Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
523.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 dolar davetini almak için tıklayınca "bu kez katılmaya hak kazanamadınız" hatası alıyorum. Neden olabilir? Uçak modu ve gizli sekme yapıyorum.

Ayrıca 1 daveti tamamlamak için hemen sipariş verin diyor. Galiba olayı iyice zorlaştırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishmannn -- 8 Mart 2021; 14:58:47 >

• Platide 20 dolarlık kupona zam gelmiş, 5.30 usd olmuş alım fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: englishmannn

10 dolar davetini almak için tıklayınca "bu kez katılmaya hak kazanamadınız" hatası alıyorum. Neden olabilir? Uçak modu ve gizli sekme yapıyorum.

Ayrıca 1 daveti tamamlamak için hemen sipariş verin diyor. Galiba olayı iyice zorlaştırdılar.

10 dolar kupon olayı zorlaştı artık. Herkes son siparişlerini versin.

Bence de bitmeli artık sabah akşam aliexpressteyim buna bir son vermeliyiz ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ 

• meddah58 kullanıcısına yanıt

eve kağıt gelir orada ne yapacağınız yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostranger61

Platide 20 dolarlık kupona zam gelmiş, 5.30 usd olmuş alım fiyatı.

Yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz demektir:) 10'luğun alımı zorlaştığından 20'nin de alımı zorlaşmış demek ki.

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, slash it de türkiyeye kapanmış hocam.
  • ghostranger61 G kullanıcısına yanıt

öğleden önce 2 tane almışitım 3,60-3,70 den :S şimdi tekrar almaya girdim şok oldum :) şu adreve yazsak ya bize toplu ucuza versin :) alalım mesela 20-30 tane olmaz mı ki

• Son lokmalarınızı yiyin kapanıyor :D

• fearuq kullanıcısına yanıt
    %6 veriyor hocam fazlasını vermez bence
  • ghostranger61 G kullanıcısına yanıt

aslında 20-30 a vermez bianda 50-100 alınsa verir bence ama işte örğütlenme v.s zor iş :/ bekliycez indirmesini

• fearuq kullanıcısına yanıt
    Satışları düşecek ki fiyatı düşürsünler hocam başka türlü zor.
  • Bugünden itibaren kupon üretilemeyeceğine dair bir ihtimal varmış. Fiyatların yükselme sebebi bu. Fiyat hiç bu kadar yükselmemişti umarım söylenti doğru değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "changed the stuffing, now the scripts on the stuffing no longer work, the visa cards have fallen off, and it seems like tomorrow is the last day of the action for these coupons"
    Saticilardan gelen cevap bu yine fiyat artirma oyunu degilse kupon isi bitecek gibi duruyor.
  • Alex Denver A kullanıcısına yanıt

Kupon aldık son kullanma tarihi 1 2 saat sonra çıktı, kullanamadım

Bugün aldığım bonus kupon, kullanılamadı

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

• Satıcıya gümrük vergisi için ürünün fiyatını az yazması yönünde mesaj yazmıştım, açık ev adresimi silip öyle göndermiş dangalak. Kargoda şuan sadece il ilçe bilgisi yazıyor. Geldiğinde ptt teslim eder mi? Yada gelir mi dersiniz?

• 3.50$ yapar gecen ay a göre doyumdan dolayı eskisi kadar satamaz. Cok kisa süre 5$ yapar daha hiç satamaz fakat 5$ i gören sonradan 4$ görünce kuzu kuzu sevine sevine alır. Eee ticaret stratejisi bu beyin bedava...

• Fiyat bir an önce eskiye dönse keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolcia -- 14 Mart 2021; 14:11:15 >
  • Dayanamadım risk budur dedim bir tane mifa a10 da ben aldım satıcıya da 10 dolar yaz dedim bakalım nasip artık yüksek vergi gelirse kupon parasını yakacağım :)

• Kupon işi ölüyorsa 2 adet hesap alacağım, 20 likleri bu fiyattan. Sonra stok biter ise sıkıntı. Doğruluğu var mı?

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.