Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Asigenc19 , weluligity Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü4 Mobil
35.154
Cevap
1.510
Favori
2.333.155
Tıklama
Giriş
    3139 Mesaj

Link eklenmemiş hocam.

Mesajınızı kaydettim alacağım zaman dediğnizi yapacağım .
    |
    |
    enes13mes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://tr.aliexpress.com/item/Ferramentas-manuais-Mini-Portable-Electric-Sealing-Machine-Heat-Super-Sealer-Closer-Heating-Tool-KYT/32436799913.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.C0gLIm&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minikpembe -- 7 Ağustos 2017; 15:47:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    565 Mesaj

Olsun refli link kime ne zararı var. Sen 1 2 3 kişiye yardımcı olursun ve zamanında olamazsın. Adamlar yüzlerce kişiye yardımcı oluyor ve sürekli online. Millet enayi değil bu kadar zaman ayırmak için.
    |
    |
    el-harezmi_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    jkeruoac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi satıcıdan aldınız hocam
    edit: şimdi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 7 Ağustos 2017; 16:24:16 >
    |
    |
    Eren Keleş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

geçmiş olsun
    mağazanın linki atarmısınız hocam
    |
    |
    dh33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam foruma girerken amazon konusuyla ilgili başlık var oraya bakarsanız neden insanların tepki verdiğini anlarsınız. Kimse forum yada konu sahipleri para kazanmasın demiyor. Bu tür şeylerin gizli kapaklı yapılması, sadece yardımcı olmaya çalışıyorum yada "Allah rızası için yapıyorum." deyip insanlar üzerinden habersizce fayda elde etmeleri yanlış. Nitekim konu sahibi arkadaşımız da refli link olayını haber vermeden yaptığı için hatasını kabul etti ve özür diledi.

Ancak bizim ülkemizde insanlarımız cebinden maddi bir eksilme olmadığı sürece herşeyi mübah görüyor.Benim ahlak anlayışım, "ortaya çıkmadığı sürece herşey mübahtır nasılsa kimseye maddi bir zararı yok." diyemiyor. Sadece şeffaf ve dürüst olmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lori2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu malum ürün mü? Ben de babam için almayı düşünüyorum. İnceleyip yorum yazarsanız sevinirim.

|
    |
    Eren Keleş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TURKEY POST 10 GÜN CİVARINDA GELİYOR
    SATICILARIN TURKEY POST KARGO YOLUNU KULLANAMSIN İÇİN BU MESAJI ATIN:

Hi, can you send products with Turkey Post shipping? And can you add Turkey Post for shipping methods?
    Turkey post attachments
    I recommend you all
    I can get you hundreds of customers
    Why Turkey Post?
    Because Turkey Post is most speedly shipping method for us, for Turkish peoples.
    Usually delivering in 5-8 days.
    Don't worry for price, same price to China Post Registered.
    If you can that, i will give 5 star for all orders on your store.
    We have list on donanimhaber.com forum for who using Turkey Post.
    donanimhaber.com most popular technology and life forum on Turkey.
    And i will add your store in our list and Turkish peoples will especially prefer your store.
    If you want, i can send link for list. We started shortly ago for making list and You could be in the top row, if you add soon.
    I don't know company name on China, maybe Turpex, PTT or just Turkey Post. Turpex is PTT's international parcel express service name.
    But other sellers adding Turkey Post in shipping method. If you don't know Turkey Post, i think Aliexpress can asist to you.
    You can look this websites:
    http://en.ptt.gov.tr/ptten#portal
    http://en.ptt.gov.tr/ptten#!ptt_turpex
    http://www.turpex.com (Turkish)
    Thanks. We are waiting for your possitive answer :)
    |
    |
    RX 480 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bahadırgs

Ben de satıcı ile sorun yaşadığımda Aliexpress saticiyi haklı buldu. Sorun satıcının bana satın aldığım ürün modelini değilde benzer modeli gondermesiydi. Satıcıya kötü yorum ve puan verdim, daha sonra bana yorumumu düzeltirsem parayi iade edeceğini söyledi. Ben de düzelttim paypala parayı iade etti.

Ya satıcı kargo ile geri gönder ürünü kargoyu mdeyecem diyor ama ürün zaten ücretsiz kargoydu, kargo parası bile en az 80 TL, paypalda yok artık doğal olarak gıcık bir durum ya ğrğn 125 TL zaten

Çok sıkıntılı bir durum gerçekten. Satıcıya paypal dışında geri ödeme yapabileceğini sordunuzmu? Ödeyebilirim diyorsa Aliexpress canlı chat te durumu anlatın. Ben artık ümidimi kesmiştim, 3 ay sonra ödeme yaptı.
    |
    |
    zimilanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gümrükte takılırsa ürün geri gönderirlir sizin ekstra birşey ypamanıza gerek yok.
    çok geç farkettim mesajını
    |
    |
    Forum1th kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam haklısınız zaten insanların en çok kızdığı nokta Mühendismurat ın her ne yapıyorsa Allah rızası için yapıyorum dua edin yeter. Bence böyle dini kelimeler kullanılmamalı. Çünkü dini kelimeler kullanılınca ve ters hareketlerde yapılınca çok kötü oluyor. Dini böyle istismar etmek dinimize zarar vermektedir. Eğer bir iyilik yapıyorsan sen ile Allah arasında kalsın başkasının bilmesine gerek yok. Mühendismurat' ın açtığı bir konu vardı modifiye işletim sistemi ne. Konuyu açmış alıntı çalıntı yapanlara hakkımı helal etmiyorum yazmış en altına. Şimdi Micrasoft işletim sisteminin sahibi kim Bill gates. Sen ondan izin aldın mı ona ait olan işletim sistemini modifiye etmek için. Yani haram bi şey yapıyorsun ve alıntı çalıntı yapanlara hakkımı helal etmiyorum diyorsun :)
    |
    |
    el-harezmi_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürünler geldi. Kamera işaret parmağımın ilk boğumu kadar ve sadece 4.5 gram. Drone evde olduğundan deneyemedim daha eve gidince deneyeceğim.

Kafa lambaları da bayağı kaliteli duruyor. USB şarj kabloları ile birlikte gedi.

|
    |
    Arv3lo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    STEAM İsmi : Croesus_426588 XBOX Live: Croesus42 Sorunsuz alışverişlerim: Bluelabel, Nuclear, MD07TR, Fossa Olecrani, wNchstR, Eric Cartman, secof, mratt, cemo17_fb, yknzgi, Otakutr, Sterilmikrop ... HERKEZ değil HERKES, DEYİL değil DEĞİL, BEYENMEK değil BEĞENMEK

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Pampa hayırlı olsun.

Kafa lambasının ışık gücünü 10 üzerinden değerlendirir misin kullandıktan sonra, çok seviniriz. Performansını merak ediyorum.

Hatta kamerayı da yine 10 üzerinden puanlarsan çıldırırız.

Üstüne bir de ürünlerin linki koyarsan aklımızı yitirebiliriz.
    |
    |
    Croesus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arv3lo

Valla buna merak saldım çok güzel ama drone mi kullanmıyorum drone fpv zaten 150 tl değmez buna:D

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Croesus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj

ufak bir açıklama ekleyeyim. bu ürünlerin gümrükten geçmesi yasak. TL ye çevirince 135 lira civarı yapıyor. Facebooktaki e sigara gruplarında aynı fiyata bulabilirsiniz. kargo riskiniz olmaz. ben enpara kampanyası var diye aliexpressten riske girdim.
    ürünü turkey post ile yolladı. 9 günde teslim. üzerinde bluetooth kulaklık müzik çalar tarzı birşey yazıyordu. ücret 8 küsür dolar yazılmış üstüne. ilk istanbul pim, ardından ankara pim e uğradı(ilkkez bir ürünüm ankara pim e gittiği için biraz telaş yaptım. pim e ürün girmesi normal birşey.)

satıcı linki:https://www.aliexpress.com/store/2346233?spm=a2g0s.9042311.0.0.jFqzMb
    kutuyu açarken videosunu çektim paket içeriği internette satılan diğer ürünler ile aynı
    amatör bir video, videoyu çevirmek için gerekli şeyleri yaptım fakat daha dönmemiş

https://www.youtube.com/watch?v=8WN-wzq46Nc
    |
    |
    Bahsedilenler: el-harezmi_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör iso227

• Yüzbaşı
    948 Mesaj
    Fotoğraftaki cüzdanı 27 Temmuz günü sipariş verdim ve bugün (11 günde) elime ulaştı.(Fotoğraf benim tarafımdan çekilmiştir. Aliexpress'ten ilk alışverişim oldu. (2 kargom daha var beklediğim). Cüzdanın derisi kaliteli. Dikişlerinde, fermuarlarında, astarında herhangi bir sıkıntı yok. Çok hafif bir deri kokusu var ki o da rahatsız etmeyecek düzeyde belli belirsiz; zaten bence olması da gerekir. 2 ana para koyma gözü var; bir tanesi fermuarlı. Rahatlıkla TL sığıyor. Eski nüfus cüzdanı için gözü yok ama fermuarlı kısma dikey konabilir. Bana maliyeti 11,57 Euro. oldu. İhtiyacı olanlar veya bu tip cüzdanlara meraklı olanlar bir baksın.

Satışarım:mraltun, Gye_Baek, mraltun,Rise of The Tomb Raider (Satıldı), bukalemuns, sLevenTr, Duygusal Adam, JrBuRaK Poyrazsavas2018, Emboo, nighthood, kutsaltoprak, dimitradon, Hidden Blade, xraxion61,Th3mpo,takingthere27

• Yarbay
    2504 Mesaj

sivrisinek kovucu işlevsiz hocam gece lambası niyetine kullanıyorum

|
    |
    killer_mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1769 Mesaj

Ben de almayi dusunuyorum bu cuzdandan. Baya guzel bir seye benziyor. Nufuz cuzdanini bozuk paralarin oldugu yerde mi tasimak gerekiyor?
    |
    |
    braveyours kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.