Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 dolarlik kuponlar bitti mi ? Yeniden gelir mi? Şu an 8 dolarlik kuponlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün 2 ayrı satıcıdan kupon kullanarak 3 tane sipariş verdim. Bir tanesi iptal olmuş (Aynı satıcıdan 2.'si)
    Şöyle bir şey yazmışlar; We had to close this order due to account security concerns. Please place an order again later, or remove the coupon and try again.

Bu noktada önemli olan şeyi merak ediyorum; IP'nin mi değişmesi daha önemli, ödenen kart bilgilerinin farklı olması mı yoksa adres bilgilerinin mi farklı olması? Bu 3'ünden hangisi sayesinde iptal olmuştur acaba siparişim? Belki de aynı satıcı olduğu için ikincisinde fark etmiştir? Diğer 2 siparişimde PR ile başlayan sevk numarası oluşturulmuş.
  • benim 2 siparişten biri yolda ama diğeri 5 gün sonra kargo süreci normalken shipment cancelled uyarısı verdi var mı başına böyle bir şey gelen

• bluefour B kullanıcısına yanıt
    Yardım etmeye ettim de 0,01 oynadı. Eğer herkeste böyleyse boşa uğraşmayın hocam. Yüzde yükseldikçe fiyat düşüyor mu yoksa %100 mü olması lazım illa?
  • Arkadaşlar bir ürün alıcam ama kupon limitinden düşük ve ücretsiz kargo. Aynı satıcıdan fiyatı ufak bişey ekliyorum onun kargo parasını da ekliyo aynı pakette gönderecek sonuçta neden kargo ekliyo bunu aşmanın yolu yok mu? Zaten pahalı olanın kargosu bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Yardım etmeye ettim de 0,01 oynadı. Eğer herkeste böyleyse boşa uğraşmayın hocam. Yüzde yükseldikçe fiyat düşüyor mu yoksa %100 mü olması lazım illa?
    Yüzde 99 olunca satın alabiliyorsunuz hocam .Ben dünkü ürünümü akşam 99a gelmiş ve satın alabildim. Şimdi drone için deniyorum bakalım :) Ürünün fiyatı yüksek olunca çok zorluyor gibi.
  • h_demir06 H kullanıcısına yanıt
    Bir ürün sayfasında birden çok ürün ve farklı ülkeler var bunları seçin fiyat sabitlenir
  • 10 dolarlık kupondan alan oldu mu?
  • AnderWezar bugün ara ara kupon stok giriyor biraz pahalı veriyor 4.5$ aldım $20/$20.01 artık yakalayana. Ben sipariş verdiğimde işlemi tamamlayana stok tükenmişti fakat 5dk sonra stok girince otomatik hesap geldi. Kupon stk 22.01.2021 gözüküyor yeni hesaplar yakın zamanda çıkar ortaya gibi. Giriş yaparken mail doğrulama istedi mail hesabı boştaymış aldım hemen hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 15 Ocak 2021; 15:44:53 >
  • redali kullanıcısına yanıt
    Gördüm bende tr yazmıyodu almadım
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt
    Evet şuan baktığımda yok benim aldığımda başlık böyleydi => $20/$20.01 (22.01.2021 MSK) for UA,TR,PL,US,PRIBALTIKA
  • Tr yazmıyor çalışıyor mu acaba?
  • Şimdi cevap verdi
    ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ
  • Saçma temin aldım kullandım 1 tane mi hesap vardı TRde geçen acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 15 Ocak 2021; 15:57:17 >
  • Ben aldım siparişte geçtim çalışmıyor derken neyi kasetmiş olabilir ki? Geçen haftaki sistemden farklı değildi

• Nasıl ya? Bence çalışıyor da bizimkiler mal gibi çok sorun çıkardığı için no diyor
  • jerrels J kullanıcısına yanıt
    Şimdi mi aldınız hocam?
  • Alan arkadaslar hesaba girerken mail doğrulama istiyo panik olmayın 😊 o mail boşta oldugu icin maili kendiniz acın doğrulamayı yapın

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.