Şimdi Ara

Aliexpress Kulaklık Fırsatları [mi kulaklık LYXQEJ01JY => 47.35$] (black friday, cyber monday) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
14.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gogollo

bluedio tn2 boyunluklu bluetooth kulakiçi kulaklık geçen haftaki indirimde 9 dolardı kara cumada zamlanmış :)
    4,9 dolara inmişti 11.11de
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisiflamingo

Tam şarjla 12 saat diyor hocam evet.
    İyili almisim suan kargoda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamada "get black friday coupon" altından mağazaya özel kupon alabilirsiniz ayrıca her saat başı $5/$35 kupon veriyor onu yakalayabilirseniz güzel indirim olur. ekstra olarak 11.11 de yaptığı gibi son saatlerde $50/$100 kupon verebilir bekleyebilirsiniz. ben $50 kuponlardan iki adet yakalamıştım süper bir indirim olmuştu.
  • Tn 2 10 dolara satıldı. Hatta bi ara 5 dolara indi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11'de T6S+UFO 2'yi bir arkadaşla birlikte aldık. İkisi 70 USD'ye geldi. UFO 2 47 USD, T6S 23 USD oldu ki harika fiyatlar. Şu anda doğru düzgün bir indirim yok diyebiliriz. Mağaza kuponu gelirse örneğin 8/40 falan gibi o zaman mantıklı olabilir.
  • sevgili arkadaşlar, yok mu şöyle bass ları çılgınlar gibi hissedebileceğimiz bir blueooth kulaklık, ucuz olmasın pahalı da olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabroni

Bugüne kadar kendilerinden birçok defa alışveriş yaptım. Ofiste bluetooth arayan 2 kişiye aldırdım,hem TN hem de TN2 modeli rezalet. T6 modeli güzeldi ama üretim problemi var. Android cihazların bir çoğunda ses seviyesi çok düşük. Üzerinde ses açma kapama butonu da olmadığı için kullanamıyorsunuz. Bluedio'nun sitesine mail attığımda bu problemi kendileri de kabul etti. İnternette küçük bir aramayla bu problemi görebilirsiniz. Ses konusunda takıntılı biri olarak şimdiye kadar içlerinde tek beğendiğim T4S oldu. Alacaksanız T4S,TM veya riske girip T6/T6S almanızı tavsiye ederim. Ya da Edifier markasına bakabilirsiniz yine Aliexpress üzerinde. Bu markanın hangi ürününü aldıysam tatmin etti beni.
    Meizu ep52 ses ve sarj konusunda tatminkar

• Jabroni kullanıcısına yanıt
    Hocam f/p ve kulak içi bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz,teşekkürler.
  • F/p kulakiçi bluetooth bana da lazım..

• Bana da lazım kulakiçi olanlardan...

• Baseus S06 veya Anker Soundbuds Slim modellerine bakabilirsiniz. İkisi de gönül rahatlığıyla alabileceğiniz modeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theabir

aşağıdaki kulaklığı en ucuza nasıl alabilriiz?

http://tr.aliexpress.com/wholesale?spm=a2g10.search0104.8.3.3d4427fePJMiKt&initiative_id=QRW_20181119224031&SearchText=freebuds&productId=32899140476
    yok mu yardımcı olacak

• **
    güncellenen son indirim:
    bluedio v2 bluetooth headset kulaklık 89.94$ (normal fiyat: 125.95$) [119$ üstü 30$ satıcı kuponuyla 89.94$'a geliyor.]
    v2 link
    **
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    kulakiçiniz küçük değilse awei t11'i tavsiye edebilirim.
  • theabir kullanıcısına yanıt
    baktığım kadarıyla 97.99$'dan 88.19'a inen bir tane var. 65$ üstüne de 6$ indirim kuponu var. toplamda 82.19$'a gelebilir. fiyatını takip ettiğim bir ürün değil. uygun mu bilmiyorum. satıcı hakkında da fikrim yok.
    huawei freebuds link
  • Jabroni kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ancak satıcı pek güvenli gelmedi. En kötü çok satan iki satıcıdan birinden alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabroni

Baseus S06 veya Anker Soundbuds Slim modellerine bakabilirsiniz. İkisi de gönül rahatlığıyla alabileceğiniz modeller.
    Baseus S06 kullanıyorum. Fiyatına göre memnunum.

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Magnetic-Wireless-Bluetooth-Earphone-For-iPhone7-Samsung-S8-Sport-Running-Stereo-In-Ear-Earphone-Earbuds/32813977154.html

• **yeni eklenenler**

edifier w830bt bluetooth headset kulaklık 71.99$ (normal fiyat: 99.99$) [69$ üstü alışverişe 2$ satıcı indirimi + 29$ üstüne 1$ satıcı kuponuyla 74.99$’dan 71.99$’a iniyor.]
    w830bt link

edifier w800bt bluetooth headset kulaklık 35.99$ (normal fiyat: 49.99$)
    w800bt link
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.