Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevecem aliexpresini de kuponunu da... Ulan bi alisveris yapalim dedik. Elin yamyam cinlileri sepetteki siparislerin birini kabul etti birini iptal etti. Iptal ettiginin yerine de yeni cek vermedi. Digerini de ben iptal ettim bu sefer de saticinin kabul etmesini bekliyorum. Lanet olsun bu kuponu aldigim gune... Bilmeyen ugrasmasin...

Not: daha once kullanilmayan isim tc adres ve kartla verildigi halde yasanmistir bu sorun bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet yanlış bilmiyorsam kampanyanın son 2 günü 10 ocakta bitiyor

Yumulun

Kimler neler aldı ya böyle kupon varken bir şeyler almak istiyorum ama ne ihtiyacım var bilemedim kulaklık lazımdı bi tane kablosuz kulaklık aldım soundpeats trueengine 3 se modeli bilgisi olan varsa yazsın nasıl kulaklık

Şarjlı diş fırçası ve kablosuz şarj almayı düşünüyorum başka şeyler de arayışındayım

Cinsel ürün alan oldu mu

• Dediğim şekilde kuponda birleşmede sıkıntı yok. belki de bende olmadı. Aynı kkart zaten sıkıntı. Bazende birsey olmuyor. Sabah 2. Defa aynı sanal kartla alışveriş yaptım. Papara ayda biri ücretsiz 10 tane 1er TL den toplam 11 sanal kart veriyor. Buda 11 sipariş demek yeterli diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xemrax -- 8 Ocak 2021; 22:11:17 >
  • Onaylanan siparişim finished oldu ama kupon iade edilmiş duruyor. Bir kez daha sipariş versem nasıl bir yol izlemem lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Onaylanan siparişim finished oldu ama kupon iade edilmiş duruyor. Bir kez daha sipariş versem nasıl bir yol izlemem lazim
    ben denedim 2 hesap p.ç oldu. Bir kere iptal olunca o hesaptan o kuponu kullanamıyorsun bir daha en azından benim elimde 2 hesap var kullanamıyorum.
  • Arkadaşlar ödeme ekranında kart bilgileri kısmında CBF numarası (11 basamaklı) yazıyor bu ne oluyor bilen var mı ? arkadaşa kod aldık böyle bir hata veriyor.
  • Xiaomi mi band 5 alacaktım da mi Watch Lite görünce gözüme daha hoş göründü. TR fiyatı 600 lira aliexpreste 50 dolar kuponla + vergi ile 300 liraya civarlarına geliyor. 10 gün şarjı gidiyormuş.
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001784933728.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2db33c00DED8wF&mp=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avagadro -- 9 Ocak 2021; 0:44:5 >
  • moskogsm M kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kez daha yeni kart ve adresle deneyeceğim sanal kart bulabilirsem

• moskogsm M kullanıcısına yanıt
    ver kullanayım kardeş kullanmayı bilmiyorsunuz :)
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    aynı kart ile 5 sipariş geçirdim
  • Qurez kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı kartla denedim onaylandı ama 2 saat sonra finished oldu.

• Arkadaşlar yardım eder misiniz? Sipiariş vereceğim sırada kupon yok acaba sipariş verip ödeme yapmadan awaiting ödeme kısmında mı kullanılabilir olacak ne zaman kullanıyor olmamız lazım_
  • Emre374545 E kullanıcısına yanıt
    Kargo hariç 20 dolar olmalı ve yeni kullanıcı bonusu olmamalı aldığınız üründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38DS315 -- 9 Ocak 2021; 1:7:53 >
  • Aklıma gelmişken sorayım hiç mobil uygulamadan direk deneyen oldu mu? O şekilde oluyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Qurez

aynı kart ile 5 sipariş geçirdim
    bizede öğretsene nasıl kullanıldığını
  • Mekanik klavye siparişi veren oldu mu hiç, önerisi olan var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avagadro

Xiaomi mi band 5 alacaktım da mi Watch Lite görünce gözüme daha hoş göründü. TR fiyatı 600 lira aliexpreste 50 dolar kuponla + vergi ile 300 liraya civarlarına geliyor. 10 gün şarjı gidiyormuş.
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001784933728.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2db33c00DED8wF&mp=1
    2 adet mi band 5 aldım. Tanesi 117 tl+vergi maliyetli. kargoya verdi mi store mağazası. bakalım gelecek mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misteryoo -- 9 Ocak 2021; 1:26:55 >

• tüm ürünlerde geçerli mi bu kupon olayı?

diğer bir sorumda aktif olarak kullandığım hesap ile alışveriş yapabilir miyim?
  • 2 gündür yoğunluktan siparişlerime devam edemedim.

25. oldu benim bakalım kaça kadar gidicem.

bu arada hepsi yolda ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spintirea

Hocam siz işinizi düzgün yapanlardansınız ben başkaları adına açtım.
    Hocam bu adamlara ödemeyi nasıl yapıyoruz? (yani yurtdışından kupon satanlara)

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.