Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.512
Cevap
1.503
Favori
2.880.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Sizin benimle ya da bağlı bulunduğum firmayla alıp veremediğiniz nedir? Günler öncesindeki yaptığım paylaşımı ne diye arayıp, buluyorsunuz? Kurumsal veya kişisel bir sıkıntınız varsa lütfen söyleyin çünkü ben siz ve sizin gibilerden çok sıkıldım. Gerçekten yaşadığı sorunlarla ilgili olumsuz yorum yapanlara saygım sonsuz.. Hepsine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Hiçbir şekilde sildirmek ya da konuyu kaldırtmak gibi bir tutum sergilemiyorum. Yalnız birtakım sizin zihniyetinizde olanlar gerek Resmi Konuda gerekse de forumdaki bazı konularda saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Her işini yapan insan gibi emeğimin karşılığını alıyorum. Bu kimi, ne sebeple rahatsız ediyor? Hiçbir affiliate programına üye değilim. Referanslı, otomatik eklenen linklerle benim ilgim ve alakam yok! Referanslı linklerden tek kuruş kazancım da yok. GearBest burada hizmet vermem için net bir para/maaş vermiyor bana. Ne ekersem onu biçiyorum. Forumdaki anlayışlı müşteriler sağolsun, forum üzerinden alışveriş yapıyor. Siz benim yaptığım işleri, fedakarlıkları biliyor musunuz da küçümseyerek ya da itiraf atarak fikirleri etkilemeye çalışıyorsunuz? Bu paylaşımı konuda yapmamın sebebi firmanın çekiliş kuralını 150 cevapla tamamlayarak aktif hale getirmekti ve bunu da başardım. Başka bir konuda, bölümde paylaşım yapmış mıyım, bakar mısınız? Sadece tek seferlik, bazı konularda paylaşım yaptım. İlk ve son defaydı. Çekilişte benim isteğim doğrultusunda "forum üyelerinine teşekkür etmek amacıyla" düzenlendi. Onlar nasıl bana hassas davranıp, forum üzerinden alışveriş yaparak destek oldularsa, bende onlar için bir şey yapmak istedim ve bu çekilişin yapılmasına vesile oldum. Çekilişin kurallarına bakın lütfen, ne gibi bir çıkarım/çıkarımız var? Dileyen katılır, dileyen katılmaz. Kimseyi zorlamıyoruz ya da farklı bir beklenti içinde değiliz. İster müşterimiz olsun ister olmasın..

+ istenilen ürünler doğrultusunda foruma/Türk müşterilere özel sınırlı indirim kodları oluşturuyoruz. Örneğin Xiaomi Mi Pad 3.. Flaş İndirimli şekilde 220-240$ arasında değişiyor ama ben Türk müşteriler için 10+15+15 olmak üzere 204$'a indirim kodu oluşturttum. Bunun birçok örneği var.. Xiaomi Drone mesela.. 470$' dı ama 390$ yaptırttık. Şimdi benim kime, ne zararım var? Sizler için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ve emek veriyorum.

:) günler öncesinden yaptığınız paylaşımı ben bulmuyorum siz bambaşka konularda, bu konular nedense toplist konular kendi reklamınızı yapıyorsunuz bizim değil benim karşıma çıkıyor.. Merak ediyorum farklı konularda reklama forum yönetimi nasıl izin veriyor.. herkese aynı kurallar geçerli değil mi ? Sen gearbest çalışanısın ve farklı konularda gearbest reklamı yapıyorsun.. ben buraya bir kaç site adı yazarım bak bakalım kaç gün uzaklaştırma alıyorum.. bu sebepten çelişkili ifadelerini düzeltmeni öneririm.. referanslı otomatik eklenen linklerle işim yok diyorsun ardından insanlara foruma link ekleyip sonra sepetine atmasını istiyorsun.. linklerle işi olmayan kimsenin neden foruma link eklenmesini istesin.. dimi.?
    Küçümseme ? nerede ? İtiraf değil iftira ?? iftira nerede ? Özür kısmından hakaret kısmına geçiyorsun ayıp..
    bidahakine benim yazdığım mesajı alıntılayıp cevabınızı yazında insanlar neye cevap verdiğinizi görsün arada kaynamasın mağdur edebiyatı şeklinde yazılmış mesajla.. Bilsinler ben ne yazmışım siz ne yazmışsınız..

bu arada alıp veremediğim şeyi çok merak ediyorsunya.. insanların çalınan emekleri linkleri konuları.. yıllarca bu forumda bir çok insan ürün paylaştı, konu açtı.. insanlara yurtdışından alışveriş yapmayı öğretti.. sonra ne oldu bu insanlar üzerinden ticari hedefler güdüldü ve gümm.. bu insanların paylaşımları tekel oldu.. alıp veremediğim bu.. tabi referanslı linklerle alakası olmayan blablabla.com çalışanlarını ayrı tutmak kaydıyla.. onların bunlarla işi yok..

gelelim tekrar ilk mesajına :) senin mesajını nasıl buldum.. bu başlıkta bir adam var iso227.. paylaşımlar yapıyor.. yazmışda eskiden referanslı payllaşıyordum artık başka bir yolunu buldum kendi aldıklarımdan kazanıyorum demiş.. bu adamın yüzlerce bireysel olarak paylaştığı ürünler var.. işte gerçek anlamda paylaşımcı olan bu adamın tek tek linklerine baka baka geçmişe ilerlerken oda ne blablabla.com :) geçen amazın konusunda gördüm millet isyan etmiş :)
    burda görünce dayanamadım..

iso227 bilmiyorum ne iş yaparsın nasıl zaman bulursun tek tek o linkleri tek başına eklemen emek ister..

işte sen bu konuya çekiliş reklamı atarsan bu adamın emeğinin üstünden rant elde etmiş oluyorsun.. başkaları gelip senin başlığında banggood reklamı yapsa hoşuna gider mi ? gitmez.. o zaman bana kızmayacaksın..kimseye kızmayacaksın..

Kızıyorsanda engellersin görmezsin..

• tavsiye için teşekkürler. sepetten çıkarttım.
  • Hocam sorum başta sana ve diğer arkadaşlara,
    Mi powerbank 2. nesil 10000 kullanıyorum şarj kablosunun ucunu kırdım, onun aynısını veya onu aratmayacak bi ürünü almak istiyorum. Şarj kablolarında bi araştırma yaptım ama kısa kablolara denk gelmedim hiç, bi bilgin var mı?@iso227

bu ürün aynı performansı verir mi?https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-5V2A-Micro-USB-Cable-Metal-Nylon-Braided-Wire-USB-Charger-Sync-Data-Cable-for-Samsung/301635_32755920140.html?spm=a2g10.12010612.0.0.fc1fb47GE9Hu5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssslashhh -- 8 Ağustos 2017; 0:21:6 >

• Data-Şarj Cihazları Ve Kabloları

CEP TELEFONU KABLOLARI
    Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları hakkında bilgiler ve öneriler:https://forum.donanimhaber.com/m_120799925/tm.htm
    UGREEN yüksek kalite kablolar üretiyor.AUKEY ise yüksek kalite adaptörler üretiyor.UGREEN alırsanız iphone garanti dışı kalmıyor.
    şarj cihazı kaliteli olması önemlidir çünkü mesala elektrik çok hızlı gidip gelirse telefonunuz yerine sadece şarj cihazınız bozulur.
    1-)AUKEY YÜKSEK KALİTE ARAÇ ŞARJ ADAPTÖRLERİ
    2-)AUKEY YÜKSEK KALİTE PRİZ ŞARJ CİHAZLARI
    3-)UGREEN PRİZ ŞARJ CİHAZI
    1 PORT 5V/2.4A - 1 PORT 5V/1A
    4-)UGREEN ANDROİD MİKRO USB DATA KABLOSU $1.97 - 3.99
    en fazla olumlu yorum alan ürün
    5-)UGREEN İPHONE MİKRO USB DATA KABLOSU $4.96 - 8.39

• ssslashhh kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz en fazla powerbank perfarmansını artırır
  • Böyle bir kaplama getirmeyi düşünüyorum, sizce mantıklı mı? Taşıma sırasında zarar görmesi muhtemel mi?

Aliexpress Ana Konu •
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    cihazı çizilmesini falan önler.
    taşımada zarar görmez sticker zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

cihazı çizilmesini falan önler.
    taşımada zarar görmez sticker zaten.

Yok zaten cihazdan yana bir sıkıntım yok hocam. Kargoda gelirken buruşma vs olur mu diye düşündüm ama bir şey olmaz herhalde, verdim siparişi az önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Görkem ! @ 2 Ağustos 2017 13:07:37

arkadaşlar temmuz 22 gecesinde verdiğim sipariş bu sabah elime ulaştı. 10 gün gibi bir sürede elime ulaşmasına çok şaşırdım. rock iphone kablo, kılıf ve tamperli cam siparişi vermiştim.

Hayırlı olsun hocam, şanslısınız

Rock iphone kablo bakabilir miyim link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Sizin benimle ya da bağlı bulunduğum firmayla alıp veremediğiniz nedir? Günler öncesindeki yaptığım paylaşımı ne diye arayıp, buluyorsunuz? Kurumsal veya kişisel bir sıkıntınız varsa lütfen söyleyin çünkü ben siz ve sizin gibilerden çok sıkıldım. Gerçekten yaşadığı sorunlarla ilgili olumsuz yorum yapanlara saygım sonsuz.. Hepsine elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Hiçbir şekilde sildirmek ya da konuyu kaldırtmak gibi bir tutum sergilemiyorum. Yalnız birtakım sizin zihniyetinizde olanlar gerek Resmi Konuda gerekse de forumdaki bazı konularda saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Her işini yapan insan gibi emeğimin karşılığını alıyorum. Bu kimi, ne sebeple rahatsız ediyor? Hiçbir affiliate programına üye değilim. Referanslı, otomatik eklenen linklerle benim ilgim ve alakam yok! Referanslı linklerden tek kuruş kazancım da yok. GearBest burada hizmet vermem için net bir para/maaş vermiyor bana. Ne ekersem onu biçiyorum. Forumdaki anlayışlı müşteriler sağolsun, forum üzerinden alışveriş yapıyor. Siz benim yaptığım işleri, fedakarlıkları biliyor musunuz da küçümseyerek ya da itiraf atarak fikirleri etkilemeye çalışıyorsunuz? Bu paylaşımı konuda yapmamın sebebi firmanın çekiliş kuralını 150 cevapla tamamlayarak aktif hale getirmekti ve bunu da başardım. Başka bir konuda, bölümde paylaşım yapmış mıyım, bakar mısınız? Sadece tek seferlik, bazı konularda paylaşım yaptım. İlk ve son defaydı. Çekilişte benim isteğim doğrultusunda "forum üyelerinine teşekkür etmek amacıyla" düzenlendi. Onlar nasıl bana hassas davranıp, forum üzerinden alışveriş yaparak destek oldularsa, bende onlar için bir şey yapmak istedim ve bu çekilişin yapılmasına vesile oldum. Çekilişin kurallarına bakın lütfen, ne gibi bir çıkarım/çıkarımız var? Dileyen katılır, dileyen katılmaz. Kimseyi zorlamıyoruz ya da farklı bir beklenti içinde değiliz. İster müşterimiz olsun ister olmasın..

+ istenilen ürünler doğrultusunda foruma/Türk müşterilere özel sınırlı indirim kodları oluşturuyoruz. Örneğin Xiaomi Mi Pad 3.. Flaş İndirimli şekilde 220-240$ arasında değişiyor ama ben Türk müşteriler için 10+15+15 olmak üzere 204$'a indirim kodu oluşturttum. Bunun birçok örneği var.. Xiaomi Drone mesela.. 470$' dı ama 390$ yaptırttık. Şimdi benim kime, ne zararım var? Sizler için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ve emek veriyorum.

:) günler öncesinden yaptığınız paylaşımı ben bulmuyorum siz bambaşka konularda, bu konular nedense toplist konular kendi reklamınızı yapıyorsunuz bizim değil benim karşıma çıkıyor.. Merak ediyorum farklı konularda reklama forum yönetimi nasıl izin veriyor.. herkese aynı kurallar geçerli değil mi ? Sen gearbest çalışanısın ve farklı konularda gearbest reklamı yapıyorsun.. ben buraya bir kaç site adı yazarım bak bakalım kaç gün uzaklaştırma alıyorum.. bu sebepten çelişkili ifadelerini düzeltmeni öneririm.. referanslı otomatik eklenen linklerle işim yok diyorsun ardından insanlara foruma link ekleyip sonra sepetine atmasını istiyorsun.. linklerle işi olmayan kimsenin neden foruma link eklenmesini istesin.. dimi.?
    Küçümseme ? nerede ? İtiraf değil iftira ?? iftira nerede ? Özür kısmından hakaret kısmına geçiyorsun ayıp..
    bidahakine benim yazdığım mesajı alıntılayıp cevabınızı yazında insanlar neye cevap verdiğinizi görsün arada kaynamasın mağdur edebiyatı şeklinde yazılmış mesajla.. Bilsinler ben ne yazmışım siz ne yazmışsınız..

bu arada alıp veremediğim şeyi çok merak ediyorsunya.. insanların çalınan emekleri linkleri konuları.. yıllarca bu forumda bir çok insan ürün paylaştı, konu açtı.. insanlara yurtdışından alışveriş yapmayı öğretti.. sonra ne oldu bu insanlar üzerinden ticari hedefler güdüldü ve gümm.. bu insanların paylaşımları tekel oldu.. alıp veremediğim bu.. tabi referanslı linklerle alakası olmayan blablabla.com çalışanlarını ayrı tutmak kaydıyla.. onların bunlarla işi yok..

gelelim tekrar ilk mesajına :) senin mesajını nasıl buldum.. bu başlıkta bir adam var iso227.. paylaşımlar yapıyor.. yazmışda eskiden referanslı payllaşıyordum artık başka bir yolunu buldum kendi aldıklarımdan kazanıyorum demiş.. bu adamın yüzlerce bireysel olarak paylaştığı ürünler var.. işte gerçek anlamda paylaşımcı olan bu adamın tek tek linklerine baka baka geçmişe ilerlerken oda ne blablabla.com :) geçen amazın konusunda gördüm millet isyan etmiş :)
    burda görünce dayanamadım..

iso227 bilmiyorum ne iş yaparsın nasıl zaman bulursun tek tek o linkleri tek başına eklemen emek ister..

işte sen bu konuya çekiliş reklamı atarsan bu adamın emeğinin üstünden rant elde etmiş oluyorsun.. başkaları gelip senin başlığında banggood reklamı yapsa hoşuna gider mi ? gitmez.. o zaman bana kızmayacaksın..kimseye kızmayacaksın..

Kızıyorsanda engellersin görmezsin..

Ben, daha önce de belirttiğim gibi "ilk ve son defa böyle bir paylaşımda bulundum". Forumdaki müşterilerimize teşekkür amacıyla bir çekilişin düzenlenmesinde etken oldum ve de düzenlendi. Ancak kurallar kısmında "150 ve üzerinde cevap gelmesi koşuluyla çekiliş aktif olacaktır" şeklinde bir madde var. Bu, günlerce tamamlanmadı.. Bu sayıyı tamamlamak ve çekilişi aktif etmek adına sadece BİR (1) defa bu ve benzeri konuda yorum yaptım. Öyle sizin büyüttüğünüz gibi millet böyle bir şey yaptım diye seferber olup bana cephe almadı. Sadece birkaç kişi böyle böyle dedi ve bende açıklamada bulundum. İleriye dahi gitmedi kimse.. - ki ben reklam yapacak olsam, gider fake hesap açar, ara ara konularda paylaşım yapar, firma yetkilisi ünvanı bulunan hesapta böyle bir şey yapmazdım. O yorumlardaki - sözde forum üyelerinin isyan ettiği- açıklamalara bakarsınız asıl amacımın ne olduğunu anlarsınız. Bu yaptığım reklam değil, davettir. Çekilişe davet ediyorum, kendi resmi konumuza değil.

iso277 ile 1 yıldır tanışıyoruz. Emeğine her zaman saygı duymuş ve takdir etmişimdir. Ben ilk GearBest konusu açtığımda bu konu için fikirlerimi almıştır, kendisi de burada.. O nasıl emek verdiyse bir o kadar da ben emek verdim GearBest konusuna, vermeye de devam ediyorum. İlk mesajda onlarca bilgi var ve onlar hava civa.. Asıl mesele +250 tane teker teker hazırlanmış ürün incelemesi ve fikir beyanıdır(bakmanızı tavsiye ederim). Ayrıca kıyaslandığınız şeylerin fazlasını yapıyorum ve ben bir iş yapıyorum. Bu işe başlarken ki amacım bu değildi. Şükürler olsun ki bir yol açıldı bana, bir iş teklifinde bulunuldu, ben de kabul ettim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyorum. Biz size burada hizmet verebilmek, konuyu sabit konu yapabilmek ve hesabın firma yetkilisi ünvanı alması için belli bir reklam ücreti ödüyoruz. Otomatik eklenen linkler foruma aittir. Benimle ya da GearBest ile bir alakası yok. Daha önce de defalarca belirttiğim gibi referanslı linklerden tek kuruş kazancım yok! Ben forum üzerinden yapılan satışlardan emeğimin karşılığını alıyorum. Bu sebeple "Rica Ederek", "forum da alacağınız ürünün linkini paylaşıp, sepetinizdeki ürünü silip tekrar konuya attığınız linkten sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim, bu benim için çok önemli, hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim" diyorum, işte bu kadar. Gerisi müşteriye kalmış bir durum. Dilerse yapar, kimseyi zorlamıyorum. Böyle yaptı diyede bir zararı yok, gideri yok.. Sizin ne, niye rahatsız ediyor.. Gerçekten hala anlamış değilim. Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah gönlünüze göre versin.

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Iso bey aliprice kullanalim lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

Data-Şarj Cihazları Ve Kabloları

CEP TELEFONU KABLOLARI
    Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları hakkında bilgiler ve öneriler:https://forum.donanimhaber.com/m_120799925/tm.htm
    UGREEN yüksek kalite kablolar üretiyor.AUKEY ise yüksek kalite adaptörler üretiyor.UGREEN alırsanız iphone garanti dışı kalmıyor.
    şarj cihazı kaliteli olması önemlidir çünkü mesala elektrik çok hızlı gidip gelirse telefonunuz yerine sadece şarj cihazınız bozulur.
    1-)AUKEY YÜKSEK KALİTE ARAÇ ŞARJ ADAPTÖRLERİ
    2-)AUKEY YÜKSEK KALİTE PRİZ ŞARJ CİHAZLARI
    3-)UGREEN PRİZ ŞARJ CİHAZI
    1 PORT 5V/2.4A - 1 PORT 5V/1A
    4-)UGREEN ANDROİD MİKRO USB DATA KABLOSU $1.97 - 3.99
    en fazla olumlu yorum alan ürün
    5-)UGREEN İPHONE MİKRO USB DATA KABLOSU $4.96 - 8.39
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 8 Ağustos 2017; 7:17:17 >

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Tecrübesi olan var mı diye soruyorum.
    CAFELE tutucu aldım. Tutması güzel ama kendi ekseni etrafında çok kolay dönmeye başladı.
    eskisi gibi sertleştirmenin bir yolu var mı?
  • Bu gearbest genel müdürü bir kaç hediye, coins için forumun anasını ağlatıyor, kendisi kazancını öyle tarif ediyor, kesikçi gearbest in çalışanı..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Beyefendi siz bu şekilde haddinizi aşmaya ve hakaret derecesinde saçma sapan konuşmaya devam ederseniz gerçekten sonu hiç iyi olmayacak. Usta-çırak ilişkinizi gidin başka yerde yaşayın. Beni, nasıl bir insan olduğumu bilen biliyor. İnanın Trollerle uğraşacak vaktim yok benim.

• quote:

Beyefendi siz bu şekilde haddinizi aşmaya ve hakaret derecesinde saçma sapan konuşmaya devam ederseniz gerçekten sonu hiç iyi olmayacak. Usta-çırak ilişkinizi gidin başka yerde yaşayın. Beni, nasıl bir insan olduğumu bilen biliyor. İnanın Trollerle uğraşacak vaktim yok benim.

ne olacak,beni tehdit edersen sonunu tam düşünerek edeceksin,ona göre!!!!
  • Arkadaşlar konuyu sabote ediyorsunuz. Probleminizi özelden halledin lütfen.

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Lütfen beni kendi seviyenize düşürmeyin. Tehdit sözleri savuran siz ve sizin gibilerden gerçekten bıktım.

Buraya geliş amacım bir firmayı temsil etmek ve insanların soru-sorunlarıyla ilgilenmek.. sizin gibilerle değil, kusura bakmayın.

Müşterilerimizin benden ya da firma kaynaklı yaşadığı bir sorun varsa, istediği yerde, istediği gibi paylaşım yapabilir.. saygı duyarım ve çözüm odaklı yaklaşırım. Ancak sizin gibi konularda sürekli hem bana hemde bağlı bulunduğum firmaya elinde bir kanıt olmadan, saçma sapan yorumlar yaparak hakaret eden troll tipler, her şeyden dışlanmaya mahkumdur. Artık haddinizi lütfen aşmayın!
  • Bana ve bağlı bulunduğum firmaya atılan iftiralar ve edilen hakaretler sebebiyle cevap vermek zorundaydım.

Konu amacından saptığı için herkesten özür dilerim arkadaşlar.

İyi forumlar!
  • quote:

Bana ve bağlı bulunduğum firmaya atılan iftiralar ve edilen hakaretler sebebiyle cevap vermek zorundaydım.

Konu amacından saptığı için herkesten özür dilerim arkadaşlar.

İyi forumlar!

Bu konuya tekrar yzmayacağım arkadaşlar kusura bakmayın gearbest komisyoncusu buralara kadar gelip reklam yapınca birkaç coins için sinirlendim,gearbest 30.-usd mı çaldı,takılan ürün için 30.-usd iade etti,60 usd ürün almıştım,onuda coins olarak iade etti,o yüzden ne gearbest konusuna giriyorum,nede çevreme öneriyorum,iftira dediği şeyler forumda onlarca insanın başına gelen gearbest mağduriyetleri,benim komisyonculukla işim yok asıl orada bana iftira atıyor,herhangi bir site ile bağlantım yok orda bana iftira atıyor,bu komisyoncuların ortak özelliğidir,tersten savunma kendini savunamayan komisyoncular önce başkasına çamur atar,sen bu nedenle bunu bana diyorsun der,neyse çok uzatmayacağım,firmasını savunuyormuş yesinler senin firmana Hakkımı zaten haram ettim ordan sana düşen komisyonda helal olacak değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 8 Ağustos 2017; 9:50:20 >

• 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.