Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bazi saticilarda vergi odeme kisminda ayri hesaplaniyor ama cok nadir hala eski sistem devam ediyor benim gordugum.Onun disinda o 10 15 dolarlar gercekten kargo parasi fiyatlar cok ucmus kargo ucretsiz urunlere yonelmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabirya -- 1 Ocak 2021; 19:5:43 >
  • Hocam konu çok güzel olmuş teşekkür ederim.https://tr.aliexpress.com/item/1005001677534497.html?spm=a2g10.12010612.8148356.15.6ef06dc6swmTjw buradaki kulaklığı aldım şimdilik bi sorun görünmüyor.

• dortluk D kullanıcısına yanıt
    Hocam bence kuponlar yanmiyor hesaba geri geliyor kuponlar farkli bir urunde adimlara dikkat ederek yapin ozellikle isim tc telefon numarasi ip ye dikkat ederek tekrar deneyin 3.denemem de olmustu bir hesapta kuponlarin yandigini dusunmuyorum
  • web money ile ödeme yapışabiliyormuş biraz arastırdım ama pek beceremedim şu işi bilen var mı webmoney ile ödeme yapılırsa sıkıntı yasayacağımızı düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler,
    20 dolarlık kupon, kargo hariç 20$ üzerinde mı geçerlidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 20 dolara yakin urunleri tercih ediyorum ben genelde kargo ucretsizde olunca kupon fiyatina geliyor urun
  • dortluk D kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı hatayı almıştım 2. hesabı kullanırken. Adresi ve ismi değiştirince sorun çözüldü. O yeleği ne aratıp buldun acaba
  • Ben ne yaptıysam sorun çözülmüyor anlamadım gerçekten. Sipariş ismini mi değiştirmeliyim ben de büyük harf küçük harf şeklinde yazıyorum. acaba diyorum karttan kaynaklı mı webmoneyi keşfetmeye çalıştım o da çok karışık geldi

• jerrels J kullanıcısına yanıt
    Kart visa mı?
    Mastercard kullan,
    İnnial yüklemeli banka kartları, visa kartlar olmadı. Mastercardla 2 alışveriş yapabildim,

• siparişi iptal etmek istiyorum kupon geri gelir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Geçen ay 30 adet farklı sipariş geçtim.

2 tanesi istanbul PİM'de geri döndü adreste bulunmadığımdan diğerleri ulaştı. onlarıda halen istanbul pim'de nasıl geri alıcam bilemiyorum.

Şimdi sipariş geciyim dedim siparişlere adres girince VERGİ biniyor ? bu yenimi cıktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

siparişi iptal etmek istiyorum kupon geri gelir mi
    Bende aynı durumdayım. Ürün 26$ dan 21$ düşmüş iptal edip tekrar alabilir miyim acaba

• west kullanıcısına yanıt
    Hocam bazi saticilara gelmis ornegin blitzwolf official storeda vergi cikarken blitzwolf direct store da herhangi bir vergi cikmiyor bazi saticilarda var sadece.
  • west kullanıcısına yanıt
    Ayni karti mi kullandiniz?

• hayır kartlar farklı .

bazı satıcılar sanırım suana denk 2 araba parçası 2 aksesuar aldım. bakalım diğer satıcılardaki durumu yazarım arkadaşlar.
  • önerileri okuduktan sonra yeni ip için modemi resetledim. telefonda uygulama olduğundan modem resetten önce telefonun wifiyi kapattım. eşimin adına onun hesabından sanal kartla brave tarayıcının gizli sekmesinden sipariş verdim. işlem sorunsuz tamamlandı.. konu sahibine ve deneyimlerini aktaran arkadaşlara teşekkür ediyorum
  • Dostlar bu kodlar legal mi? Direkt kodu vermek yerine hesap vermesinin sebebi çalıntı olması mı? Yani 20 dolar çalmış mı oluyoruz

Bir de bazı satıcılarda ürün fiyatı 2 dolar kargo fiyatı 10 dolar oluyor(normalde ürünün 2 dolar olması mümkün değil). Bu kodlar da kargoda geçerli olmadığı için acaba satıcılar bu kodlardan korunmak için mi yapıyorlar böyle fiyatları? (ürün fiyatının büyük kısmını kargonun içine yansıtarak)

Ben de kod kullanmak istiyorum ama içim rahat değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugatti1907 -- 2 Ocak 2021; 13:25:45 >
  • gümrük çıkıp çıkmayacağını nasıl anlayabiliriz hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.