Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.877.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hatırladım.1-2 gün kala dispute aç hocam tavsiyem.
  • pil ölçer nerde bro
  • veziroglu kullanıcısına yanıt
    Kartın fotosunu ekliyorum yükleme yapmıyor re upload seçeneği çıkıyor. Kaldı öyle
  • hocam bana da hand warmer lazım alırsan habedar et bende geceyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

hocam bana da hand warmer lazım alırsan habedar et bende geceyim

Aynen almak lazım gayet ucuz ama 2-3 kullanıcı çok kötü almayın gibisinden mesjalar yazmış.
  • Arkadaşlar bu 11.11 olayı nedir ya
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Evet ben kullanıyorum gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menjahe kullanıcısına yanıt
    hocam sen çok yanlış gelmişin seni buraya alalım :https://forum.donanimhaber.com/m_121012512/tm.htm
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    Yok , doğru geldi. Aliexpreste de 11.11 indirimleri müthiş oluyor zaten 11.11 global shpping mi global bişeyler günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Yok , doğru geldi. Aliexpreste de 11.11 indirimleri müthiş oluyor zaten 11.11 global shpping mi global bişeyler günü

11:11 saati, 12 saatlik zaman dilimi içerisinde tüm sayıların aynı olduğu tek zamandır. Uğurlu olduğuna inanılıyor....
  • amazonda veya ebayde cadılar bayramı zamanı çok güzel indirimler oluyor ali amcadada oluyormu acaba bilmiyorum

edit: vooovv 500 dolarlık kupondan bahsediliyor ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 20 Ekim 2016; 22:20:31 >
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    BAKTIM 11 SANİYELİK VİDEO ÇEKİYORMUŞUNUZ,SONRA SOSYAL MEDYADA #happy1111 İLE PAYLAŞIYORSUNUZ.EN ÇOK BEĞENİLEN İLK 25 KİŞİ 500 DOLARLIK KUPONMU ALIYORUMUŞ.İNGİLİÇÇEMLE BU KADAR ANLADIM
    birimiz video çeksinde destek çıkalım biraz :D
    http://sale.aliexpress.com/__pc/happy_1111.htm?spm=2114.49010108.100003.1.gv9ipU
  • aynen hocam ilk 25 kişi burda o 25 kişiden biri ben olabilirim diyen varsa çeksin video ben şahsen ben olabilirim diyemem ihtimal bile vermiyorum olsa bile yanlışlık olmuştur deyip iade ederim

1 531,27632 Türk Lirası şuanki kurla neler alınır neler
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.