Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (979. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aukey'in 6/2 kuponu vardı. Bulabilir miyim ondan şimdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlük alacak arkadaşlara tavsiyem , şu mağazadır. Daha önce aldık ve görenler kalitesine inanamadı. Kenarları alüminyum ve kalitelidir.
    https://tr.aliexpress.com/item/VEITHDIA-Brand-Unisex-Retro-Aluminum-TR90-Sunglasses-Polarized-Lens-Vintage-Eyewear-Accessories-Sun-Glasses-For-Men/32598744461.html?spm=2114.13010708.0.0.SKQSNM
  • UV400 Erkekler Sunglass marka gece sürüş TR90 Çift amaçlı bağbozumu gözlük # LJ-816

http://s.aliexpress.com/BfyIjMVJ

(from AliExpress Android)

Gözlük şu an 11.53$. 9/3 kuponu ile 8.53$ a aldım. Geldiği zaman camını dereceli ile değiştireceğim. Hem dereceli hem Güneş gözlüğü, çok kullanışlı olacağını tahmin ediyorum.

• Beyler alt limitsiz kuponlar ne zaman ve nerede veriliyor bi türlü anlamadım hangi sekmede veriliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Veithdia 6630 modelini kullanıyorum. Kesinlikle fiyatını hak ediyor. Gözlükçüler bile bu fiyata zor bulursunuz gibi şeyler söyledi.

• Erkek Ince Kredi Kartı Tutucu Faux Deri Cüzdan Para Cebi Para Çanta çanta

http://s.aliexpress.com/byyE3mMf

Hali hazırda kullandığım cüzdan. Çok ince, on cebimde taşıyorum. Zorlarsaniz 10 tane kadar kart giriyor. Ortada bir de kağıt para yeri var. Tavsiye ederim.

• makcelik kullanıcısına yanıt
    türkçesinden bir şey anlaşılmıyor ama ingilazcasına göre ürünler balık yemiymiş ama ben bizim memlekette mısır la balık tutan görmedim ayrıca 0,01 dolara adam sana o mısırın bitanesini gönderir :D bence gerek yok uğraşmaya başka bişeyler bakın aliexpress ucuz tamam ama bukadar ölücülük sağlığa zararlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Erkek Ince Kredi Kartı Tutucu Faux Deri Cüzdan Para Cebi Para Çanta çanta

http://s.aliexpress.com/byyE3mMf

Hali hazırda kullandığım cüzdan. Çok ince, on cebimde taşıyorum. Zorlarsaniz 10 tane kadar kart giriyor. Ortada bir de kağıt para yeri var. Tavsiye ederim.

Üzerinde o şekilde marka yazıyor mu yoksa fotoğrafta mı var sadece ?
  • arkadaşlar,
    daha önce bir çok sipariş vermiş biri olarak ürünler takipsiz olarak gelmişti.
    bugün takipli olan kargom gelmiş ve teslim edilmiş. memlekette izinde olduğumdan ürünü henüz göremedim. şimdi aliexpresten ürünü teslim aldım seçeneğini onaylayayım mı yoksa ürünü gördükten sonra mı onaylamam doğru olur.
  • Ben Veithdia 6588 modelini aldım, dün kargolandı. Görüntüsü, UV400 ve polarize oluşu, aynı zamanda 30 tl'ye inmesi. Türkiyede 30 tl'lik gözlükler oyuncaktan farksız.

Kardeşime şu saatten alayım diyorum, kullanan var mı ?https://tr.aliexpress.com/store/product/SINOBI-Mens-Watches-Top-Brand-Luxury-Digital-Analog-Display-Silicone-Band-Fashion-Watch-Men-Multifunction-2016/1968150_32723383885.html?spm=a2g10.12010612.0.0.3a1026aeRLAnL1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator X -- 29 Ağustos 2017; 12:22:12 >

• ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Görüpte onaylamanız daha doğru olacak hocam. Yinede siz bilirsiniz.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Ben başka bir mağazadan almıştım öncekini, onda yazmıyordu. Bunda da yazacağını sanmıyorum.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Şimdi kullanıcı yorumlarına baktım, öyle bir yazı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Beyler alt limitsiz kuponlar ne zaman ve nerede veriliyor bi türlü anlamadım hangi sekmede veriliyor ?

Mobilden uygulamaya girin. Jetonlar ve kuponlara tıklayın. Jetonlarla kupon alın yerine tıklayın. Orda bir sürü dükkan var. İstediğinizi alabilirsiniz. Kampanyadan dolayı olan kuponlar nereden alınıyor bilmiyorum.

• archeuscaine kullanıcısına yanıt
    yok hocam yapılmışı var aynı fiyata 100'lü yem aldık :) balıkçılıkla uğraşanlar bilir bu yemler her alanda kullanılmıyor bazı avlarda işe yarıyormuş,neyse işine yarayana alma demeyiz en azında balıkla uğraşan eşe dosta hediye olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Şimdi kullanıcı yorumlarına baktım, öyle bir yazı yok.

Teşekkür ederim. Ben de bakınıyordum alayım. Koku falan yapmıyordur sanırım ?

• Arkadaşlar, Aliexpress için avantajix benzeri bir site vardı, bilen ya da kullanan var mı acaba?

• Durum nedir arkadaşlar. Siparişi dün geçtim,para karttan çekildi ama kargo bilgisi yok henüz. bekleyeyimmi biraz daha yoksa iptal mi edeyim.

Aliexpress Ana Konu •
  • alacağım ürün 36 usd vergi gelir mi?
    30 euro üstü değilmiydi vergi?
    satıcıya düşük göstermesi için mesaj attım cevap yazmadı daha
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.