Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qartalls Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğrudur hocam, beş aydır evde internet olmayıp sadece mobil neti kullandığım için beynim otomatik olarak videoları görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 8 Ağustos 2017; 22:33:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    18650'lik Panasonic var bende. 3400 Mah. Muhteşem piller...

Hocam Nitecore D4 gibi kaliteli bir şarj aleti arıyorum. $23 doların altında bulamadım. Bu aletin fiyatı daha önce nerelere kadar inmişti?

Veya veya bu kalitede tavsiye edebielceğiniz farklı bir cihaz var mı? 4'lü olsun istiyorum ve 26650'lik pil bile şarj edebilsin.
  • Muco kullanıcısına yanıt
    Bir alışverişte bende aynı durum yaşadım ama zamanında ulaşmıştı.

• Muco kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bugün de benim başıma geldi, 60 gün süresi bitti, satıcı bir 60 gün da ilave etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

aliprice uygulamasından baktım adamlar 3 aydır 116tl ye satıyorlar

Hocam siz aldınız mı ben tam alıcaktım fiyat yükselmiş geri

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Doğrudur hocam, beş aydır evde internet olmayıp sadece mobil neti kullandığım için beynim otomatik olarak videoları görmüyor

5 ay iyiymiş benim 2 yıldır yok

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    aldım.türiyede n11 de 90tl ye vardı ama bence değdi.bakalım gelince inceleriz.
  • minikpembe kullanıcısına yanıt
    ben nitcore d4 100-110tl gibi bir paraya almıştım aliexpressden.
  • chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Ali expresste hep aynı koddan takip ediliyor. Ama kargo takipli mi ona dikkat edin

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı şişirilmiş. Çok iyi bir kulaklık değil. Ses aralığı standart, 20-20.000,aptx desteği yok. Batarya 90mah, çok uzun süre ses veremez. . Ederi 40-50 lira.

Düzenleme: aptx varmış. Bu durumda 60-70 eder, fiyat normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minikpembe -- 9 Ağustos 2017; 0:58:24 >
  • Selamun aleyküm yupoo diye bi çin sitesi varmis oradan ayakkabı almayı düşünüyorum bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Muco

Arkadaşlar satıcı Purchase Protectionı 120 güne çıkardı, kargo geç mi gelecek acaba? Geç gelecek ise iptal edip para iadesi alabilir miyim?

Aliexpress Ana Konu •

onu bilemessin... 1 - 1.5 ay bekle gelmezse dispute aç bu kadar güne protection yapmaya hakkı yok hatta ilk defa gördüm böyle birşeyi diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Arkadaşlar linkteki ürünü nasıl kullanabilirim. Bir arkadaş iki hafta kadar önce kullanma, kopyalama için yardımcı olabileceğini yazmıştı ama bulamadım.

Copy Code Remote 4 Channel Wireless Remote Control Cloning Duplicator 433 mhz Learning Garage Door Opener Copy Controller

http://s.aliexpress.com/rMJNvaq6

(from AliExpress Android)

ben su ikisini aldım biri 315 biri 433 , arkadaşımın kumandasını kopyalamak için aldım ama kopyalayacağım kumandanın hangi mhz oldugunu bilmediğimden kumandanın ikisinide aldım , ilk denememde oldu ama hiç bilmiyorum hangisi tuttu üstünde yazmıyor

https://www.aliexpress.com/item/FW1S-New-Practical-AK-RD095-433-MHz-12V-Self-Learning-Fixed-Code-Copy-Remote-Control-Free/32544922222.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TYIemM

https://www.aliexpress.com/item/FW1S-New-Practical-AK-RD095-315MHz-12V-Self-Learning-Fixed-Code-Copy-Remote-Control-Free-Shipping/32545892486.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TYIemM

1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.Çok basit kullanımı şimdi hatırlamıyorum da 2 tuşa mı ne basılı tutup diğer kumandayı dibine getirip diğerine basıyordun.10 saniyede hallettim.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim cevap için. Yarın yaparım inşallah

• Devian kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, youtube da videolar varmis sızım dediğini gibi hemen hemen. Bakayım yarın inşallah kolaylıkla olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Merhabalar...
    15-20 gün önce DIESEL bir saat almıştım. DZ4361
    Paylaşmak için gelmesini bekledim. 27 $ aldım.
    Saat geldi, Ben beğendim, paylaşmak istedim.
    Ben bir facebook sayfasında görüp iletişim kunuştum.
    Satıcının bir YUPOO bir de ALİEXPRESS mağazası var, bir de whatssapp.
    Satıcının YUPOO adresini yazacağım, Satıcı ile whatsapp üzerinden iletişim kuruyorsunuz,
    Beğendiğiniz saatin resmini, bilgilerini veriyorsunuz, o size ALİEXPRESS LİNKİ yolluyor, AE üzerinden alımı yapıyorsunuz.
    Olay bu.

YUPOO Mağazası

ALİEXPRESS Mağazası

Whatsapp : +86158 5772 2533

Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu • Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •

Merhaba. Saatten memnun musunuz acaba? Ben de bir model almak istiyorum. Ürünleri güzel duruyor

• 1 haftadır takipte sadece bu yazıyor ne demek istediğini de anlamadım bilen var mı? Ürün Mi band 2

Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

• Arkadaşlar selamlar, 20 coine ihtiyacım var, kazanmanın kolay bir yolu var mı? Şu ana kadar pek önemsememiştim ancak ihtiyacım oldu.

• Bi satıcıdan hem 0,5 hem de 1 metrelik 2 kablo alacağım. Sistem her ikisini de seçmeme izin vermiyor. Hepsi tek pakette olması için nasıl sipariş vereceğim? Ve bazı ürünlerde 1 tane alırsam kargo ücreti ödemezken, 2 taneye kargo ücreti istiyor? Bahsettiğim ürün ugreen şarj kablosu.

• 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.