Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (1026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
235
Favori
1.238.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olaya bak ya salak salak işler.Senin ürün benden sonra trye gelmiş hemen pttye sevk edilmiş benim kıçı kırık mousem hala item arrived to istanbul yazısında 9undan beri.....

• illanois kullanıcısına yanıt

Aynı masadayız Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Lexaion kullanıcısına yanıt

Benim siparişim de 3 gündür aynı durumda. Bakalım gümrüğe ne zaman geçecek.

• kaankayi K kullanıcısına yanıt
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Benim son durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 4 ürün var üçü kulaklık kablosu biri kulaklık. Hepsi arrived in istanbul da kalmıştı. en son verdiğim kablo 9 nisanda arrived in istanbul dan 15 inde gümrüğe geçip şubeye aktarıldı ama 9 nisan da arrived in istanbul da kalan diğerlerinde henüz hiç bir hareket yok, ali express aniversary sale de gönderilenler genel bir sorun mu yaşıyor acaba?

• illanois kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı 9 11 ve13 de arrived ta kaldılar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • benim ürün de 9.4.2021 saat 15.32 de çinden ayrıldı ve aynı gün 22.59 da istanbula ulaştı.

sizinki ve forumda gördüğüm bazı postalar da hep 9.4.2021 den sonra hareket etmemiş.sizin örnekleri görünce rahatladım açıkçası, genel bir durum demek ki...covid nedeniyle gümrük bunları bekletiyor sanırım.merak ettiğim gümrükten ptt ye hafta sonu aktarım oluyor mu* yoksa en erken p.tesini bekleyeceğiz ptt işyerine sevkedildi statüsünü görmek için..

• china post airmail ile gelen diğer kargom ise 1 nisan 2021 de çinden çıktı, çıkış o çıkış, türkiyeye varış kaydı 15 gündür yapılmadı..

• Muhtemelen bir yığılma olmuş olabilir depoda bekliyorlardır sanırım (öyle umuyorum..) belki önümüzdeki hafta bi gelişme olur inşallah, güncelleme alan olursa buradan haberleşiriz

• Üsküdar Gerçekleri kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayım ben de. China Post'tan gelecek olan kargomun durumu iki haftadır send item abroad (edi recieved). Aynı gün aynı satıcıdan aldığım ürünüm geldi bile. Anlam veremiyorum.

• Lexaion kullanıcısına yanıt

Bir tane de benden eklensin 9 Nisan 22.59 uçağıyla gelip hala Item Arrived'de bekleyen kargolara. :)

Eğer ürünlere tek tek bakıp fiyat belirliyorlarsa bundan gecikme varsa geçmiş olsun. Bi de kendi deneyimim eğer ürünler yedek parça,ufak ve bilinmeyen,google'de yazınca hemen çıkmayan ürünlerden vs ise gümrük bunu belirleyemediğinden direkt 16tl yazıp geçiyor. 1500 tl lik 2 adet amoled samsung ekranına 16 tl yazdılar gerçek değerini bulamadıklarından Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• RB081128849SG numaralı siparişim 25 marttan beri hand to over airline durumunda kalmış durumunda. Ankerin kendi mağazasından kulaklık almıştım. Şuan hesaba erişimim yok ne yapabilirim arkadaşlar? Umudumu keseyim mi yoksa gelir mi ?

• chinpostta bir problem olmalı , benim bir kaç gönderim haftalardır gelmedi , iran mahan airlines da takıldı kaldı ne alakaysa yani anlamadım gitti....

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

14 nisandan beri böyle, bari gümrüğe girseydi de o şekilde bekleseydik. Şu indirimlerin falan yoğunluğu vardır belki. Umarım çok bekletilmeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zy

RB081128849SG numaralı siparişim 25 marttan beri hand to over airline durumunda kalmış durumunda. Ankerin kendi mağazasından kulaklık almıştım. Şuan hesaba erişimim yok ne yapabilirim arkadaşlar? Umudumu keseyim mi yoksa gelir mi ?

Gelir sıkıntı yapma

5 kargom senin yazdığın gibi hand to over airline durumundaAliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Rekor bende heralde 19 Mart sipariş SG post tık yok

• Whowert is back kullanıcısına yanıt

Bizim uçak düştü mü noldu acaba ya aynı uçaktayız gelişme olursa yazalım buraya

• Gümrük her ürüne 30 dolar yazıp 57 lirayı geçiriyor son 3 keredir. Bunları toplu şekilde şikayet etsem sonuç alabilir miyim?

• 9 nisan 22.59 dan beri gümrükte bekleyen android car play im bu sabah gümrükten çıktı, 1.650 tl ye almıştım, 31tl gümrük vergisi ve 9 tl de girdi-çıktı harcı kesilmiş.. inşallah pazartesi elimde olur

china post air mail de ise gelişme yok...o 1 nisandan beri türkiyeye giremedi..

• Üsküdar Gerçekleri kullanıcısına yanıt
    Selamlar 9 nisandan beri bekleyen, item arrived to istanbul statüsünde mi beliyordu? Benimkiler halen bu statüde..

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.