Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asy023 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
42.507
Cevap
1.503
Favori
2.880.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 fotoğraf veya 11 saniyelik video çekiyorsunuz
    facebook,twitter,VK,instagram,youtube sosyal hesaplarının birine #happy1111 heşteği ile paylaşıyorsunuz.sınır yok istediğiniz kadar paylaşın.son gün ekim 28 (10.28) .
    seçilen 25 foto ve 25 video 2.tura geçmeyi hak kazanıyor.
    31 ekim - 5 kasım tarihleri arasında 11 foto ve 11 video seçiliyor
    11 kasım(11.11) tarihinde belirlenen 1. olan kişi 500 dolar altlimitsiz kupon kazanıyor

tüm detaylar burada:http://sale.aliexpress.com/__pc/happy_1111.htm?spm=2114.49010108.100003.1.hDmNTh

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    neden olmasın hocam,birbirimize destek çıkıp beğenirsek belki bizden biri kazanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

neden olmasın hocam,birbirimize destek çıkıp beğenirsek belki bizden biri kazanabilir

ben en baştan sosyal medya hesaplarından yattım çünkü hiç birini kullanmıyorum
  • https://m.tr.aliexpress.com/item/32516469798.html?aff_click_id=7c3230248f4a4701be89f1b74eff656e-1476890446723-02598-qbyZzJAI6&aff_platform=y

Bu nasıl kullanılıyo bilen varmı, direk kancaya bişey takıp düğmeye basınca tartmıyorda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    önce düğmeye basıp sonra kancaya birşey takmayı deneyebilirsiniz
  • Arkadaşlar ben bi ara bir saati istek listeme koymuştum. Bugün mesajlara baktım ve satıcısından bir mesaj gelmiş mesaj şöyle

Hi Dear Burak Bilgin
    we have these items in stock, Do you forget me?if you are interested in it, you can pay and then we can ship as soon as possible.
    if you do not need it, just let it be and it will be closed after its expired.
    Best regards!^_^

Ne demek istiyor bu hiç bişey anlamadım translateden falan
  • Öncelikle yaptığın çalışma için çok teşekkür ederim ve çok başarılı buldum ...Aliaexpressde kısa bi sorum olcak sanırım benim ödenmemiş ürünlerim varmış beklemede olan 4 5 tane fiyatları sabitlemek için kullanıyordum sonra karar verıyordum ..ssınır kaç tane ? ondan üyeliğimi banlamışlar ? açılma ihtimali yok mu bilmiyordum ...bot a bağlandım ama yeni üyelik aç dedi bu sitenin canlı bi servisi yokmu botlar tarafındanmı yönetiliyor anlamadım ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBey3545

Arkadaşlar ben bi ara bir saati istek listeme koymuştum. Bugün mesajlara baktım ve satıcısından bir mesaj gelmiş mesaj şöyle

Hi Dear Burak Bilgin
    we have these items in stock, Do you forget me?if you are interested in it, you can pay and then we can ship as soon as possible.
    Best regards!^_^

bu toptan mesaj gönderimi satıcının herhangi bir ürününü istek listesine koyduysan satıcıya bildirim gidiyor ürünün fiyatı inişi çıkışı stock bitimini hatırlatan bir mesaj kısaca bu ürün bitmesine az kaldı ödeme yapda gönderek gardaş hızlı bi şekilde diyor olay bu sayın bilgin

• Al sat yapmak için hangi ürünleri tavsiye edersiniz ?
  • merhaba bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim
    3,91 e aldım ürünü resimdeki gibi kırık geldi aslında istediğim yerleri çalışıyor aslında
    resim çekip dispute açtım satıcı bana demiş ki 2 dolar ödeyeyim ben de bi masraf yaptım vs daha sonraki siparişlerinizde indirim yaparım vs demiş. sizce ne yapayım.

Aliexpress Ana Konu •

• Aliexpress Ana Konu •
  • orkfey O kullanıcısına yanıt
    Geri gönderme şansınız varsa tamamını isteyin. Geri göndermeyecekseniz %50 iade talep edilebilir. Bu tamamen şahsi fikrimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kdrklc54 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,konuyu geliştirmemde bir çok kişinin katkısıda oldu tabi bende teşekkür ederim herkese.

sanırım ondan banlanmışın.keşke böyle birşey yapmasaydın.banlanan hesabın açılma ihtimalı yok diye biliyorum.hatta farklı yeni hesap açınca büyük ihtimal gene banlanırsın.canlı sohbete bağlansanda sorunun çözülmez büyük ihtimal.

ne diyim geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBey3545

Arkadaşlar ben bi ara bir saati istek listeme koymuştum. Bugün mesajlara baktım ve satıcısından bir mesaj gelmiş mesaj şöyle

Hi Dear Burak Bilgin
    Best regards!^_^

bu toptan mesaj gönderimi satıcının herhangi bir ürününü istek listesine koyduysan satıcıya bildirim gidiyor ürünün fiyatı inişi çıkışı stock bitimini hatırlatan bir mesaj kısaca bu ürün bitmesine az kaldı ödeme yapda gönderek gardaş hızlı bi şekilde diyor olay bu sayın bilgin

Anladım hocam sağol bilgi için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• orkfey O kullanıcısına yanıt
    edit: alt tarafa koymuşun resmi yeni gördüm.hasar büyük gibi hocam.ekran yerine başka yer çatlasa neyse.bence ürünü kullanıcaksan 3 dolar isteyebilirsin. gelçi 2 dolar da iyi. kullanmıcaksan paranın tamamını iste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 21 Ekim 2016; 14:49:07 >
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    yeni hesap açtım aynı adla ama banlanma olmalı kuralları bılmıyordum ama şimdi ödeme kutusuna atmıyorum ihtiyacım varsa direk alıyorum..işin kötüsü puanlarım skorlarım gitti hepsi ona üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrklc54 -- 21 Ekim 2016; 17:01:21 >
  • uygun fiyatlı kullanışlı bir cüzdan önerebilecek var mı ?

• iso227 kullanıcısına yanıt
    sipariş verdim hocam fotoğraflardanda güzele benziyordu sağolun
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.