Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.942
Cevap
232
Favori
1.112.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2941
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 232
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cervinff (773 mesaj) Makale_Helvetia (695 mesaj) madrid2017 (639 mesaj) braveyours (381 mesaj) evoevi (279 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11086 mesaj) Mobil (6990 mesaj) Tablet (291 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (2319 mesaj) (7 mesaj) (102 mesaj)
  • @
28 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    274 Mesaj
    Benim kargom da bu durumda . Günlerdir gümrükte bekliyor .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2142 Mesaj
    Gümrüğü ayrı Ptt si ayrı dert. AdReste bulunamadı yazıyor dünden beri evdeyiz.
    |
    |
  • Yarbay
    2862 Mesaj

Dün gümrüğe giren ürünüm bugün gümrükten çıktı torba kapandı.Bakalım ürün ne zaman bana ulaşacak.

|
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Bu gümrüğe gidip bir türlü çıkamayan kargolar için arayabileceğimiz bir numara var mı ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alikemal4242

Benim kargo dün istanbuldan yola çıkmıştı ama şuan kayseride gözüküyor normalde konyaya gelmesi gerekiyordu

|
    |
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj

26 Şubat'ta bu Aliexpress Standard Shipping zırvalığı ile beraber 4PX'e verilen kargomun son güncellemesi

27 Şubat- Depart from facility to service provider Shenzhen,China

O gün bugündür hiçbir güncelleme yok ve 39 gün olmuş. 4PX'in kendi sitesi dahil her yerden takip ediyorum, PTT takip için gerekli kod da çıkmıyor.

Napayım sizce, satıcı olan armutu sıkıştırsam paramı geri verir mi? Mayıs'ın sonunda açabiliyormuşum dispute.

• Yarbay
    6558 Mesaj

Daha ne kadar beklemem lazım gümrükte  

23/03/2021 - 12:43:07Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı YapıldıReceive item at office of exchange (Inb)-/-Turkey

23/03/2021 - 12:44:33Gümrüğe Sevk EdildiSend item to customs (Inb)-/-Turkey

23/03/2021 - 15:44:31PTT İşyerine GirdiYurtdışı Kabul Geliş Kaydı YapıldıİST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİMBAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)

26/03/2021 - 08:57:22Gümrükten ÇıktıReturn item from customs (Inb)-/-Turkey

26/03/2021 - 10:13:38Receive item at collection point for pick-up (Inb)-/-Turkey

26/03/2021 - 10:41:36Gonderi (Giden) alip verme merkezinde alindiReceive item at office of exchange (Otb)-/-Turkey

26/03/2021 - 10:41:36Gonderi teslim merkezinde alindi (Gelen)Receive item at delivery office (Inb)-/-Turkey

26/03/2021 - 14:57:22Gümrükten ÇıktıİST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİMBAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)

26/03/2021 - 16:13:38PTT İşyerinde BekliyorİST.ULUSLARARASI PİM/BAŞAKŞEHİR GÜM.AMB.KARGO ŞB.ŞEF.BAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)

26/03/2021 - 16:41:36PTT İşyerine GeldiİST.ULUSLARARASI PİM/BAŞAKŞEHİR GÜM.AMB.KARGO ŞB.ŞEF.BAŞAKŞEHİRİSTANBUL(AVR)

• Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alikemal4242

Ürün neydi? Belki değerini belirleyememişlerdir size evrak yollanmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopanick -- 7 Nisan 2021; 14:47:44 >
    |
    |
    guguk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nopanick

Ürün neydi? Belki değerini belirleyememişlerdir size evrak yollanmış olabilir

ekran kartı için sıvı soğutma satıcıya fiyatı düşük yaz dedim tamam dedi ondan mı acaba

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Ali Express'ten bir sipariş verdim, ürün İstanbula ulaşmış gözüküyor ancak benim kişisel bilgilerim, kabul tarihi, gümrük ücretlerine dair herhangi bir bilgiye ulaşamamaktayım. PTT'yi aradığımda ise onlar kendi ekranlarından ürünü görüntüleyemiyorlar. PİM'i aradım, yanıltıcı bilgi ülkeye gelmemiş diyor. Gümrükten herhangi bir bilgi yok. Satıcı ile ilgili herhangi bir olumsuz yorum yok bu durumlarla alakalı.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/13/2a/a4/132aa48cd3ceb8d8727e674f0b971838.png&t=0&width=480&text=1

edit: sonunda ulaştım. Ürün hala ülkeye girmemiş sadece evrakları girmiş. Daha bekleyeceğiz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi başaracağızzzzzz -- 7 Nisan 2021; 14:17:6 >

• Yüzbaşı
    806 Mesaj

Arkadaşlar kargo ücreti 90 tl olan bir ürünü satın aldık diyelim. Kargo da sıkıntı oldu ya da gümrükte vb. Elimize ulaşmadığında, dispute açınca kargo ücretinin bedelini de geri ödüyorlar mı?

Daha önce hep kargo ücretsiz ürünler satın aldığım için soruyorum. Bir kaç ürünüm de kayboldu o nedenle. Direk ürün bedeli olarak göründüğü için kargo ücretsiz ürünlerde, doğrudan ürün bedeli ödendi. Kargo hariç ürünlerde durum nedir?

• Yüzbaşı
    794 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alikemal4242

Kargo ücreti ayrı ödendiyse geri ödenmiyor

|
    |
    kaanrevan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    Yine birşeyler oldu ülkeye giren paket güncelleme almıyor gümrüğe giren çıkamıyor bir türlü yapacağınız işi ..

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

2021-04-02 16:39

tarihlerinde İstanbul'a ulaşmış gözüküyor. Fakat ben PTT yurt dışı Kargo sorgulaması yaptığımda sürekli hatalı barkod uyarısı ile karşılaşıyorum neden olabilir

|
    |

• Teğmen
    175 Mesaj

yok hocam ürününüz gelmiş ama ptt daha okutmamış sistemine uçaktan inmiş depoda bekliyor yani.

|
    |
    başaracağızzzzzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CemCetin16

Gümrüğe sevk edilmiş benim de sonunda. 24 uçağıydı. Şimdi merakım 800 liralık ürüne kaç lira kesecekler...

24 kargom bu şekilde. umarım bu hafta gelir. henüz hiçbir ücret belirtilmemiş.

Değişiklik olursa güncellerim muhtemelen bugün vergi belirlenir.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/eb/9b/ab/eb9babf12c0cba5717fa889e9c97602f.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemCetin16 -- 8 Nisan 2021; 3:45:33 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj

Teşekkürler. Ona göre sipariş geçeceğim.

|
    |
    nopanick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj

Arkadaşlar merhaba. Singapur post düzeldi mi acaba? ürünler kaç gün de ulaşıyor? son zamanlarda singapur post ile ürünü gelen oldu mu ?

• Yüzbaşı
    274 Mesaj

15 günde ülkemize girdi . Ama 6 gündür gümrükte bekliyor 😅

|
    |
    ayyildiz1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj

Teşekkür ederim. SingPost bir yandan gümrüğü bir yandan desenize :)

|
    |
    MalamadreX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.