Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (1028. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
21.684
Cevap
235
Favori
1.238.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PR ile başlayan yanwen kargoları şu sıralar çok yavaş. 15 gün oldu hala hareket yok.

• ES3NT kullanıcısına yanıt
    Valla benimki hızlı geldide gümrük yavaş 4ünde kargo oldu 9unda trye geldi 9undan beri item arrived to İstanbul yazısında.d

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PR179587336YP arkadaşlar ayın 1inden bu zamana kadar hala ulaşmadı sorun ne olabilir. Her ne kadar TR sorgulama kodu versede PTT den birşey çıkmıyor. Barkod bulunamadı diyor. Acaba fake kargo takip mi verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pablo Boss kullanıcısına yanıt

hocam benimki gümrüge sevk edildi sizinki ne halde

• a1perendemir A kullanıcısına yanıt

hocam gümrüge sevk edilmiş :)

• Item arrived istanbul olan 4 kagodan 2 si gümrüğe geçti bugün diğerler 9 ve 13 ü nden beri aynı statüde

• Benimki 14'ünde İstanbul'a indi. Bu sabah gümrüğe girdiği gibi çıkmış. Vergi beklediğimden bir miktar düşük hesaplanmış. Sabah sabah keyiflendim biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eno123 -- 19 Nisan 2021; 14:6:42 >
  • Evet dediğim gibi benimkide bugüne sarktı 36.24tlcik vergi geldi 16tl yazmadılar şansıma :)))

• faatih F kullanıcısına yanıt

Hocam benim de durum aynı, sorun sizden kaynaklı değil o tarihler arasında verilerin siparişlerin gördüğüm kadarıyla geldi aynı durumda. satıcı ile görüştüğümde sorun olmadığını söyledi. beklemekten başka çare yok.

• ben de sanırım Mart sonu-Nisan başı dönemine denk gelen şanssızlardanım :) senelerdir Çin dahil yurtdışından vermiş olduğum hiçbir takipli siparişte bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum. 9 Nisan'da 15:32 uçağıyla (W5-Mahan Airlines oluyor sanırım) yola çıktığı görünen kargom hala PTT sistemine giriş yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesorsumuklubocek -- 21 Nisan 2021; 10:50:24 >

• 4 siparişimden 3 ü gümrüğe girdi sadece 1 i kaldı, yavaş yavaş ilerliyorlar, bekleyin bu hafta içi girerler işleme muhtemelen

• BLEXHA B kullanıcısına yanıt

Umarım en kısa zamanda gelir. Hiç bu kadar uzun süre askıda kalmamıştı. Bende sordum satıcıya satıcı ücretsiz kargolar bu şekilde oluyor gibisinden sallamasyon bir cevap verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RidvaNGediK

hocam benimki gümrüge sevk edildi sizinki ne halde

Benimkisi hala beklemede yav 

• faatih F kullanıcısına yanıt

3 4 kişiyle de görüştüm hepsi aynı durumda "hand over to airline" ... Benimde ilk defa başıma geldi böyle bir şey neyin nesi anlamadım artık, yoğunluk var galiba yanwende 11. yıl kampanyasından dolayı. Dediğiniz gibi umarım kısa sürer..

• iyi forumlar arkadaşlar .. PR ile başlayan bir kargom var acaba hangi kargo ile gönderim sağlanıyor.daha önce PR ile başlayan bir kargoya denk gelmedim çünkü

• KapakKodlari K kullanıcısına yanıt

PR kargolar Yanwen kargo olarak geçer. ürün tr ulaşınca yeni bir takip kodu alır.

• profesorsumuklubocek kullanıcısına yanıt

ya hocam bu w5 mahan airlines nedir ya burda takıldı kaldı benimde bir kaç tane paketim

kaç hafta olacak ya deli oldum

Mar 27, 2021 10:55China Post

Airline receiving 

Iran Mahan Airlines

Mar 27, 2021 14:05China Post

Despatched by airline 

Iran Mahan Airlines

Apr 3, 2021 10:40China Post

Airplane 

Iran Mahan Airlines

bir kaç gönderi var hepsi böyle takıldı kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicalite -- 20 Nisan 2021; 11:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLEXHA

Merhaba Arkadaşlar, 27 Martta yola çıkan bir kargom var, 2 gün sonra "hand over to airline" güncellemesi oldu, o günden beri hiç bir güncelleme yok 19 gün oldu. Kargonun kaybolma ya da çalınmış olma ihtimali olabilir mi ? aynı tarihte kargolanan başka ürünlerim çoktan elime ulaştı. Takip NO: PR178476492YP

hocam aynı sorun var herkeste maalesef. beklemekten başka çaremiz yok.

• Merhabalar, siparişim 8 Nisandan beri Çin’de havalimanında bekliyor. Daha önce bu adımda bu kadar beklememişti hiç. Benzer durumda olan var mı acaba?
  • BLEXHA B kullanıcısına yanıt

Bu belirttiğim kargo haricinde beklediğim başka bir kargo daha vardı. Takip ekranında herhangi bir hareket olmamasına rağmen PTT Supriz yaptı ve bugün teslim etti ürünü.hic beklemedigimbir paketti ama geldi😀

• 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.