Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (1024. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.672
Cevap
238
Favori
1.236.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim de PR***YP şeklinde, ekstra olarak LP00*** olarak da var. 1 aydır menşe ülke deposunda yazıyor. 4PX ve Aliexpress'e ulaşmak pek mümkün değil. Robota bağlamışlar bir şeyi çözemiyorsunuz. Dispute açtım, cevap süresi geçti halen cevap yok.

• Kargom bulunduğum şehrin pimine geldi ama gümrük ücreti 0.0TL görünüyor, başına daha önce gelen oldu mu? Facebookta ürün değeri belirlenemediği eve kağıt geleceği için öyle diyenler var anlayamadım...

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1perendemir

hocam başka bir forumda gördüğüm kadarıyla Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to TR/IST) yazısından sonra 5-7 güne gümrüğe gelmiş daha sonra 1 haftada ellerine ulaşmış.Ama onlarda hand over to airline yazısından 2 gün sonra despatched to overseas yazısı gelmiş.Bizde biraz yavaş işliyor.

hocam benımkı guncellendı boyle oldu

• hocam benımkı guncellendı boyle oldu

ayrıca ptt de gozukmeye başladı

• Pablo Boss kullanıcısına yanıt

hocam bende boyle oldu ptt de gozukmeye başladı

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Benim işlemler çok yavaş ilerliyor gibi geldi, 11 günde anca Çin'den çıktı. Satıcıya mesaj atmıştım, indirim zamanında aldığınız yoğunluktan dedi. Ay sonuna gelirse güzel olur diyeyim artık.

Bu arada garip bir biçimde benim kargo, kargoya verildikten 3-4 gün sonradan itibaren bir bilgi gözükmese de PTT'de gözükmeye başladı. Hatta PTT'yle alakalı olan kargo numarası ilk günden oluşmuştu. Yorumlardan okuduğum kadarıyla TR'ye geldikten sonra PTT'de gözükmeye başlıyor diye anlamıştım ama kargo şirketinden şirketine değişiyor herhalde.

Son olarak, buradan itibaren kaç gün sonra elime ulaşır sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eno123 -- 16 Nisan 2021; 15:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RidvaNGediK

hocam bende boyle oldu ptt de gozukmeye başladı

Takip kodu rb ile mi başlıyor yoksa pr ile mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Boss

Takip kodu rb ile mi başlıyor yoksa pr ile mi

Alıntıları Göster

rb ile başıyor sg ile bitiyor

• Kargo fişek hızıyla geliyor Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Ptt kendi içinde hızlanmış biraz gümrükten geçirdiğim laptop açılmadı 25 lira ödedim 😎
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirikpiston

Kargom bulunduğum şehrin pimine geldi ama gümrük ücreti 0.0TL görünüyor, başına daha önce gelen oldu mu? Facebookta ürün değeri belirlenemediği eve kağıt geleceği için öyle diyenler var anlayamadım...

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• eno123 E kullanıcısına yanıt

Siz yine şanslısınız hocam... Bende durum bu;

• 30 mart EDI-recieved olan kargom bugün lnb (gümrüğe sevk edildi) olarak güncellenmiş, aynı şekilde bekleyen arkadaşlar varsa.

• kirikpiston K kullanıcısına yanıt

bulunduğunz şehirdeki gümrük tarafından değer tespiti yapılacağı anlamına geliyor şehrinizdeki ptt yi arayıp bilgi almaya çalışın .

• RidvaNGediK kullanıcısına yanıt

Hocam son işlem tarihini 15'i olarak girmişler Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a1perendemir -- 13 Nisan 2021; 15:41:40 >
  • Singapour post 20 Mart'ta ki siparişim 22 marttan beri Item En Route to Postal Facility şeklinde kaldı böyle uzun süren var mı? Aynı tarihte Singapur la gelen başka bir kargom bir hafta önce elime ulaştı

• martingayx kullanıcısına yanıt
    Ne kadarlık bir leptop aldınız 25 lira çıkması imkansız vergininn ama

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ltgdby

Singapour post 20 Mart'ta ki siparişim 22 marttan beri Item En Route to Postal Facility şeklinde kaldı böyle uzun süren var mı? Aynı tarihte Singapur la gelen başka bir kargom bir hafta önce elime ulaştı

Benim 5 tane kargom sizin yazdığınız gibiAliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

genel bir sıkıntı var bu singaporpostta

edit:ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Boss -- 13 Nisan 2021; 19:33:23 >
  • Pablo Boss kullanıcısına yanıt

Skinti büyük demek ki bekleyelim bakalım:)

• Bu kargoları Mart'ın ortasından beri takılanların (RB...SG kodlu) hangi ürünü aldığını sorabilir miyim acaba? Kime sorsam kulaklık almış.

• 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.