Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
35.146
Cevap
1.511
Favori
2.332.459
Tıklama
Giriş
    116 Mesaj

Teşekkürler hocam İşe yarayacak makine. Tasma işin zevki @topalsolucan01 maksat gece yatınca makineler boşta kalmasın :)
    |
    |
    kerrjo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SSD yi türkiyeden yada amazon dan al dostum.aliexpress den SSD alınmaz.
    |
    |
    ysakay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://tr.aliexpress.com/item/MERRY-S-2016-Classic-Polarized-Sunglasses-Men-Brand-Designer-HD-Goggle-Men-s-Integrated-Eyewear-Sun/32673424010.html

ALİPRİCE UYGULAMASINI YÜKLEYEREK EN UCUZ ÜRÜNÜ BULABİLİR,FİYAT GEÇMİŞİNİ GÖREBİLİR,ARADIĞINIZ ÜRÜNÜN RESMİNİ ALİEXPRESSDE ARATABİLİR,DOLANDIRICI MAĞAZALARDAN KORUNABİLİRSNİZ
    |
    |

• Yarbay
    2145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Arkadaşlar adres kısmını nasıl yazacağız acaba?

İlk satıra xx caddesi xx sokak

2. Satıra ise no xx daire 8 şeklinde yazdım.

Bir alt satıra Turkey

Onun bir altına İstanbul

Onun bir altına kartal

Onunda bir altına posta kodunu yazdım. Doğrumudur?

evt, adresin en son hali de dogru ise sorun yok.

(isminizi en basa yazmayi unutmayin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler ininal geçiyor değil mi? Kargom eve gelincr evde olamazsam çöpr atılıyor diye bi muhabbet duydum. Ben evde yoksam kargom nereye teslim edilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan1581 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Tenda-F3-3-Antenna-Wireless-Router-200-Square-Meters-Signal-Of-Coverage-Not-Dropped-WiFi-Repeater/1953533_32531719004.html?spm=a2g01.8041047.0.0.UzT0xD&sdom=101.442.501.0_32531719004#

ALİPRİCE UYGULAMASINI YÜKLEYEREK EN UCUZ ÜRÜNÜ BULABİLİR,FİYAT GEÇMİŞİNİ GÖREBİLİR,ARADIĞINIZ ÜRÜNÜN RESMİNİ ALİEXPRESSDE ARATABİLİR,DOLANDIRICI MAĞAZALARDAN KORUNABİLİRSNİZ

• Yüzbaşı
    520 Mesaj

Kargo problemleri Yurt Dışı Alışveriş'te başka konularda var. Burada Sıcak Fırsatlar paylaşılıyor.
    Yine de kısaca yazayım. Sadece 1 defa cevap yazacağım.
    Siparişlerim sayfasında, siparişinizin karşısında "Dispute Finished Your refund progress" yazıyorsa anlaşmazlık, size para iadesi kararıyla bitmiştir.
    "Dispute in Progress Your refund progress" yazıyorsa anlaşmazlık hala devam ediyordur, bitmemiştir.
    Siparişinizin içine, ayrıntılara bakınca satıcı "Biraz daha bekleyin vs" önerisini yazmışsa, altında da "Accept" varsa sakın bunu onaylamayın, "Recect" e basın. Onaylarsanız, satıcının önerisini kabul etmiş olursunuz ve satıcının önerisine göre hiç para alamayabilirsiniz ya da çok az iade alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 5 Mart 2017; 14:27:27 >
    |
    |
    baysbawer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bence bu tür PC ürünlerini Aliexpress'den almak mantıklı değil.
    Bu da Everest'in Faturalı, garantili aynı işi yapan wifi router'ı :https://www.tekmarshop.com/quick_product.aspx?s=20393

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 5 Mart 2017; 13:16:14 >
    |
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    guven35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4702 Mesaj
    Qcy q26 mini kablosuz bluetooth kulaklık tek kulak kulaklık spor sürüş için mic ile kulaklık xiaomi iphone İngilizce sesli
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Mini-Bluetooth-Headset-Wireless-Bluetooth-Earphone-QCY-Q26-Earbuds-Sport-Driving-Music-Stereo-Earphone-for-Xiaomi/2230053_32695322460.html?spm=a2g01.8041047.0.0.UzT0xD&sdom=101.442.501.0_32695322460

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso227

Qcy q26 mini kablosuz bluetooth kulaklık tek kulak kulaklık spor sürüş için mic ile kulaklık xiaomi iphone İngilizce sesli
    https://tr.aliexpress.com/store/product/Mini-Bluetooth-Headset-Wireless-Bluetooth-Earphone-QCY-Q26-Earbuds-Sport-Driving-Music-Stereo-Earphone-for-Xiaomi/2230053_32695322460.html?spm=a2g01.8041047.0.0.UzT0xD&sdom=101.442.501.0_32695322460

Aynı ürünü bu linkten 7.51 USD almanız mümkün 1 USD kupon veriyor satıcı
    Jesbod q26 qcy s29 İngilizce sesli iş kulaklık tüm akıllı telefonlar için mic ile kablosuz bluetooth kulaklık handsfree kulaklık
    http://s.aliexpress.com/AnUruUfY
    (from AliExpress Android)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenci28 -- 5 Mart 2017; 16:22:1 >

• Teğmen
    112 Mesaj

Beyler 10 dolara aldiğim kulakligin incelemesi

QCY QCY50

Kulaklik tahmin ettiginizden kuçuk . Kafaniz buyukse kesin olmaz almayi duşunmeyin

Kulaklik kucuk oldugu için taşimasi çok kolay

Ses baya dengeli ne fazla bas nede fazla tiz tam denge

Ses yuksekligi insani şaşirtiyor. Son iki seviye ses hariç dişari ses vermiyor

Ses engellemesi fiyatina gore baya iyi ama ust seviye degil . Kullanicisini memnun eder

Urun kalitesi iyi . Iç aksam aliminyum

Kalan şarz miktarini gorebiliyorsunuz. Android ve iOS ta

Şu anda kulaklik 25 dolar ve ustu fiyatlarda satiliyor. 20 dolar ve alti fiyatlar için kesinlikle tavsiye ederim . Eğer benim gibi 10 dolara bulursaniz kaçirmayin kapin.

Pc bozuldugundan dolayi Ptt Takip programinin yeni versiyonunu duyuramadim

Urune puanim 9.5/10

Yarim puani oyle zevkine kirdim yoksa sikintisi yok

QCY markasini tavsiye ederim çok kaliteli urunleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acomputerengineer -- 5 Mart 2017; 16:50:24 >
    |
    |
    Bahsedilenler: iso227

• Yarbay
    4702 Mesaj

aynı ürün değil hocam senin attığın çakma jesbod yazıyor ürünün üstünde.benim attığımın qcy yazıyor.
    |
    |
    madenci28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://tr.aliexpress.com/store/product/New-arrival-10-pcs-cartoon-character-embroidered-Iron-On-Patches-garment-Appliques-accessory-or-Private-custom/2623018_32761820338.html?spm=a2g01.8041047.0.0.UzT0xD&sdom=101.442.501.0_32761820338

|
    |

• Yarbay
    3811 Mesaj
    Arkadaşlar ödemeyi buradan yapıp Kuveyt e telefon göndersem AliExpress onaylar mı? Bangood güvenlik gerekçesiyle iptal etti siparişimi geekbuying den 2 adet aldım ama aradığım telefon yok orada AliExpress den alayım diyorum ama iptal ile falan uğraşmak istemiyorum. Yaklaşık 500$ şimdi iade falan uğraşmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    qcy 26 kulaklığı almak istiyorum hangi linkten almalıyım? yanlış anlamadıysam qcy nin kendi satıcısından daha ucuza satan satıcılar mevcut. hangi linkten almamı tavsiye edersiniz? 11.11de 7 dolar indirimini kaçırdık. yeni üye indirimiyle ilk alışverişimi yapmayı planlıyorum.
    birde bazılarında wcy jesbod yazıyor resimdede jesbod olarak gözüküyor bu farklı markamı? kulaklık birebir aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 5 Mart 2017; 20:49:11 >
    |
    juba09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4702 Mesaj
    2 adet/grup DC12V Dokunmatik sensörü Kısılabilir Kabine Işık Altında Mutfak Işık LED bar hafif 0.5 m 36 LEDs Sert sert Bar Işık
    https://tr.aliexpress.com/store/product/2pcs-lot-DC12V-LED-bar-light-Touch-sensor-Dimmable-0-5m-36LEDs-Hard-Rigid-LED-Strip/1245436_32684876581.html?spm=a2g01.8041047.0.0.UzT0xD&sdom=101.442.501.0_32684876581

|
    |

• Yüzbaşı
    497 Mesaj

teşekkürler peki linkteki mağaza ile bu mağaza arasında bir fark varmıdır. official felan yazmış qcynin kendim mağazası mıdır yoksa her ikiside aynı şekilde satıcı mı oluyor.
    https://qcy100.tr.aliexpress.com/store/1455660

aralarındaki fark 1$ dan az herhangi bir risk varsa eğer benim yazdığım link orjinalse onu tercih edeceğim.
    |
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    juba09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.