Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değişik dilde bir hata aldım son iki ürün inatla geçmiyor alamıyorum nasıl geçiyoruz beyler
  • west kullanıcısına yanıt
    Ben hep öncekilerin kargosunun çıkmasını bekledim. Aldıktan sonra kart ve adresi hesaptan siliyorum. Bunları yapmaya gerek var mı? Adreste ne kadar bir değişim yapmak gerekiyor?
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç almadım ama alanlar normal sanal kart veya kredi kartı ile aldılar.
  • anderwezar isimli satıcı yeni ilan açmış $10/$10.01 kupon satıyor. bir tane aldım denemek için ancak Türkiye'de çalışmıyor. mesaj attım bakalım çalışmıyor diye cevap bekliyorum
    (ilanın başlığında for TR,PL,US,PRIBALTIKA yazıyor)
    Satıcıdan cevap geldi. Başlığı yanlış yazmış iade yapacakmış. 10luk kupon almayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkkusGandalf -- 9 Ocak 2021; 11:56:49 >
  • Arkadaşlar kuponu kullanmayı bilen birileri varsa kesin yontemini söylesin bizim kuponlarda çöp olmasın lütfen
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Adres isim kart değiş
  • 21musa21 kullanıcısına yanıt
    İlkini mobilden direk aldım sorun olmadı ikinciyi uygulamadan almadım sekme açıp aldım farklı kartla ama wifiyi kapatım oldu üçünde farklı kartla uygulamadan aldım olmadı sonra başka wifi kart isim adres değiştim oda oldu
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt
    Çok tşk ediyorum
    9 tane kupon kullandım hiç birinde problem olmadı hepsi aynı alıcı benzer adres kullandığım, tc dahi hepsinde aynıydı adımları aşağı yazıyorum.

1- mozilla kurun ve alt görev çubuğuna sabitleyin
    2- mobil interneti telefondan açın ve uçak moduna alın
    3- uçak modunu kapatıp, mobil erişim noktasını açın
    4- pcden telefonun internetine bağlanın
    5- görev çubuğundaki mozillaya sağ tık yapıp yeni gizli sekme diyin (normal açmayın)
    6- aliexpress girin size verilen hesap ile giriş yapın
    7- alacağınız ürünü sepete ekleyip satın almaya geçin
    8- adres kısmında ben sürekli aynı alıcı girdim bir problem olmadı burada dikkat edilmesi gereken adres alanı değişiklikler yaparak kullanın bire bir aynı olmasın Örn: sokak sk sok. - mahallesi mahalle mah. - cadde cad. caddesi - altındağ alttındağ alltındağ gibi farklıklar olsun bütün adreste olmasına gerek yok 1-2 yerde olması yeterli
    9- papara açıp sanal kart oluşturun ve 1 kere kullananın sadece (papara aylık 1 kart ücretsiz veriyor pcden açarsanız 1 tl karşılığında sanal kart oluşturabiliyorsunuz telefondan olmuyor)
    10- satın alma sayfasına kart bilgilerini girin
    11- burada 2 seçenek var yeterli bakiye var ise direk ödeme yapabilir daha garantiye alayım derseniz sanal kartı kullanıma kapatın ödeme yapın başarısız diyecek daha sonra siparişlerime gidin Pay Now gözüküyor ise sıkıntı yoktur aynı kart ile alışverişi açıp ödemeyi yapın
    12- 10 dakika bekleyin ödeme onaylandıktan kargo bekliyor konumuna gelince hesaptan çıkın ve tarayıcıyı komple kapatın
    13- 2 gün sonra hesaba girip takip kodunu alabilirsiniz hesaba sürekli gir çık yapmayın HER GİRİŞTE 1 ile 5. adıma kadar baştan yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 9 Ocak 2021; 12:20:0 >

• xemrax X kullanıcısına yanıt
    Hocam paparadan nasıl sanal kartı çoklu şekilde çıkarıyoruz?
  • redali kullanıcısına yanıt
    Siparişimi verirken chrome gizli sekme mobilden verdim nerden baksan 50 kere girmisimdir. Ondan sonra saticiya mobil chromedan mesaj yollamayı bulamadım uygulamaya geçtim. Kargo takip nomu aldım hala da uygulamada duruyor hesap. Fakat 4 gündür takip no bulunamadı sisteme girilmemiş olabilir diyor ve yanwen yazıyor. Onu atlatırsa yeni sipariş yaparım dedim de bir türlü geçemedi orayı.
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Uygulamada bir çok hesap kullanımında sistem otomatik banlıyor. Ödemeyi yaptıktan sonra onaylanınca awaiting shipment yazıyor o süre içerisinde satıcının takip kodu girmesi gerekli. Girdikten sonta track order butonu aktif hale geliyor oradan takip koduna ulaşabilirsiniz. Ondan sonrası kargoyu hangi cainiao üzerinden takip etmen 1 hafta içinde çalışır hale geliyor takip kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 9 Ocak 2021; 12:34:42 >
  • 20$ civarı bluetooth hoparlör tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    3-4 gün önce mifa'da indirim vardı a10+ 28$ aldım a10 22$ civarıydı şimdi biraz zamlanmış. JBL go2 var 23-24$ civarı inceleyebilirsin
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    İlkini ücretsiz aldıktan sonra ve sipariş yola çıkınca ssanal kartı silip 1tl karşılığında yeni bir tane oluşuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Telefon numarasında sıkıntı sikti mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xemrax X kullanıcısına yanıt
    6 tanesinde kendi aynı telefon numaramı girdim 3 tanesine eski hat numaramı girdim erişimim bile yok telefon numarası gelen giden bir şey olmuyor zaten
    Dediklerini birebir uyguladım ve sorunsuz oldu dün akşamdan deniyorum olmuyordu tşk ediyorum..yaptıklarım:Mobil Mozilla gizli sekme,modem aç kapa,yeni sanal kart,farklı bir ürün,adresde ve kişi isminde oynama...çok tşk ediyorum inşallah kargolama da sorunsuz olur
    haftasonu kargo yapıyorlar mı?
    ödeme onaylandıktan sonra denizi geçmiş oluyor artık kargo bekliyor sıkıntı çıkmaz. Ev modeminde dikkat edin ip adresi geri aynı alabiliyor mobil internette daha garanti oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 9 Ocak 2021; 14:2:57 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.