Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kesin onuda dolandirmistir bi sıcak fırsat dolandiricisi,, önceden hırsız diye nam saldık amazon a, aliexpres e zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar basima soyle bi olay geldi. 20 dolarlik indirim 16.5 ve 4.9 dolarlik iki urunu birlestirerek yaptim. 16.50 dolarlik urunum iptal edildi. 4.9 dolarlik urunum kabul oldu. Napicaz simdi geri kalan 16.50 lik kisim ayrica bana iade olacakmi?

Bu arada siparis verirken benden tc falan istemedi. Bu durum normalmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim_koparal -- 8 Ocak 2021; 0:16:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20FE S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 3 sipariş geçtim
    Bir adet
    TWS kulaklık
    Kablolu kulak içi kulaklık olmak üzere
    Tavsiye isteyen olursa yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlkrkmz -- 8 Ocak 2021; 0:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

hocam ne alıyorsunuz,, ben alacak bişey bulamadım, daha doğrusu her hangi bir ihtiyaç bakınıyorum yok,, bi powerbank alayım dedim ondada alınabilecek çok satanlardakiler tr gönderim yok,, tr gönderim yapanlarda dandik hep
    ben yurtdışından telefon tamiri ile ilgili ekipmanlar alıp satıyordum zaten şimdi yine aynı ürünleri alıyorum
    https://www.aliexpress.com/item/4001065324978.html?spm=a2g0o.cart.0.0.f7f43c00eWMQhZ&mp=1

mesala bu ürün telefon tamirinde çok işimize yarıyor bizim kaç volt kaç amper çektiğini görebiliyoruz aynı zamanda şarj cihazı olarakta kullanıyoruz 0.54 usd ye geldi şaka gibi :)

• moskogsm M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu kuponlar gerçekten nimet şu an birbirimizle ne aldığımızı paylaşsak iyi olabilir
  • diş fırçası kampanyası vardı 1 tane almışım yanlışlıkla ve adama özelden yazdığımda sorun yok 2 tane gönderdik dediler ve kargoladılar.
    İnancınız olsun bunu türkiyede yapacak şirket sayısı bir elin parmağını geçmez ve sıradan bir aliexpress dükkanı en ufak caz yapmadan yardımcı oldu. Big respect.
  • Kargolanacak aşamasında olan bi siparişimizi iptal etsek indirim kodu tekrar tanımlanacak mı bilgisi olan var mı arkadaşlar

• DangerousRabbit kullanıcısına yanıt
    Evet iade esiyor hocam benim bir urun odeme alindigi halde finished yaziyordu bir hafta icinde odemem geldi.

• iki parca verdim siparisi biri iptal oldu biri kabul oldu ne sacma is yapiyor bu aliexpress ya. Simdi iptal olan siparisin kismi cek olarak dönecek mi hesaba? Basina biyle bi durum gelen oldumu?

• UA/EU/US yazan 12.8/25.6 çekini alsam Türkiyede geçerli olur mu?
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam 3 gün oldu hâlâ tık yok satıcıya yazdim.
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı şekilde :(
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Birde tc falan almadı benden. Tamamen falso iş yaptık herhalde. gümrükte ne olur bilmem.
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Benden alsa da salladım bakalım
  • Eski hesabımızda kullanabiliyor muyuz?
    Yeni hesap mı açmak gerekli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 8 Ocak 2021; 11:8:34 >
  • Eminim satıcı kargolasada içimiz rahatlasa diyen çok kişi var.

• Arkadaşlar bana neden kimse cevap vermiyor Kodu satın alırken mail soruyo bu mail yeni açtığımız hesabın mı maili olmalı yoksa eski üyelikle de oluyor mu? Veya ilkte kodu alıp sonra mı üyelik açıcaz?
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Çünkü kolayca bulunabilen veya daha önce cevaplandırılan sorular soruyorsun. Kod değil hesap satın alıyorsun ama para verdiğin şey hesaptaki kod. Hesap satın alırken sorduğu mail iletişim için aktif kullandığın mail olsun o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.