Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (903. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.881.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldukça memnunum, hatta Beyaz rengini de almak istedim, ama bitmiş sanırım, sordum, 1-2 güne kadar gelme ihtimali var dedi.
    Ayrıca Hublot, Tag Heuer de düşünüyorum.
  • uygun aliexpress kodları nerden bulunur
  • Sanırım 5 yıl oldu evde ki neti iptal edeli, mobilden idare ediyoruz, benim 15GB var yetiyor...
  • 15 GB nasıl yaptınız var mı ucuz yollu önereceğin net tarifesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Sanırım 5 yıl oldu evde ki neti iptal edeli, mobilden idare ediyoruz, benim 15GB var yetiyor...

14 var bende de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ekranlı tablet kılıfına ihtiyacı olanlar için bugün elime ulaşan tablet kılıfımı paylaşmak istiyorum;

10.1 inch tabletler için 360 derece dönebilen güzel bir kılıf. Kılıf yanında OTG kablosu ve stylus tablet kalemi de hediye gelmekte. Stylus kalemin ucu süngerimsi plastik. Bana maliyeti 7.64 $ oldu. Aynı kılıfın düzünü (360 derece dönmeyeni) mahallemde 25 TL ye satıyorlar. Ben 27 TL.na hediyeleri ile birlikte getirttim. Tabletimin boyu 16 cm X 26 cm rahatlıkla sığdı. Köşelerdeki tablete geçen plastik tutma kısımları lastikli uzuyabiliyor.

Ürün linki:https://tr.aliexpress.com/item/360-Rotating-Universal-PU-Leather-Stand-Cover-For-10-inch-Android-Tablet-Universal-9-7-10/32807240613.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Wb4BqwAliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Oldukça memnunum, hatta Beyaz rengini de almak istedim, ama bitmiş sanırım, sordum, 1-2 güne kadar gelme ihtimali var dedi.
    Ayrıca Hublot, Tag Heuer de düşünüyorum.

Benim de dikkatimi hublot çekti 😁 Whatsapp dan iletişim kurup beğendiğimiz saatin linkini mi istiyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: psu

Yeni dolandırma yöntemi.Son 1 ayda 3 kere aynı sorunu yaşadım.Adamlar başkasına ait kargo takip noyu giriyor.Dispute açınca satıcı hemen yanlış takip no girdik dispute kapatın diyor.Dispute açın,paranızı alırsınız.

%95 puan almış o kadarda iyi yorumlar yapılmuş bir satıcı neden böyle birşey yapsın ki üründe 3 dolar birşey??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 9 Ağustos 2017; 15:15:53 >
  • Beyler bu ara Çin de tatil mi var anlamadım. 2-3 gün önceki siparişlerim halen kargoya verilmedi. 2 ayrı satıcı ikisi de kargoya vermedi henüz. Mesajlara da cevap vermiyorlar. Bu arada yanwen ile postalanan ürünler 10 günde filan gelmeye başladı.

• Ben de 2 gün önce sipariş verdim hala kargoya verilmedi. Dün sordum yarın dedi.

İşin beni kıllandıran tarafı benim 125 $ toplam bedelle aldığım ürüne 27 $ kargo ücreti koymuşlar şimdi 152 $ olmuş. Acaba beni vazgeçirmeye çalışıyor olabilirler mi bu sebepten?
  • muscako M kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen öyle, Beğendiğiniz saatin resmini gönderin, Satıcı da size Aliexpress Linkini göndersin, siparişinizi verin.
    49.51$ olan bir Hublot var, çok şık ve kalite duruyor, TAG' lar da öyle..
    Bakalım, ileriki günlerde alırım belki.
  • hasanulasli kullanıcısına yanıt
    aleyküm selam.hiç bulaşma şikayet ediyorlar hep orayı.
    aliexpress ve amazonda ayakkabı dolu oralara bak.
  • Satıcıya bugün ürünü gönderiyor musun diye sordum. Evet sonra tracking number göndereceğim dedi. Böyle birşey mümkün mü? order status hala "Awaiting Shipment".
  • forgot F kullanıcısına yanıt
    aliexpress kodları yok.
    satıcıların kuponları var bide jetonla alınan kuponlar var.
  • güzel inceleme elineze sağlık.ana sayfaya eklenicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 9 Ağustos 2017; 15:57:7 >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    ana sayfayı okusaydınız %95 puanı olan satıcı pekte iyi satıcı olmadığını görürdünüz.
  • Arkadaşlar Samsung S4 için batarya alacağım. Aliexpressten önerir misiniz daha önce alan var mı ?

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

• Turkey postu deneme fırsatım oldu ve 1 haftada geldi tek kelimeyle Harika bu arada usams power bank 10000 mah aldım tek kelimeyle ucuz ve süper ve kaliteli 🤣

Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

Turkey postu deneme fırsatım oldu ve 1 haftada geldi tek kelimeyle Harika bu arada usams power bank 10000 mah aldım tek kelimeyle ucuz ve süper ve kaliteli 🤣

Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

link soracaklar haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

ana sayfayı okusaydınız %95 puanı olan satıcı pekte iyi satıcı olmadığını görürdünüz.

iyide aynı şeyden dünyanın her yerinden sipariş vermiş insanlar var 165 adet inceleme yapılmış herkes iyi yorumlar vermiş ilk sayfayı okudum tabii ki biliyorum o olayları fakat neden 3 dolar için adam kendi profilini tehlikeye atsın saçma geliyor bana ptt görevlisi aktarma merkezlerinden aktarılma yaparak işleme alınıyor diyor sıkıntı yokmuş
  • 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.