Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
523.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hoparlörlere çoğunlukla 50-55 liranın altında vergi çıkmıyor zaten bunu bilerek alın. Gümrükçüler speaker yazdığını görünce açıp 30 dolar yazıyorlar o da 55 liraya falan geliyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21musa21 kullanıcısına yanıt

Ya siz ne kodu bekliyorsunuz?

Avanta AliExpress kodu mu?

Adam platide benim hesabımdan alırsanız bu kodla %6 indirim olur diyor, hemen geçmiyor demişsiniz.

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ
    ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

Tercüme edin demeyin, herşey anlaşılıyor.

• Obama_TR kullanıcısına yanıt

1 haftadır kullanıyorum seste sıkıntı var gibi . Müzik çalarken vs. cızırtı ve patlak hoparlör gibi ince bi ses geliyor kulağa. Değermi yinede değer gibi.

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Dostum alabildin mi
  • dortluk D kullanıcısına yanıt

bu fiyata gelmiyor yalnız. siz odeme yöntemini webmoney seçtiniz. kredi kartı seçince artiyor fiyat. ama sonuçta kod çalışıyor

• dünden beri 10$ kupon alamıyorum, hep bu şekilde alıyordum nerede hata yapıyorum? başka telefondan denedim yine aynı.

1 - mobil veri açık gizli mod m.aliexpress.com - kupon kardeşliği kayıt olup davet linkini kopyalıyorum

2 - uçak modu aç / kapa yapıp kopyalanan link ile gizli moddan kayıt oluyorum

bu aşamada 10$ olanı seçince talep et yazan buton gelip kart bilgiler istiyordu normalde, ama dünden beri "hay aksi sistem hatası. lütfen daha sonra tekrar deneyin" hatası alıyorum. 6-7 kere denedim hep aynı nedense

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Bugun aldim sorun yok sadece 1 ilk uyeligi ac onun refetans linkiyle 1 degilde 2 veya 3 adet kayit ol ayni sekilde ucak modu kombinasyonlariyla geliyor. Dedigim gibi 1 referansla. Değil artik 2/3 ref. le kayit olunca geliyor

• Arkadaşlar bir iadem gelmedi bekledim bekledim gelmedi. PeP'i aradım dekontu emaile attım en kısa sürede döneceklerini yazdılar sonuçu paylaşacağım

• DarkLegionn kullanıcısına yanıt
    Harcama itirazı yapın mail atınca bir sonuç çıkmıyor.
  • satıcı mesajlarında sorgunuzun göderildiği yer diye yazan var mı
  • DarkLegionn kullanıcısına yanıt

Hocam bende bugün aynı şekilde e-mail attım. Lütfen foruma konuyla ilgili bilgilendirme yapın.

• Mar4cA kullanıcısına yanıt

Kadına şöyle dedim internette de çoğu kişide bu sorun var dedim. Mail atın yetkili kişiler tarafından kontrol edilecek dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramcinar

Dostum alabildin mi

Adam henüz dönüş yapmadı hocam saat farkından dolayı olabilir. Mesajımı okundu yapmadı. Onu bekliyorum. Duruma göre haber edeceğim.

• edion994137 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl itiraz yapılıyor acaba
  • Arkadaşlar gpay de maximum kart tanımladınız hakkınız doldu deyip alışveriş yaptırmadı çözüm varmı
  • duren kullanıcısına yanıt
    Linkteki formu çıkartıp doldurup taratın ve mail atın.

https://www.peple.com.tr/assets/docs/harcama-itiraz-formu.pdf
  • Ekeskin1126 E kullanıcısına yanıt

debit veya kredi kartı iler ödemeyi seç

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.