Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metinnitem1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
34.872
Cevap
1.511
Favori
2.321.132
Tıklama
Giriş
    948 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Ben de almayi dusunuyorum bu cuzdandan. Baya guzel bir seye benziyor. Nufuz cuzdanini bozuk paralarin oldugu yerde mi tasimak gerekiyor?
    Cüzdanın iki tarafında bozuk para gözü var fermuarlı. İster bozuk para koyun, ister kart vb. Yine kendi çektiğim bir foto ekleyeyim bilgi açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 7 Ağustos 2017; 18:24:15 >
    |
    |
    Satışarım:mraltun, Gye_Baek, mraltun,Rise of The Tomb Raider (Satıldı), bukalemuns, sLevenTr, Duygusal Adam, JrBuRaK Poyrazsavas2018, Emboo, nighthood, kutsaltoprak, dimitradon, Hidden Blade, xraxion61,Th3mpo,takingthere27
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Arkadaş 1 günde 12 jeton kazanabilecegimiz bir yöntem var mı? Eskiden takip edince 5 jeton veriyordu çok rahattı ya şuan çok zor. 20 jeton ihtiyacim var :/

Birde bu 5 dolarlık kod yeni Üyelik acsak işler mi aynı kredi kartı ile falan aynı telefonda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam kesinlikle aynı şeyleri düşünüyorum sizinle.Sadece refli link olayına başlanınca durum izah edilseydi kimse zan altında kalmazdı.Hem foruma destek olmak için birçok üye seve seve o linklerden alışveriş yapar.
    Ancak bizim forumun sahapları Maho kadar olamadılar

|
    |
    lori2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    461 Mesaj

Hocam ürünü kullanınca tekrar yorumlarsanız daha iyi olur.Eğer siz faydasını görürseniz,ürünü almak için referans olur.Sonrasında dediğiniz gibi yakın fiyattan buradan alırım hem riske girmemiş olurum.
    |
    |
    Eren Keleş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam refli link olayını bıraktım.artık yeni birşey keşfettim sadece kendime refli link uyguluyorum ve daha fazla kazanıyorum açıkçası.benim yaptığım alışverişlerden kazanıyorum.

Konuda refli link paylaşan kullanıcılar var bunu çok görüyorum,bana faydası oluyorsa yazdıklarının benim için önemli değil.tabi cıvıtırlarsa şikayet ederim o ayrı.

Forumla herhangibi bir anlaşmam yok hatta bu durumu hiç konuşmadık bile.

Forum sahibi benim sırtımdan para kazanıyorlarsa bilmem.

ilerde sanmam ama Aliexpress bizi keşfederse sponsor falan olursa DH ile anlaşmalı para kazanabiliriz.
    Aliexpress çok büyük bir platform ve çok fazla paylaşım platformu var.hepsini göremiyorlardır diye tahmin ediyorum.facebook`da aliexpress superdias diye 300 bin kişilik grup var mesala.

Başta konuyu açarken hiçbir çıkarımı düşünmeden insanlara faydalı olayım bir paylaşım platformu kurayım düşüncesiyle açtım konuyu.vede konuyu geliştirmekten büyük zevk alıyorum.ben dahil herkes içinde çok faydalı oldu.ilerde parada kazanabilirim konudan inşallah.
    zaten benim çok iyi bir işim var zaten arkadaşlar.yani bu konuda para kazanıyım diye kendimi yırtmıyorum ama kazansamda çok güzel olur tabi
    eskiden hep boş işlerle uğraşırdım oyun oynardım boş şeyler izlerdim vs. şimdi artık konuyla uğraşıyorum en azından bir faydada bulunuyoruz ve keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 7 Ağustos 2017; 20:10:9 >
    |
    |
    el-harezmi_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    3.5inç hdd kutusu önerebilir misiniz.

Hocam dediğim gibi sizin yada bir başkasının verdiği emekten ve zamandan dolayı maddi bir getiriye sahip olmasından asla rahatsız olmam. Sadece samimi bir şekilde belirtilmesi oluşabilecek sorunlara engel teşkil eder. Zira forum yöneticileri bile birçok kullanıcıyı karşılarına almış durumda.

Ancak benim kanaatim insanların size teşekkür etmesi yada dua etmesine kazanacağınız paralardan daha kıymetlidir. Zaten bu iş hobiniz gibi olmuş. Ben hiç bilmeyen arkadaşlarıma sizin konunuzu referans olarak gösteriyorum. Kendim de hergün yeni şeyler keşfediyorum. Para vs paylaştıkça azalır ama bilgi ve tecrübe paylaştıkça çoğalır.

|
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wifi destekli olanları da çıktı? Ayırdığınız bütçe nedir?

Yaklaşık 140 TL

http://s.aliexpress.com/vI3Uniyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 7 Ağustos 2017; 20:42:6 >
    |
    |
    iKD44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4702 Mesaj

inceleme için elinizi sağlık ana sayfaya ekliycem
    linkte eklerseniz güzel olur
    |
    |
    braveyours kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen hocam,insalara çıkarsız faydalı olmak önemli.zaten insanlara faydalı olan insan bir an kazanmasa bile daha sonra hayatta her zaman kazanır.hayat felsefem böyle benim.
    |
    |
    el-harezmi_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iso227

inceleme için elinizi sağlık ana sayfaya ekliycem
    linkte eklerseniz güzel olur

Referanslı link ile ilgili düşünceler ortadayken eklemek istemedim. Anlaşılan referans her linke otomatik ekleniyor
    Ama istek üzerine ekleyeyim;

https://tr.aliexpress.com/item/HOT-Genuine-Crazy-Horse-Cowhide-Leather-Men-Wallet-Short-Coin-Purse-Small-Vintage-Wallet-Brand-High/32604293106.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.NLQSGj&aff_platform=aaf&cpt=1502129457981&sk=6mia6uv&aff_trace_key=03264cc9bbd24500bcfd1fe2f325f347-1502129457981-07326-6mia6uv
    |
    |
    Satışarım:mraltun, Gye_Baek, mraltun,Rise of The Tomb Raider (Satıldı), bukalemuns, sLevenTr, Duygusal Adam, JrBuRaK Poyrazsavas2018, Emboo, nighthood, kutsaltoprak, dimitradon, Hidden Blade, xraxion61,Th3mpo,takingthere27

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Wifi destekli olanları da çıktı? Ayırdığınız bütçe nedir?

Yaklaşık 140 TL

http://s.aliexpress.com/vI3Uniyi

teşekkürler hocam yardımınız için fakat benim hddnin kendisi 140lira etmez :) ne kadar uygun olsa o kadar iyi eski 500gblık (3.5" ) hddye arşivleri atayım maksat.
    |
    |

Merhaba, iphone için sağlam bir hızlı şarj kablosu ve adaptörü arıyorum bir tavsiyeniz olurmu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: iso227
    |
    iKD44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso227

aynen hocam,insalara çıkarsız faydalı olmak önemli.zaten insanlara faydalı olan insan bir an kazanmasa bile daha sonra hayatta her zaman kazanır.hayat felsefem böyle benim.

+1
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    4056 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Beyefendi çekilişten dediğim gibi benim ne gibi bir kazancım olabilir ki? Dediğim gibi insanların faydalanmasını istiyorum sadece. Bizi tercih etmek, alışveriş yapmak ve çekilişe katılmak tamamen size kalmış bir durum. Ben değerli forum üyelerine desteği için teşekkür amacıyla böyle bir çekilişin yapılması için ricada bulundum, firmamız da bunu kabul etti. Çekilişin aktif olması için bazı kurallar var ve bunun yerine getirilmesi için uğraşıyorum. Size veya bir başkasına rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

öncelikle tekrar merhaba :))

şuna kısaca reklam yapıyorum dermisin :) özür dilemene gerek yok gerçekten çok itici geliyor..
    yaptığın şey gayet açık dh üzerinden veri trafiği yaratmak ama gerçekten itici geliyor..
    GearBest Associate Programından bahseetmek bile istemiyorum..
    buralarda rahat bırakın bari..
    dh online shopu beklious yakında, hadi hayırlısı..

ekleme:

Kişisel anlamda emek verip para kazananlara helal olsun ama kurumsal olarak bunu yapanlara karşıyım.. karşısında da olacağım...
    bu forumda bir çok tekil şahıs var gearbesti banggoodu aliexpressi yıllarca tanıtıp alışveriş yapmasını sağlayan..
    fakat birileri bunu kısaca DH kendi yapmış gibi tekeline alıyorsa.. orada duracak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 7 Ağustos 2017; 22:17:59 >

• Yarbay
    3239 Mesaj

Katkıda bulunduğunuz için teşekkürler. Bir çoğunu listeye aldım.
    |
    |
    killer_mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aliexpress ten ilk defa alışveriş yaptım. Kredi kartından dolar harcaması olarak kesilmiş. Bunun ödemesi nasıl olacak?

Banka, ödeme günü geldiğinde tl ye çevirip mi tahsil edecek?

Bilmem gereken bir şey var mı?

Dolar hesabım yok kartımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,956
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.