Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Redmi K20 Pro

ben az önce sipariş verdim beyler, ama garip bir şekilde vergiyi de ödemek zorunda kaldım. 5 dollar vergi verdim şu anda hayatı sorguluyorum.

Ben de drone parçaları aldım bir çok satıcıdan. Hiçbirinde vergi dahil fiyat yoktu. Bugün hepsi vergi dahil fiyat yapmışlar. Çok ilginç ben de şaşırdım. Bir tane satıcı buldum ancak ondan da hemen siparişi geçtim. Sanırım artık vergi dahil fiyat veriyorlar. Bu da çok fiyat farkı oluşturuyor. Her ürün için ayrı vergi hesaplıyor. Saçmalık.

• Şimdi Türkiye kartlarına alışveriş kapatıldı mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Ben de drone parçaları aldım bir çok satıcıdan. Hiçbirinde vergi dahil fiyat yoktu. Bugün hepsi vergi dahil fiyat yapmışlar. Çok ilginç ben de şaşırdım. Bir tane satıcı buldum ancak ondan da hemen siparişi geçtim. Sanırım artık vergi dahil fiyat veriyorlar. Bu da çok fiyat farkı oluşturuyor. Her ürün için ayrı vergi hesaplıyor. Saçmalık.

Alıntıları Göster

Hocam nasıl aldınız siz, sipariş kapanmadı mı kuponlu.

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt

hocam sen kaç alışveriş yaptın çok merak ediyorum

• Redmi K20 Pro kullanıcısına yanıt

Hocam ben farklı bir kupon kullandım. 100 / 50 kupon yapmıştım geçen gece kupon merkezi muhabbeti var. Oradan. Şu an için iptal yok. Ama ileriki saatlere olur mu bilmiyorum.

• Richards Covers kullanıcısına yanıt

Alış-veriş yapılmakta, kupon için gecerli değil, kuponları onaylamak için en son işlem olarak kart girilmekte bu girilen kart tr olamayacak artık.

• platide neredeyse hiç kupon kalmamış.sebebi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: narkotik_1989

platide neredeyse hiç kupon kalmamış.sebebi nedir

Yeni güvenlik önlemleri.

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt

Hocam herhalde kartların o bölgeye ait olması şart gibi bir şey mi? 3-4 tane kart ile deneme yaptık olmuyor, herhalde spain kartlar istiyor bizden. Emin olamadım avrupadan sağlam bir kart ile deneyemedim

• Arkadaşlar bu durum düzelir mi sizce yani tekrar kuponlar aktif olur mu platide falan
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt

Hayır bitti o iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhls1453 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Avrupa menşeili bir sanal kart platformu bulsak, bizdeki pep ve papara gibi, bu tedbiri aşamaz mıyız?

• 1 adet 7 dolar veya 20 dolar kupon lazım eskilerden elinde olan varsa özelden ulaşabilir mi? teşekkürler

• Elinde 7 dolar kuponu olup satmak isteyen PM atabilir. Satın alabilirim

• AkkusGandalf kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden dönüş yaptım

• Arkadaslar merhaba. Elime gumrukten bir belge ulasti. Satici faturayi dusuk yazdigi icin benden fatura veya ekran goruntusu istemisler. Size sorum su ben kuponla alisveris yapmistim. Acaba vergiyi hesaplarken kupon tutarida goz onunde tutuluyormu yoksa sadece kupon disinda odedigim tutar mi baz aliniyor?

• dortluk D kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ? Normal bi şekilde ödeme yaptın adresine türkiyeye gelecek İspanya kuponu oldu ?
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.