Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.941
Cevap
232
Favori
1.112.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2940
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 232
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cervinff (773 mesaj) Makale_Helvetia (695 mesaj) madrid2017 (639 mesaj) braveyours (381 mesaj) evoevi (279 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11085 mesaj) Mobil (6990 mesaj) Tablet (291 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (2319 mesaj) (7 mesaj) (102 mesaj)
  • @
28 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    410 Mesaj

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Latvia Post için 33 günde gelmesi çok iyi. Umarım hep hızlı gelir. Bu firmadan sürekli sıkıntı çekmiştim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TheNıghtMare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sağolasın,sen öyle yazınca üzüldüm reis sanırım hayatımdaki bütün şansı kullandım .s

|
    |
    falcon_X1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj

Dağıtım şubesinde demek oluyor.

Cihet listesine eklendi demediği sürece gidip alabilirsiniz.(Tabi sokağa çıkma hakkınız varsa)

Cihet listesine eklenirse dağıtıma çıkacak demektir, boşuna gitmeye gerek yok.

|
    |
    anaskvit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

Estağfurullah. Ama hızlı gelmesi çok iyi herhalde firma kendine çeki düzen vermeye başlamış olabilir.

|
    |
    TheNıghtMare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anaskvit

Abilerim merhaba, kapanma sürecinde kargomu PTT şubesinden alabilir miyim? 5 gündür cihet hazırlama listesine eklendi olarak gözüküyor.

Sorun olmuyor git direk al

bugün 5 tane kargomu aldım ben 

|
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Normalde tr ye giriş yapması lazım ama hala giriş yapamamış gibi gözüküyor. Yanwen post ile geliyor. Başka yanwen postları referans alıp baktığında 1er gün ara ile İstanbul'a giriş yapmış gözüküyor ama benim kargoda bir tuhaflık var anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Merhabalar herkese. Martın 12'sinde Edifier'dan satın aldığım kulaklığın kargo durumu 22 marttan beri güncellenmiyor. Herhangi bir hareketlilik yok tam 43 gündür. Daha öncesinde 20 şubatta satın aldığım kulaklık Singapur Postla 18 gün içerisinde elime geçmişti. Bu sorunla karşılaşanları da gördüm ve anladığım kadarıyla bu genel bir problem.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/58/87/2c/58872c13c0f6bc26a030a433cf0dcbef.jpeg&t=0&width=480&text=1

Twitter üzerinden singapur post ile irtibata geçtiğimde aldığım cevap şaşırttı. Satıcı ve aliexpress ürünün yolda olduğunu söylerken Singapur post ürünün kendilerine ulaşmadığını söylüyor. Çinden kargoya verilen ürün başka bir firma üzerinden mi singapura getiriliyor? Buradaki mevcut problem nedir çözemedim doğrusu. Aliexpressten defalarca alışveriş yaptım ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Aynı durumda olan diğer arkadaşlar ne yapmayı düşünüyor? Korumanın bitmesine 40 gün var ve şuan dispute açsam bir faydası olur mu. Paket hala aktarımda gözüktüğü için muhtemelen bekle diyip geçiştirecekler ki satıcıyla irtibata geçtiğimde de böyle oldu. Şimdiden herkese teşekkürler.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/46/74/93/4674939f08866a854a453430eac5e47c.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurimo26 -- 11 Mayıs 2021; 0:8:5 >

• Er
    10 Mesaj
    Dostum selam bende seninle aynı durumdayım maalesef birkaç kişi daha var aynı durumda olan bende araştırdım durumu kargo Çin'de şuanda 4px diye bir firma singapura götürmesi lazım o yüzden Singapur post bizde değil diyor. Satıcı nerde olduğunu bilmiyor benim satıcıda Türkiye'de olduğunu söylüyor ama alakası yok senle aynı durumda kargo. Muhtemelen Çin'de gümrükte bekletiliyor yada 4px firması ile ilgili sıkıntı var. Şuan dispute açmak çözüm değil . Tahmini teslim süresi dolduktan sonra açmak lazım. Bunuda track24 den takip et en altta yazıyor. Umarım gelir kargolar ama çok ümitli değilim.

• Teğmen
    247 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faatih

Normalde tr ye giriş yapması lazım ama hala giriş yapamamış gibi gözüküyor. Yanwen post ile geliyor. Başka yanwen postları referans alıp baktığında 1er gün ara ile İstanbul'a giriş yapmış gözüküyor ama benim kargoda bir tuhaflık var anlayamadim

Enteresan bir şekilde az önce güncellendi ve item is arrived İstanbul yazdı. Fakat sorun şu. 02.05.2021 tarihinde ulaştığı yazıyor. Bir tuhaflık dönüyor ama nedir anlayamadım. Sanırım.diger 2 ürün gibi ansızın bir gün eve gelecek 😆

• Onbaşı
    31 Mesaj

Teşekkürler. Açıkçası ben de ümidi kestim param yanmasa bari  

|
    |
    Karakartal038 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    Arkadaşlar bugün kargo gelcekti,sabah dağitıma çiktı güncellemesi geldi yarım saat sonra teslim edilemedi güncellemesi geldi. Evdeydim halbuki , dağıtım falan olmadı. kargolara gidilebiliyor mu tam kapanma varken? Veya tekrar dağıtıma(!) çıkıyor mu, bilen?

• Çavuş
    66 Mesaj

Benim de kargom Item departed from origin yazısından sonra güncellenmemişti, bugün baktığımda Item arrived to İstanbul yazıyor. Tarih 02.05.2021 görünüyor. Sanırım aynı uçakla geldiler.

|
    |
    faatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: romantik pepe

Benim de kargom Item departed from origin yazısından sonra güncellenmemişti, bugün baktığımda Item arrived to İstanbul yazıyor. Tarih 02.05.2021 görünüyor. Sanırım aynı uçakla geldiler.

Benimde ayni ikinizinki gibi istanbul yazdi bugun ilerleme olcakmk bakalim bayramdan sonraya kalmaz umarim

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Aynı sorun bende de var hocam. Abnormal clereance güncellemesiyle kaldı. 39 gündür kargoda görünüyor. Şahsi fikrim çin gümrüğü çıkışında sorun olduğu ve ortalama 1-2 hafta içerisinde normale döneceği yönünde.

|
    |
    nurimo26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheNıghtMare

Reis Bugün itibariyle geldi.33 gün oldu.

eyvallah ben de bugün aldım buraya yazacaktım senin mesajı gördüm

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Estağfurullah. Ama hızlı gelmesi çok iyi herhalde firma kendine çeki düzen vermeye başlamış olabilir.

vergi dahil aldığım ürün için LP ile başlayan bir kod çıktı bunu nereden takip etmeli bilgin var mı

• Yüzbaşı
    410 Mesaj

Merhabalar,

Global Cainiao veya 4PX üzerinden takip edebilirsiniz. Şahsen Cainiao üzerinden takip etmenizi tavsiye ederim. Türkiye'ye geldikten Aras Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Cainiao:

https://global.cainiao.com/?spm=a3708.7860688.0.0.3efa3b18N7PKWt&lang=en

4PX

http://track.4px.com/#/

|
    |
    nwih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj

ptt de gözüken gönderiniz var mı ? ptt hala güncelleme yapmadı benimkilere

|
    |
    Üsküdar Gerçekleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: illanois

Arkadaşlar bugün kargo gelcekti,sabah dağitıma çiktı güncellemesi geldi yarım saat sonra teslim edilemedi güncellemesi geldi. Evdeydim halbuki , dağıtım falan olmadı. kargolara gidilebiliyor mu tam kapanma varken? Veya tekrar dağıtıma(!) çıkıyor mu, bilen?

Tekrar dağıtıma çıkmaz. Gidip pttden alabilirsin sorun olmaz

• Yüzbaşı
    444 Mesaj

benim pakete bugün ptt güncellemesi geldi.

yurtdışı geliş kaydı yapıldı

gümrüğe sevkedildi..

yani sonuç olarak gümrükten çıkmasını bekliyorum..

|
    |
    musicalite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.