Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kupon işi bitmesi ile gümrükteki yoğunluk azalır ve vergiler tekrar coşar. Bu yoğunlukta genelde 15-20 tl ile sürümden kazandılar. Sonrası yine eski durumlar, android boxlata 300 tl varan vergiler falan filan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendi adıma alışverişe doydum. Bir Caner kadar olamasakta 😀 2-3 ay tam bir alışveriş çılgınlığı yaşadım. Bu pandemi döneminde akşamları vaka kaç, kısıtlama olacak mı dongusunden, yine ne alsam ne eksik kaldı diye düşünüp çıkıyordum. Al satçılarda iyi iş yaptı. Stokları bitince piyasada çoğu ürün yine zamlanır. Teşekkürler AliExpress.

• metro03 kullanıcısına yanıt

Ne demek istemiş yani.Biz evde 3 kişiyiz.Her bir kişinin farklı papara sanal kartları ile 5 alışverişim oldu 10 gün içinde.Konuyu yeni farkettim ufak tefek şeyler aldım lazım olan eve.Yani adres,telefon,sanal kart farklı da olsa daha önce kullanılmış aynı isim ve soyadla olan sanal kartlar da olmuyor anlamı mı var.Öyleyse alışveriş zor biraz elimde de kupon vardı.

• YourSoul dan 7 dolarlik kupon aldım. visa kartı girince güvenlik hatası veriyor ama MasterCard girdiğim zaman sorunsuzca sipariş geçiyor. Bu nasıl saçma bı şey. Aliexpress in Visa kartlara alerjisi var galiba 😄😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayata Küsen Adam kullanıcısına yanıt

başına 52 yazıp master logosunu görünce visa yazacaksınız, söyledim bazıları işe yaramıyor diyor ama kendileri beceremiyor bence 5 dk önce 20 dolarlık kuponla visa kartla ürün aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 20 Nisan 2021; 14:50:22 >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz mantıklı gibi geliyor denicem. Bu arada 20$ kuponu nerde buldunuz

eskiden kalmaydı hocam sonuncuyu da az önce kullandım işte 47 sipariş olmuş belki 7 dolarlık kupon yapıp 3 tane daha sipariş verir 50ye tamamlarım benden bu kadardı zaten,

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam 47 iyimis. Aylık 5 urun sınırı falan var bunun hakkında bilginiz var mı?

ben aralık ayından beri alıyorum hocam, ilk başlarda dikkat ettim, marta kadar falan sonra baktım ki takan yok aynı anda 6 ürün aldığım falan oldu pttden, zaten isimleri farklı yazıyor tc yazmıyoruz takip etmiyorlar etseler de bunları yazmadığımız için çok zor.

keşke başlarda tüm alışverişi 25 tlden 20 dolarlık kuponlarla direkt bitirseydim boşa bekledim ben de 5 sınırı var diye, sonradan uyandık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 20 Nisan 2021; 15:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

eskiden kalmaydı hocam sonuncuyu da az önce kullandım işte 47 sipariş olmuş belki 7 dolarlık kupon yapıp 3 tane daha sipariş verir 50ye tamamlarım benden bu kadardı zaten,

7 dolarlık kuponda yapmak bitmiş sanırım artık nasıl yapicaksiniz? Güvenlik hatası veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskilerden stoğum var yeniler için bakmadım bile, olmadı platiden alın satıyorlar hala çok pahalı değil, 60 tl indirim için 6 tl makul bir fiyat, ihtiyaç yoksa vergi vs pahalı gelebilir fakat ben hep ihtiyaç aldığım için çok koymuyor bana, kupon kullanılmış fiyatı 350tl olan mouse ,400tl olan cpu soğutucusu falan aldım ben bedava olsun da benim olsun diye almadım,

kendim bakınca hala alınıyorsa siparişlerimi geçtikten sonra yazarım buraya zaten konu öldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 20 Nisan 2021; 16:3:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guneymehmeet

Önceden sipariş verdiğini bir kart olmasın adresi farklı girin telefon numarası vs bundan dolayıda olabiliyor

Sanırım bu kişi beni dolandırdı. papara hesabına 60 tl gönderdim bana telegramdan kullanıcı adı şifre yazdı bilgiler doğru değil. Telegramdan mesajlarım artık karşıya gitmiyor. Forumda da mesajlarımı görüp cevap vermiyor. 60 tl demeyip savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

• Ptt ile başım belada yine. Kargomu bulunduğum ilin farklı bir şubesine göndermişler yanlışlıkla onlar da doğru ilçeye sevk edilsin diye Merkez şubeye gönderdiler. Merkez şube bana yakın şubeye göndereceği yere İstanbula geri göndermiş kargoyu. Sanırım kargo Çine geri dönüyor. Çağrı merkezini arıyorum biz bişey yapamıyoruz diyo yollayan şubeyi ara diyolar. Yollayan şube de telefonu açmıyo. Çağrı merkezi bişey yapamıyorsa kim yapacak. Şikayet sistemine girdim ama bişey çıkacağını sanmıyorum. Daha önce yurtiçi gönderimimde de yazmıştım bi sonuç çıkmadı.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

Dünden beri buralarda dolaşıyordu.Ben de 20 dolarlık hesabı alacaktım ama sonradan vazgeçtim.Şüphelendim açıkcası.

• bitti mi yani beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 20 Nisan 2021; 21:12:36 >
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Aynen bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayata Küsen Adam -- 20 Nisan 2021; 20:45:38 >
  • Sonunda bitirdiniz yani..kim kaç adet kargo bekliyor peki.. daha kargolarda yoğunluk 1 ay devam eder bence.

• Karttan 1 usd çekiyor , sonrasında talepte bulun dediğimde hata veriyor. Burayı geçebilen var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 20 Nisan 2021; 22:45:36 >
  • Türkiye'de bitince 7 dolarlık kuponu 068'den 0.38'e düşürmüşler. Gerçekten biz almayınca fiyatlar düşüyormuş  .

Hediye çeki olarak biriken para kaldı plati'de çalışan netflix aboneliği linki var mı? bari bir aylık netflix aboneliği alayım  

• 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.