Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.919
Cevap
113
Favori
323.439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?
Giriş
    1 Mesaj

8 siparişimin en erkeni 16 günde en geç i 32 günde geldi 1 tanesi gelmedi muhtemelen 40 günde falan gelir
    |
    |
    Dengermann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: enes122

19 siparişim aliexpressden, 3 gün sonra 1ay olacak hâlâ gelen giden bisey yok

19'u china post ordinary small packet plus ise hiçbirinin gelmeme şansı da var.1-2 dolar fazla verin takip edebilin şu kargoyu.Small pakette atarlar dış kapıya yoldan geçen alır, komşu alır herşey mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloc Party -- 2 Mart 2016; 2:03:09 >

Hocam hepsi aynı değil farklı farklı taşıma şirketleri var birde ürünler zaten 0.5 - 3$ civarında fiyatları takip kodu alsak üründen pahalıya geliyor

|
    |
    Bloc Party kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: enes122

Hocam hepsi aynı değil farklı farklı taşıma şirketleri var birde ürünler zaten 0.5 - 3$ civarında fiyatları takip kodu alsak üründen pahalıya geliyor

o kadar da ucuz şeyleri beklemeye değmez. 3 dolarlık ürün burda da max 15TL dır olsa olsa.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    02728190175 china post small paket takip edebilen varmı :) varsa neredeymiş neymiş söyleyebilir misiniz

beyler aliexpressde paypalı nasıl kullanıyoz
    |
    |
    |
    |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_99971077/f_//tm.htm
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Arkadaşlar Allah rızası için cevap verin. bu konularda hiç bi fikrim yok bi arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim.

02784287980
    02784962163

numaralı ürünlerim elime ne zaman ulaşır şuanda nerdeler ?
    ankarada oturuyorum ne zaman gelir ortalama.

birde aynı satıcıdan 12 parça ürün aldım 2 si China Post Registered Air Mail

diğerleri china post ordinary small packet plus acaba hepsi aynı anda tek pakette mi gelir yoksa 12 ayrı posta mı gelecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_exelance_25 -- 5 Mart 2016; 20:56:42 >

Orijinalden alıntı: LattAsdfasdf

Arkadaşlar Allah rızası için cevap verin. bu konularda hiç bi fikrim yok bi arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim.

02784287980
    02784962163

Sizinkiler yeni sipariş olmalı, dün posta kaydı yapılmış henüz Çin postasında. Size gelmesi yaklaşık 4-5 hafta ortalama.
  • Yarbay
    12966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the_exelance_25

RI882028923CN numaralı ürünleri göremiyorum yardım eder misiniz ?

birde aynı satıcıdan 12 parça ürün aldım 2 si China Post Registered Air Mail

diğerleri china post ordinary small packet plus acaba hepsi aynı anda tek pakette mi gelir yoksa 12 ayrı posta mı gelecek ?

Muhtemelen hepsi ayrı gelecek. Numaralar henüz sisteme düşmemiş olabilir. 7-8 gün içinde takip edebileceksiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    12966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: resgodo

02728190175 china post small paket takip edebilen varmı :) varsa neredeymiş neymiş söyleyebilir misiniz

2016-03-02 20:19:54.0 parcel center received

Henüz Çin'de.
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj
    Buradan Bi kılıf Aldım Fakat 1 ay gelmeyince dispute açtım adam paramı ödedi 3 ay geçti kılıfım geldi fakat adama paranı geri vermek istiyorum diyince şöyle dedi
    Dear friend, thanks for your honest.
    Here is the link for you to return the money:
    http://www.aliexpress.com/item/Durable-Hybrid-Silicone-Hard-Back-Shockproof-Tough-Slim-Armor-Case-For-ASUS-Zenfone-2-5-5/32417612510.html
    you can make payment and note that is a refund order, we will not ship it out, is ok? thanks
    Have a nice day!

ne yapmam lazım?

• Yarbay
    12966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PatatesliDondurma

Buradan Bi kılıf Aldım Fakat 1 ay gelmeyince dispute açtım adam paramı ödedi 3 ay geçti kılıfım geldi fakat adama paranı geri vermek istiyorum diyince şöyle dedi
    http://www.aliexpress.com/item/Durable-Hybrid-Silicone-Hard-Back-Shockproof-Tough-Slim-Armor-Case-For-ASUS-Zenfone-2-5-5/32417612510.html
    you can make payment and note that is a refund order, we will not ship it out, is ok? thanks
    Have a nice day!

ne yapmam lazım?

Parayı bu şekilde senden tahsil edecekler. Geriye dönük sipariş yaparak parasını ödeyeceksin onlar sana birşey göndermeyecek.

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    UF470873686SE

Q3470764085XX

28 kasımda aldım iki pil gearbest den hala gelmedi, mesaj atiyorum kargo şirketine sorun diyor adamlar. Nasıl iade alacağız?

|
    |

2009 Ford Focus 1.6 tdci titanium sedan 109hp 240Nm tork - Blazer Mavi
    ilk göz ağrım - 1992 Honda İntegra 1,8 LS - Bordo
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj

Teşekkürler hocam

|
    |
    forumnik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

quote:

Orijinalden alıntı: PatatesliDondurma

Have a nice day!

ne yapmam lazım?

Parayı bu şekilde senden tahsil edecekler. Geriye dönük sipariş yaparak parasını ödeyeceksin onlar sana birşey göndermeyecek.

çok teşekkür ederim
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

quote:

Orijinalden alıntı: LattAsdfasdf

02784287980
    02784962163

Sizinkiler yeni sipariş olmalı, dün posta kaydı yapılmış henüz Çin postasında. Size gelmesi yaklaşık 4-5 hafta ortalama.

peki kesin gelir dimi, gelmemesinden çok korkuyorum daha ilk alışverişim bu.

Geç de olsa gelir de, takipsiz olduğu için kapıya gelen postaları kontrol etmeniz lazım. Postacı sizi adreste bulamazsa kapı önüne bırakır gider. Yoldan geçen birinin alması ihtimali var.
    Nadiren de olsa satıcıya geri dönebilir, aliexpressten mesaj atarlar size.
    |
    |
    LattAsdfasdf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.