Şimdi Ara

Aliexpress Armani Saat (Mükemmel Kalite) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
76
Favori
72.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Andy'den veya diğer satıcılardan Daniel Wellington saat alan var mı? Kalite konusunda nasıl Daniel Wellingtonlar
  • Bana da daniel wellington lazım arkadaşlar alan var mı
  • quote:

katalog:http://photo.163.com/474748611@qq.com/#m=0&p=1

whatsapp: +86 136 0244 4212

Andy isimli satıcı. beğendiğiniz modeli whatsapptan söyleyin nasıl satın alıcağınızı söylüyor.

böyle söylenmiş ama ulaşan var mı?
  • th3_majestik kullanıcısına yanıt
    +86 170 8569 7936 su photolu linke bastım "contact us" ta bu numara yazıyordu deneyin hocam sizde ben mesaj attım şimdi
  • güncel armani alıncak bir mağaza varmı?
  • Hocam satıcı dönüş yapıyor mu ? Güvenilir mi ? Ben de bir adet saat almayı düşünüyorum ama...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

Hocam satıcı dönüş yapıyor mu ? Güvenilir mi ? Ben de bir adet saat almayı düşünüyorum ama...

Cevap verdi donanımhabere özel indirim yapıyor falan ama ben almaktan vazgeçtim o yüzden bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andy den bir ar2448 de ben aldım 51 dolara. andy bayağı ilgili davrandı her türlü soruma cevap verdi. saat gelince ürün kalitesi hakkında da yorum yaparım

iletisimi bu adreste yazan whatsapp numarasından yaptım

http://x.yupoo.com/photos/2015abc123/albums
  • Son dönemlerdesipariş veren oldu mu

• Etin E kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam saatiniz, nasıl beklediğiniz gibi mi, size zahmet bir iki tane fotoğraf paylaşabilirmisiniz bizde alıcı gözle baksak değerlendirsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

Geldi mi hocam saatiniz, nasıl beklediğiniz gibi mi, size zahmet bir iki tane fotoğraf paylaşabilirmisiniz bizde alıcı gözle baksak değerlendirsek.

benim saat gümrükte takıldı geri döndü andy e. tekrar gönderecek bugün yarın

Geçmiş olsun hocam, umarım bu sefer sağ salim ulaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Etin

quote:

Hocam geri dönüş sebebi nedir neden geri göndermişler saat getirmek serbest diye biliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles_Kratos

quote:

Orijinalden alıntı: Etin

quote:

Hocam geri dönüş sebebi nedir neden geri göndermişler saat getirmek serbest diye biliyordum.

Andy içinde batarya olan ürünlerde bazen gümrüğün sıkıntı çıkardığını söyledi. Daha önce de birkaç gönderi bu yüzden geri dönmüs Andy e.

• benim saat geldi arkadaslar. gümrüğe takıldıktan sonra kargo sirketi tekrar göndermek için isleme 13 mart ta baslamıs yani ikinci seferde 11 günde gelmis oldu.

saatin kalitesi çok iyi bence. orjinaline de bakmıs biri olarak fark olduğunu düsünmüyorum. her fonksiyon çalısıyor.

andy de bu süreçte bayağı yardımcı oldu. her mesajıma kısa süre içinde cevap verdi, kargo durumunu merak ettiğim zamanlarda birçok kez çindeki posta ofisiyle görüsüp islemlerin hızlanması için elinden geleni yaptı.

ben 51 dolara aldım. hem saatten hem de andy den oldukça memnun kaldım.

fotoğraf ekleyemiyorum simdilik ama andy nin satış linkindeki saatin aynısı geldi ordan bakabilirsiniz
    Hocam sizden ricam cidden fotoğraflar ekleyebilirseniz çok iyi olur,andy nin listesi var kafamda modelde var fakat doların bu kadar kur artışı olumsuz etkiledi,sadece 6 dolar indirim yapıyor namussuz :) kutusu felan geldi mi yoksa sadece saat mi geldi hocam, internette a+++ kaliteli armani saatler 500tl den aşşağı değil nerdeyse,andy'nin sattığı da o modellerden galiba öyle mi?
  • quote:

Hocam sizden ricam cidden fotoğraflar ekleyebilirseniz çok iyi olur,andy nin listesi var kafamda modelde var fakat doların bu kadar kur artışı olumsuz etkiledi,sadece 6 dolar indirim yapıyor namussuz :) kutusu felan geldi mi yoksa sadece saat mi geldi hocam, internette a+++ kaliteli armani saatler 500tl den aşşağı değil nerdeyse,andy'nin sattığı da o modellerden galiba öyle mi?

konunun basındaki arkadasın aldığı saatin aynısı yani resimlerde farklı bir sey olmaz diye eklemedim. saat normal kutu içinde geldi ama paketleme çok iyiydi saati bir plastiğe sarıp iç içe 3,4 tane baloncuklu posete koyup sağlam bir karton kutuda göndermis. armani kutusu almak istersen ekstra 10 dolar istiyor. indirim de zaten dediğin gibi standart 6 dolar fazlasını yapmaz.

o saatler konusunda bir bilgim yok ama almadan önce orjinaline baktım ağırlığı görüntüsü falan birebir, kalite cidden yüksek.

• kullanıcı bulunamadı diyor ilk sayfadaki linke tıkladığımızda
    link verebilecek var mı ?
  • Whatsapp:+86 17085697936

(8. Sayfada linkler mevcuttu oradan alıntı yaptım.)

Hocam Ar1452 almayı planlıyorum ama kargo ücretleri ve kutu fiyatları nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -QSS-

Whatsapp:+86 17085697936

(8. Sayfada linkler mevcuttu oradan alıntı yaptım.)

Hocam Ar1452 almayı planlıyorum ama kargo ücretleri ve kutu fiyatları nedir acaba ?
    aynen link o

kargo ücretsiz takipli bir sekilde geliyor. armani kutusu ekstra 10 dolar. fiyat olarak da o linkte yazanlara 6 dolar indirim yapıyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.