Şimdi Ara

Aliexpress Kulaklık Fırsatları [mi kulaklık LYXQEJ01JY => 47.35$] (black friday, cyber monday)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
14.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu konuda aliexpressin “black friday, cyber monday” günleri kapsamında indirimli satılan kulaklıklarından bir liste yaptım. güzel fırsatlar var.

**50$ üstüne promosyon koduyla 5$ inidirim yapabilirsiniz.**

linkleri yeni sekmede açın.

not: mobil app'ten girerseniz listedeki fiyatlardan daha uygunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. ek olarak, tarayıcıdan girdiğinizde listedeki fiyatları görmüyorsanız mobil app'ten girerek görebilirsiniz.

**yeni eklenenler**

xiaomi bluetooth neckband hybrid dual driver apt-X kulakiçi kulaklık (model numarası: LYXQEJ01JY)= 47.35$ = 52.35$ - 5$(50$ üstü 5$ indirim var, kod: Monday)
    mi LYXQEJ01JY link

samsung ehs64 kulakiçi mikrofonlu kulaklık 2.30$+1.20$(kargo)= 3.50$ (orijinal olduğu söyleniyor, daha önce bu mağazadan phillips marka bir kulaklık almıştım, orijinal olduğunu düşünüyorum :D)
    ehs64 link

samsung hs130 kulakiçi mikrofonlu kulaklık 7.20$+0.74$(kargo)= 7.94$ (üstteki linkle aynı mağaza)
    hs130 link

qkz dm7 kulakiçi mikrofonlu kulaklık 6.60$
    dm7 link

edifier w830bt bluetooth headset kulaklık 71.99$ (normal fiyat: 99.99$) [69$ üstü alışverişe 2$ satıcı indirimi + 29$ üstüne 1$ satıcı kuponuyla 74.99$’dan 71.99$’a iniyor.]
    w830bt link

edifier w800bt bluetooth headset kulaklık 35.99$ (normal fiyat: 49.99$)
    w800bt link

xiaomi piston 3 fresh kulakiçi kablolu mikrofonlu kulaklık 4.31$ (normal fiyat: 4.48$)
    piston 3 fresh link

baseus h04 kulakiçi kablolu mikrofonlu kulaklık 2.88$ (normal fiyat: 3.29$)
    h04 link

baseus s06 neckband bluetooth kulakiçi kulaklık 12.15$ (normal fiyat: 13.69$)
    s06 link

baseus s07 bluetooth kulakiçi ipx5 waterproof kulaklık 10.49$ (normal fiyat: 11.99$)
    s07 link

baseus s09 bluetooth kulakiçi kulaklık 9.89$ (normal fiyat: 10.99$)
    s09 link

baseus s16 neckband (boyunluklu) bluetooth kulakiçi kulaklık 14.38$ (normal fiyat: 17.00$)
    s16 link

bluedio t6s bluetooth headset kulaklık 38.90$ (normal fiyat: 44$) [42$ üstü 4$ satıcı kuponuyla 42.90$'dan 38.90$'a geliyor.]
    t6s link

bluedio v2 bluetooth headset kulaklık 89.94$ (normal fiyat: 125.95$) [119$ üstü 30$ satıcı kuponuyla 119.94$'dan 89.94$'a geliyor.]
    v2 link

bluedio tn2 boyunluklu bluetooth kulakiçi kulaklık 12.90$ (normal fiyat: 25.49$)
    tn2 link

bluedio tm bluetooth headset 23$ (normal fiyat: 26.99$) [Türkiye’den kargo seçeneği var!]
    tm link

bluedio t5 bluetooth headset kulaklık 38$ (normal fiyat: 48$) [Türkiye’den kargo seçeneği var!]
    t5 link

bluedio t6 bluetooth headset kulaklık 41$ (normal fiyat: 47$) [40$ üstü 2$ satıcı kuponuyla 39$'a gelebilir.]
    t6 link

bluedio tn bluetooth kulakiçi kulaklık 15.60$ (normal fiyat: 19.20$) [Türkiye’den kargo seçeneği var!]
    tn link

bluedio t4s bluetooth headset kulaklık 35.10$ (normal fiyat: 38.70$) [Türkiye’den kargo seçeneği var!]
    t4s link

awei t11 bluetooth kulakiçi kulaklık 11.46$ (normal fiyat: 12.09$) (bu kulaklıktan 1,5 sene önce almıştım. kardeşim hâlâ kullanıyor, çok memnun. o zaman fiyatı takip edip 11.62$’dan almıştım.)
    t11 link

awei g20bls neckband (boyunluklu) bluetooth kulakiçi kulaklık 16.71$ (normal fiyat: 18.99$)
    g20bls link

uiisii hm7 kulakiçi kablolu mikrofonlu kulakiçi kulaklık 6.65$ (normal fiyat: 8.75$)
    hm7 link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisiflamingo -- 26 Kasım 2018; 16:7:16 >

• Konu yanlış yerde açılmış ancak fiyatlar indirimli değil.

Mesela t6 29 dolara alınıyordu.

Bluedio alacaksanız mağazanın kendi indirimlerini bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sismologger kullanıcısına yanıt
    konuyu yurtdışı fırsatları altına açsam daha iyi olurdu haklısınız, yöneticiler taşır belki.

ne zaman 29 dolara alınıyordu hocam tarih çok eski mi, şu an gearbestte 40 banggoodda 65 $.
  • :) tn2 normal fiyatı 10 dolar ve 11.11'de 5 dolarlık kuponla 5 dolara satıldı alan arkadaşlarım var. Tn modelini de 5 dolarlık kuponla 7 dolara aldım ben. Şu fiyatlar özellikle bizim dolar kuru için buz gibi buz :D
  • hocam sorması ayıp normal fiyatı 10 dolar olan ürünü 5 dolarlık kuponla nasıl 7 dolara almayı başardınız?
  • reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    Kupon ücreti olabilirmi sayın açıkcı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Türkiye'den önerebileceğiniz bluetooth kulakiçi kulaklık var mı? Fiyatı 200 TL falan da olabilir. Yeter ki sağlam ve ses kalitesi iyi olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • awei g20bls güzel görünüyor ama o parayı hak ediyor mu, var mı kullanan?

• Fab. kullanıcısına yanıt
    neden olmasın, tabi olabilir avukat bey.
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    yukarıda da belirttiğim gibi t11 modelini almıştım. kardeşim kullanıyor, memnun. g20bls hakkında fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisiflamingo

hocam sorması ayıp normal fiyatı 10 dolar olan ürünü 5 dolarlık kuponla nasıl 7 dolara almayı başardınız?
    kardesim kör müsün? tn2 modeli 10 dolar. arkadaşlarım 5 dolara aldı diyorum, ben tn modelini 7 dolara aldım diyorum.. illa tn modeli 12 dolar diye mi yazayım 7+5 algılamak zor mu ? :)
  • kusura bakmayın hocam bu saatte 2 ler 1 ler karışabiliyor. insanlık hali. başka bir şey sorayım, tn modeli neden tn2den daha pahalı? daha önce bluedio kulaklık kullanmadım ama normalde 2nin 1den pahalı olması gerekmez mi? ve bir de memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisiflamingo

kusura bakmayın hocam bu saatte 2 ler 1 ler karışabiliyor. insanlık hali. başka bir şey sorayım, tn modeli neden tn2den daha pahalı? daha önce bluedio kulaklık kullanmadım ama normalde 2nin 1den pahalı olması gerekmez mi? ve bir de memnun musunuz?
    Daha ürünler gelmediği için ikisi arasında kıyaslama yapamayacagım ama tn modelinin ses kalitesinin daya iyi olduğunu söylüyorlar. İkisi arasındaki fark tn2 modelinin aparat tarzı bir şeyi var takarken kullanıyorsun. Zaten tn modeli çok daha fazla satılmış aliexpresste.
  • Tn2 modelinde 12 saat müzik dinlememi yazıyor benmi yanlış okudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Tam şarjla 12 saat diyor hocam evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne kadar kendilerinden birçok defa alışveriş yaptım. Ofiste bluetooth arayan 2 kişiye aldırdım,hem TN hem de TN2 modeli rezalet. T6 modeli güzeldi ama üretim problemi var. Android cihazların bir çoğunda ses seviyesi çok düşük. Üzerinde ses açma kapama butonu da olmadığı için kullanamıyorsunuz. Bluedio'nun sitesine mail attığımda bu problemi kendileri de kabul etti. İnternette küçük bir aramayla bu problemi görebilirsiniz. Ses konusunda takıntılı biri olarak şimdiye kadar içlerinde tek beğendiğim T4S oldu. Alacaksanız T4S,TM veya riske girip T6/T6S almanızı tavsiye ederim. Ya da Edifier markasına bakabilirsiniz yine Aliexpress üzerinde. Bu markanın hangi ürününü aldıysam tatmin etti beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabroni -- 20 Kasım 2018; 7:43:33 >
  • bluedio tn2 boyunluklu bluetooth kulakiçi kulaklık geçen haftaki indirimde 9 dolardı kara cumada zamlanmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

awei g20bls güzel görünüyor ama o parayı hak ediyor mu, var mı kullanan?
    11.11 de 15.89 dolara sipariş verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkler referanslı. Konu açılış amacı para kazanmak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.