Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi dahakine soğuk bir gazozu haketti
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    İlaçsız olsun
    Aynen gidip gelmekten sıkılmıştır benim şubede paketleri bir mektup gözüne koyarlar ben günlük gidip alırım. diğer alanlarınki haftalarca bekler orada dağıtıma çıkarmazlar sonra iade ediyorlardır diye düşünüyorum. özellikle yurtdışında gelen paketleri pek dağıtıma çıkarmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler su ekran koruyucuyu aldim. Tam oldu. Ve cok iyi. Trde 15e yok saniyorum.

SHUOHU Xiaomi Mi Max Mi Max 2 Temperli Cam Renk 2.5D tam Kapak Ekran Koruyucu Film Guard Için Xiaomi Mi Max2 Cep telefon

http://s.aliexpress.com/FnIfIV7z

(from AliExpress Android)

Ayrica ykz sarj aleti geldi. Malzeme kalitesi iyi duruyor. Ufak sarj kablosu usb bellek vs koymaya yariyan çanta geldi. Bekledigimden buyuk. Ama iyi.

• Pi kullanıcısına yanıt
    YKZ şarj aletini alalı 25 gün oldu, halen gelmedi. Siz ne zaman almıştınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tane aldim. 7inci ayin 13unde almışım. Bir de 11 gun once falan. Artik hamgisi geldi bilmem Birini onayladim iste Nasil test edebildiniz mi? Kotu veya kalitesiz durmuyor ilk bakista

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 8 Ağustos 2017; 15:35:11 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Bende 13.07.2017 tarihinde aldım, henüz gelmedi. Bugün yarın gelir umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Ha pardon hocam. Geldi diye okumuşum. Valla anlamadim gitti. Eski siparislerim ortada yok. Yenileri geldi. Muhtemelen eskiler uctu gitti Gerci belli olmaz. Sure dolmadan bakariz artik

• ugur190592 kullanıcısına yanıt
    Yöneticilere söyleyelim ana konu olarak forumda dursun.

• Zippo Çakmak indirimde kaçırmayın arkadaşlar [3$]

-Alıcı Yorumları

Adnan A.

Ürün fiyatına göre oldukça kaliteli ve hediyeleri içinde satıcıya teşekkürler

Yusuf K.

Güzel yanında çakmak taşı ve fitil ile 18 günde ankaraya geldi.

Enes C.

20 günde geldi. Güzel ürün. Tekrar sipariş vereceğim

Aliexpress Ana Konu •

https://m.aliexpress.com/s/item/32799929004.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32799929004&productSubject=Thicker-Copper-Ice-Lighter-Kerosene-Oil-Mirror-Lighter-Grinding-Wheel-Refillable-Cigarette-Cigar-Retro-Tobacco-Bar&aff_platform=product&cpt=1502202473101&sk=VNjQJuJ&aff_trace_key=e60329fce0004086b0bc2c872bf1e291-1502202473101-03103-VNjQJuJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes13mes -- 8 Ağustos 2017; 19:49:45 >

• Pi kullanıcısına yanıt
    helal olsun sağlam ölcüsün eyvalalh
    postacı resmen çok fazla alışveriş yapmayın benide yormayın adamın asabına bozmayın demiş.
    ben her hafta torbalarca ürün alıyorum sıkıntı yok.ptt çalışanı kanun çıkçak falan demişti ama bilmiyorum en son ne oldu.
  • Croesus kullanıcısına yanıt
    sakın pile öyle birşey yapmayın.adamlar boşuna 18650 gibi güçler piller koymuyor.normal kalem pillerin amper değeri düşük olur patlatırsınız pilleri.
    bu pili alın tabi şarj aletide lazım olucak
    https://www.pilsitesi.com/PANASONIC-NCR18650B-3-7v-3400mAh-Li-Ion-Sarjli-Pil_3184.html
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Asabını bozduk artık
  • Merhaba , aranızda drone getirebilmeyi başaran varmı son zamanlarda ?
  • Arkadaşlar satıcı Purchase Protectionı 120 güne çıkardı, kargo geç mi gelecek acaba? Geç gelecek ise iptal edip para iadesi alabilir miyim?

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 8 Ağustos 2017; 17:52:16 >
  • Arkadaşlar linkteki ürünü nasıl kullanabilirim. Bir arkadaş iki hafta kadar önce kullanma, kopyalama için yardımcı olabileceğini yazmıştı ama bulamadım.

Copy Code Remote 4 Channel Wireless Remote Control Cloning Duplicator 433 mhz Learning Garage Door Opener Copy Controller

http://s.aliexpress.com/rMJNvaq6

(from AliExpress Android)

• 1.000.000 tıklanmaya son 5 bin kalmış
    çok güzel sürprizim olucak çok beğeniceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

1.000.000 tıklanmaya son 5 bin kalmış
    çok güzel sürprizim olucak çok beğeniceksiniz

Merak ettim şimdi

• Arkadaşlar merhaba
    şu ürünü alayım mı?
    veya tavsiye edeceğiniz başka ürün varmı dır?
    büroya kurcam internetten telefondan kontrol edeyim birşey olursa alarm versin diye

https://www.aliexpress.com/store/product/Mini-IR-Smart-Camera-for-family-Defender-Indoor-Network-HD-Cctv-Support-P2P-Smart-Phone-Android/1500556_32391819998.html?spm=a2g01.9317741.r497eba.4.6943843fqOi9Mq#

• 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.