

Hangi numaradan ulaştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    onuralp78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Selamlar ben 444 9339 nolu telefonu aradım. Çinden kargom olduğunu söyledim. Takip numaramı istedi RB diye söylemeye başlayınca, Malezya üzerinden gelen kulaklıklardan mı diye sordu. Evet dedim. Takip numaramı ve kargo çıkış tarihini sordular. İletişim bilgilerimi alıp, incelendikten sonra dönüş yapacaklarını belirttiler.

• Binbaşı
    1242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nurimo26

Selamlar ben 444 9339 nolu telefonu aradım. Çinden kargom olduğunu söyledim. Takip numaramı istedi RB diye söylemeye başlayınca, Malezya üzerinden gelen kulaklıklardan mı diye sordu. Evet dedim. Takip numaramı ve kargo çıkış tarihini sordular. İletişim bilgilerimi alıp, incelendikten sonra dönüş yapacaklarını belirttiler.

hocam ne oluyor bu kulaklıklar hakkında. bende aliexpressden kulaklıgım için blueetooh aparatı alacaktım ancak burayı görünce korktum ?

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Şimdilerde bir sorun gözükmüyor gibi son yorumlarda normale döndüğünü söylüyorlar. İçindeki pilden dolayı çinde gümrüğe takılmış ya da kargo şirketinde bir problem olmuştu mart ve nisanda satın alınan kulaklıklarda

|
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj

Ben aradım ama verdiğim bilgilerle bulamadılar kargoyu... Umarım patlamamıştır bizimki

|
    |
    onuralp78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1242 Mesaj

Valla gaza gelip aldıg singapur post ile geliyor satıcı kargoladı hemen bakalım nolcak 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CHOCKSHEEKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2134 Mesaj
    Kargolar Aras'la sorunsuz gelmeye başladı.

|
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Arkadaşlar beni de 3 gün önce sabahın köründe aradıkları için açamadım, geri dönünce de açmıyorlar. Müşteri hizmetlerini arayınca bu isimle gelen kargo yok diyor. Ne yapmam lazım, bir fikri olan var mı?

|
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj

Arkadaşlar aldığım ürünün kargo takip numarasını çevirmem çok uzun zaman aldığı için sağlıklı takip edemedim. Haziran'ın 3'ünde gelen kargom 8 gün sonra iadeye düşmüş gönderilmiş. Verilerde bir hata olabilir mi sizce? bu kadar kısa sürede nasıl iade edebilirler. İadeyi iptal ettirme şansım var mı ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/8a/ef/a28aef8c08fd5b92027d570d42648432.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euse1474 -- 12 Haziran 2021; 20:30:44 >
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

Merhabalar,
    İadeyi iptal etme şansınız yoktur. Kargonuz zaten yurtdışına sevk edilmiş. Yurtdışından gelen Posta/Mektup tipi ürünlerin PTT'de bekleme süresi 10 iş günü Koli tipi ürünlerde ise 12 iş günü. Bu süre dolduktan sonra kimse kargoyu almazsa yurtdışına iade işlemi başlıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    euse1474 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1242 Mesaj
    Arkadaşlar bir ürün aldım ileri tarih göstererek gönderi yurt dışına sevk edildi diyor dolandırıldık mı acaba

Tarih ve Saat İşlem Türü Açıklama İşlemi Yapan
    PTT İşyeri/Şube İlçe İl
    13/06/2021 - 11:38:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) -/ - Singapore (Yurt Disi)
    16/06/2021 - 01:05:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) -/

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Ürünün singapurdan yola çıktığını belirtiyor o yazı

|
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj
    Sekiz numara sitesinden aldığım ürün item arrived to İstanbul kısmında, benim de varoş zamanını denk getirmek gerekiyor tahmini ne kadar sürüyor gümrükten geçmesi ve şehrime gelmesi?

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.