Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar master ile konuştum meğer bunlar yapmıyormuş. Toptan satış fiyatı yükseltti diye yanıt verdi belli ki bunlar birilerinden alıp platide satıyolar kar koyup

• ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

Bu rus ile translate aracılığı konuştuğumda her yerde fiyatların arttığından bahsetti yani sadece plati'ye özgü birşey değilmiş

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Nasıl kurtulcaz :/ başka bir telle mi ? 2. Farklı hesapta bu oldu :/
  • fearuq kullanıcısına yanıt

İp adresi degiş

tel no

alıcı adı

farklı adres gir

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    bize gelişi bu demiş hocam
  • 18 gündür kargo bekleyen ürünüm var neden gecikti acaba? bu durumda olan var mı?

• mstfmd kullanıcısına yanıt
    Tatildeler 2 haftadır, haftaya başlarlar kargoya
  • Benim son günlerde aldıklarım kargoya verilmeye başlandı. Aras kargo takip kodu vermiyo mu acabA?

• redali kullanıcısına yanıt

hmm ondan demek :)

• K4TL14M kullanıcısına yanıt

Hayır gelen kargoların üstünde takip kodu var fakat yanwen gibi sisteme düşmüyor. Kapıya gelince alıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: redali

Hayır gelen kargoların üstünde takip kodu var fakat yanwen gibi sisteme düşmüyor. Kapıya gelince alıyorsun

O zaman bu çok kötü. Ptt bile bundan iyi geldiğini biliyodum gidip alıyodum. Aras bizim oraya haftada bir gün geliyo kendi numaramı da yazmadım iptal olmuştu diye.

Üstte paylaştığım yerden alıyorlar hocam toptan.
  • @ParlaMert bu dolandırıcı bana 35 tlye kod satıyorum diye hesap sattı ben kod sandığım için parayı yolladım sonra yok modemi resetle yok 20 dakka sonra gir hiç işlem yapmadığın karttan al falan dedi kardeşim ben kod veriyorsun sanıyordum paramı iade et dedim bloklamış üşenmeyip dekontla savcılığa gidip dilekçe vereceğim anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu bu dolandırıcıya inanmayın arkadaşlar
  • 20 dolarlık kuponu üretmek mümkün değil ya. Her seferinde 0.07 TL artıyor ve bu şekilde 20 TL tamamla diyor. Bir de bunu 24 saat içinde yap diyor. Bu ruslar nasıl yapıyor kafayorup çözmemiz lazım ey DH halkı hazır konmayalım ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ  dh ölücüleri olarak bize yakışmaz.

• Bitane dandik kulaklık aldım satıcının yazdığı mesaj

Sevgili dostum, mağazamızdaki siparişiniz için teşekkür ederiz, ancak size bunu COVID-19 nedeniyle söylemeliyiz lojistik maliyetleri giderek daha pahalı hale geliyor, teslimat şirketi için daha fazla nakliye ücreti ekleyebilir misiniz? umarım bu bağlantı için ödeme yaparsınız: https://www.aliexpress.com/item/1005002177454688.html umarım sen ve ailen sağlıklıdır Teşekkürler

Hocam mastersuxov toptan alıyordur fakat anderwezar'in alıp sattığını düşünmüyorum direkt kendisi üretiyordur
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt

kuponu almak için kk eklemek gerekiyor. adamlar yüzlerce kart nerden bulup kuponu alıyorlar?

• edion994137 E kullanıcısına yanıt

verdiğin siteyi inceledim bunlara güven olmaz gerçekten. plati den devam.

• mstfmd kullanıcısına yanıt
    Hocam Qiwi, revolut gibi uygulamalardan sanal kart oluşturuyorlardır öyle olmasa bile çoğu banka sanal kredi kartı hizmeti veriyor ordan yapıyordur.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.