Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.506
Cevap
1.502
Favori
2.880.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DAHA ÖNCE 100TL YE ADLIĞIM E SİGARA ŞUAN 65TL FLASH İNDİRİMDE
    iyi ürün ekranlı.içinde değiştirilmeyen dahili pille geliyor.aroma ve buhar performansı gayet iyi.https://tr.aliexpress.com/item/Original-ECT-B40-starter-kit-2200mah-battery-2-0ml-electronic-cigarette-vaporizer-0-3ohm-no-leaking/32801158440.html

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 8 Ağustos 2017; 19:7:0 >

• flintstones F kullanıcısına yanıt
    Araçların ir remote ları gibiyse masa üstünde orjinali ile yan yana koyup orjinali çalıştırıyorsunuz önce yakaladığında üstünde yada altındaki led neresinde olduğunu bilmiyorum yanıp sönüyor yeşil olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ŞİMDİYE KADAR EN DİP 116TL YE SATILAN QCY BLUTOOTH KULAKLIK ŞUAN 66TL
    QCY markasının kalitesinden şüphem yok şeytan diyor al gitsin.napalım alıyımmı son 3 saat kaldı.kulaktan düşmemesi lazım.
    ulan iyiki, flash deals a girdik şimdideden 200tl kusur harcadım eskiden bu kadar sıcak değildi buralar.https://tr.aliexpress.com/item/Wireless-Headset-Bluetooth-Headphone-Earphone-Original-QCY-QY12-In-Ear-with-Microphone-for-Smartphone-Magnet-Adsorption/32679628708.html
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 8 Ağustos 2017; 19:11:31 >

• levoank kullanıcısına yanıt
    İYİDİR HOCAM O ÜRÜN GERİBİLDİRİMLER İYİ GİBİ

• iso227 kullanıcısına yanıt
    kuponla 62 tl ye geliyor alsammı ki ya bu fırsat 11.11 de bile zor olur gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

ŞİMDİYE KADAR EN DİP 116TL YE SATILAN QCY BLUTOOTH KULAKLIK ŞUAN 66TL
    QCY markasının kalitesinden şüphem yok şeytan diyor al gitsin.napalım alıyımmı son 3 saat kaldı.kulaktan düşmemesi lazım.
    ulan iyiki, flash deals a girdik şimdideden 200tl kusur harcadım eskiden bu kadar sıcak değildi buralar.https://tr.aliexpress.com/item/Wireless-Headset-Bluetooth-Headphone-Earphone-Original-QCY-QY12-In-Ear-with-Microphone-for-Smartphone-Magnet-Adsorption/32679628708.html
    Aliexpress Ana Konu •

Hocam bende böyle bir ürün bakıyordum ama eski fiyatı pek inandırıcı gelmedi türkiye de 100 tl felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    aliprice uygulamasından baktım adamlar 3 aydır 116tl ye satıyorlar
  • flintstones F kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce hiç kullanmadım ama açıklamasını ingilizce olarak okudum ve anladığımı yazıyorum.

İlk önce bu ürünü resetlemek gerekiyor sanırsam. İki tuşa aynı anda basınca bu aletin ışığı yanıp sönecekmiş o zaman resetlenmiş oluyormuş ama hangi tuşlar olduğunu yazmamış. Resetleme işleminden sonra bir tuşa basınca yanan led sönecekmiş, yine hangi tuş yazmamış.

Kopyalama: Orijinal ve kopyalayacak cihazı yanyana koy. Kopyalayacak cihazdaki tuşa led yanıp sönene kadar basılı tut. Ledin devamlı yanıp sönen durumda kalması kopyalama moduna geçtiğini gösteriyormuş. Led yanıp sönmeye başlayınca orijinal kumandadaki kopyalayacak tuşa bas, kopyalayan cihazdaki led hızlı bir şekilde yanıp sönecekmiş. Bu da işlemin tamamlandığı anlamına geliyormuş.

Umarım anlatabilmişimdir.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    sayfada hayvan kadar videosu var hocam
  • MacBook Air icin bi tane batarya aldım, 60 gün oldu gelmedi. Bende tartışma açtım ücret iadesi istedim. İlk sayfada yasaklı ürünlerde batarya da var. Acaba ondan mi gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 8 Ağustos 2017; 21:4:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Aynen geri gitmisdir takip etmedinizmi kodla

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardesim

Kardeş bu takipsiz kargo

Yuksek ihtimalle fake kod bu gelmemeside dogal yollamamis bence

• Geçen hafta 04.08 tarihinde PİM e giren kargom 05.08 tarihinde Arnavutköy Aktarma'ya çıkış yapıldı. 07.08 tarihinde de elime ulaştı. Maalesef ki 2 kargom Başakşehir PİM'de bekletiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco

Arkadaşlar satıcı Purchase Protectionı 120 güne çıkardı, kargo geç mi gelecek acaba? Geç gelecek ise iptal edip para iadesi alabilir miyim?

Aliexpress Ana Konu •

Bilen var mı arkadaşlar?
  • Muco kullanıcısına yanıt
    Bu aralar paketler erken geliyor alış tarihinden sonra 20 gün bekleyin bence

• 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.