Şimdi Ara

Aliexpress siparişi kargo süresi geçmesine rağmen gelmedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kargo süresi biteli 2 hafta oldu ama hala kargoda yurt dışına giden gönderi yazıyor kargo takip numarası RI759942842CN .süre dolmasına 1 gün kala dispute açtım ama satıcı hiç yanaşmadı ben de escalate dispute yaptım ama aliexpress hiç ilgilenmiyor. dispute detayına girdiğimde şu yazıyor .
    The dispute has been escalated and our Case Management Team will now get involved. Any updates we will inform you by email and message.
    Remind:There is a delay from logistics department. As a result dispute case resolutions for “Order Not Received” might be delayed by 20 days. This applies to the following states: Russia, Spain, Belarus, Ukraine, Israel, and Canada. Apologize for the inconvenience.

ne yapacağım arkadaşlar aldığım şey de öyle 3-5 dolarlık birşey olsa umursamayacağım.

• sizin gibi zihniyetlere bir öğretemedik gitti. ağır olduysa kusura bakma ama hakikat bu.

tutturmuşsunuz hemen dispute dispute sizin gibiler yüzünden bu buton kaldırılacak olan bize olacak.

şu dispute butonunu 45-50 günden önce KULLANMAYIN diyoruz

daha 03.12.2015 de gönderilmiş 30-35 gün olmuş türkiyeye sevk edileli. süre bitiyorsa ek süre istersin satıcıdan. 45-50 günde gelmedi mi o zaman açarsın disputeni. benim takipsiz ürünlerim 52 günde geldi. hiç birinde dispute açmadım takipsiz kargo olduğu halde. ve sonunda öyle yada böyle 1 i hariç hepsi geldi. o 1 taneside postacı geri göndermiş satıcı ulaştı bana ürün geri geldi dispute aç paranı geri vereyim diye. bu adamlar bu kadar dürüst davranırken bizim türk milletinden bu adamları kazıklamaya çalışanlar var. senin için demiyorum diğer konuda mevcut hikayesi.

sonuç disputeni geri çek. adamdan ek süre iste. gene gelemdimi? o zaman aç işte.

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute.’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.

gayet acik ve net belirtmisler. kendi kararlarin kendini baglar, baskalarini hele ki usulune gore hareket edenleri nasil yargilayabiliyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ben siparişi vereli 50 günü geçti neredeyse zaten. ve kusura bakma da 30 dolar verip aldığım birşeyi, gelmediği için "ürünü zamanında göndermediğiniz için özür dilerim, bana beklemem için ek süre verebilir misiniz lütfen" mi diyeceğim?.
  • SpHinx. S kullanıcısına yanıt
    hocam bugun 1 siparisim geldi +50 gun gecmisti, takipsiz 1 dolarlik biseydi.. beni sasirtan sey urunu eve getirdi ve ilk kez imza aldi.. daha sasirtici olan ise kargoyu yurtici getirdi

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Hocam takip no su ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyefendi-2

Hocam takip no su ne

saticinin kendi yontemi, RR046323890VN

Hocam ürünü ptt kargo getirmiş yurtiçi kargo değil yurtdışından gelen ürünleri ptt dağıtıyor bu ürün takipliymiş

• Beyefendi-2 kullanıcısına yanıt
    hocam demek ki ptt yurtici falan yaziyordu, ben uykulu ona yordum olayi aldigim urun 99cent idi cidden takipliymis, ben takipsizdir diye hic bakmadim bile

Bizdede öyle şans olsa keşke

Hocam ek süre Nasıl isteniyor oradaki süre uzatılabilir mi benim 4 parça siparişim 40 gün oldu hiç biri gelmediğ

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    satıcıya mesaj yazabilirsin ürünlerin gelmedi 7-8-14 ne kadar istiyorsan okadar ek süre ver diye yada ' Request to extend Purchase Protection ' e tıklayarak ek süre isteyebilirsin.
  • MERHABA
    BİZ ŞİRKET OLARAK İSTANBULDAN RUSYA YA KARGO GÖNDERIMI YAPIYORUZ İSTER PARSIYEL İSTER KOMPLE TIR BAZINDA BİLGİ İÇİN: 0507 975 34 71
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.