Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam yanlış anlama ama aliexpress de her çakallığın sonucu banlanmaktır,bunun için kurallara bilmeye gerek yok bunu tahmin edebilirdin.

ama aliexpress in de bu konuda suçu var.çünkü mesela istese 3 gün içinde ödenmeyen siparişleri otamatik iptal edebilir.sonra milleti banlamaya hakkı yok.en azından uyarmaları gerekirdi.bu açıdan bakınca haklısın aslında.

mail falndamı atmadılar banlama sebebi için
  • Deathless12 kullanıcısına yanıt
    rica ederim

güzel hocam resimlerde gözüktüğü gibi
  • Menjahe kullanıcısına yanıt
    markasız ürünler almak yerine,ugreen gibi kaliteli markaları tavsiye ederim.en azından telefonunuz daha güvenceli olur,pil ömrünü olumlu etkiler.uzun sürede bozulmadan kullanırsınız
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Yani hiç haberim yoktu bunun çakallıklada bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum sonuç bilmediğim bişey madem öyle sıkıntı var neden sınırlama getırmıyorlar önlem almıyorlar millete gereksiz ban atıyorlar ...yeni sipariş oluşturuyordum bı baktım hata araştırdım ban yemişim ...ne haber ne mail direk ban atmışlar belki bilgin vardır senın onun belli i sayısı var sanırım ? bide mesela disputeye bakan bot mu ? geçen şarj aleti aldım AB uyumlu göndermiş satıcı sipariş oluştururken türkiyenin girişi resım olarak gonderdım buna rahmen gönderdı dispute açtım full refund olmadı aliaexpress konuya muhahale oldu bişey çıktı ürün tarif edilmez işlemsiz uyumsuz aliaexpress tarafından evet kabul ettım sonra bellı süre geçti bi kaç gün satıcıyı haklı buldular para onaylandı sinir oldum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrklc54 -- 21 Ekim 2016; 18:25:16 >
  • kdrklc54 kullanıcısına yanıt
    bot değil hocam normal insanlar bakıyor disputeye.

dediğinizi tam anlamadım hocam.zaten AB(eu) ile TR nin fişleri aynı.
  • GÜNLÜK İNDİRİM
    almak isteyen mutlaka alsın.ben aynı marka oynar başlıklı olmayanı 8.5tl ye falan almıştım.oynar başlıklı normalde 15tl ye sayılıyor.
    OYNAR BAŞLIKLI TASARRUFLU DUŞ BAŞLIĞI $3.53
    https://tr.aliexpress.com/store/product/PVIOLIS-Shower-Bathroom-Water-Saving-Shower-Head-Handheld-300-Hole-High-Prssure-Shower-Head-Rainfall-Chuveiro/1425033_32671670437.html?spm=a2g01.8041047.0.0.9CeyDV&sdom=101.633.663.0_32671670437
    Aliexpress Ana Konu •

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Güzel bir ürün değerlendirilebilir.
  • Ps3 kolları ve move aparatları şarj eden sorunsuz cihaz alan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar motosiklette bulunmasi icin caki alacagim ne onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrklc54

Öncelikle yaptığın çalışma için çok teşekkür ederim ve çok başarılı buldum ...Aliaexpressde kısa bi sorum olcak sanırım benim ödenmemiş ürünlerim varmış beklemede olan 4 5 tane fiyatları sabitlemek için kullanıyordum sonra karar verıyordum ..ssınır kaç tane ? ondan üyeliğimi banlamışlar ? açılma ihtimali yok mu bilmiyordum ...bot a bağlandım ama yeni üyelik aç dedi bu sitenin canlı bi servisi yokmu botlar tarafındanmı yönetiliyor anlamadım ki

Bu ne arkadaşlar sepete ekleyip de ödeme yapmadığımız zaman banlanıyor muyuz anlamadım? Benim sepette bir sürü ürün var yarıdan fazlasını daha sipariş vermedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    sığıyor.nüfus cüzdanı için 4 ayrı bölme var
  • hocam savunma amaçlımı kullanıcaksınız ? mesela büyükmü küçükmü ? ...
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaş indirime giren ürünleri,sepette değilde siparişler kısmında ödemede bekletiyormuş o yüzden banlanmış.

yani sepetteki ürünler ile alakası yok sizin için sorun olmaz merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam arkadaş indirime giren ürünleri,sepette değilde siparişler kısmında ödemede bekletiyormuş o yüzden banlanmış.

yani sepetteki ürünler ile alakası yok sizin için sorun olmaz merak etmeyin

ödemeyi onaylamakta geç kalıyormuş yani :) ben de bi hışımla sepeti boşaltmaya başlayacaktım tam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam savunma amaçlımı kullanıcaksınız ? mesela büyükmü küçükmü ? ...

yok hocam mesela gevseyen vida olur onu sikariz yada bir hortum kesecegiz ufak bicagi olur vs gibi. cebe sigmasi yeterli olur diye dusunuyorum

• bu satın alınan urunu odeme için bekletmenin sınırlandırılmamasının mantıklı acıklaması vardır. herkesin ödeme sistemi bizdeki kadar hızlı olmayabilir. kredi kartı dısında odeme yontemlerinin aktarımları farklı işliyor olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.