Şimdi Ara

Aliexpress günün bedavaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Aliexpressten ilk defa alışveriş yaptım yeni tanıştım yani ,anasayfadaki bedava sekmesi dikkatimi çekti , bende ne var ne yok başvurdum. Bedava kısmı için bi ücret alınıyor mu benden, olumsuz sonuçlanınca vs mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nasıl girdim konuya ben de anlamadım. indirimi bile 1 dolar 2 dolar gıdım gıdım veren aliexpress'te bedava ha?? diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 1 Nisan 2016; 23:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

nasıl girdim konuya ben de anlamadım. indirimi bile 1 dolar 2 dolar gıdım gıdım veren aliexpress'te bedava ha?? diye..

Öyle değil. Günde 10 ürün bedava oluyor diyelim. cekilişe katılıyosun. katılmak icin mağazayı beğenmen gerekiyor.
  • 100 binde 1 şans var :D
  • usstaa U kullanıcısına yanıt
    Sıkıntılı bişey değil demi, para almazlar

• Bu aliexpress promosyon konusunda çok pinti. Çember çeviriyorum 10 coine 4. kere hepsinde de 5 coin verdi. Yalan dolan düzenbaz adamlar, freebie denen olayda ayrı bir düzenbazlık kesin
  • KendiHalinde. kullanıcısına yanıt
    para almıyorlar çekilişe giriyorsun. kazanırsın 0.01 dolar ödüyorsun
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Her gün öylesine girip çarkıfelek oynuyorum ben de, 10 puan verip 5 puan alıyorum veya 10 puan geliyor en fazla. Bir kere 20 puan geldi o kadar.
  • Türkiye den kazananlar varmış. Bende her gün şansımı deniyorum.

• Bana 400 milyonluk araba parlatma ve boya koruma seti çıktı. 1 haftada gönderdiler...
  • Peki bu freebies olayinda yorumu ingilizce yazmak zorunluluğu var mı? İngilizce de yazarim da Türkçe varken zorlamaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papa-midnite -- 11 Kasım 2017; 23:50:25 >
  • nerede o buton
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.