Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Profeson Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
33.789
Cevap
1.521
Favori
2.247.887
Tıklama
Giriş
    30 Mesaj
    Sürekli alışveriş yapıyorum ben aliexpressten biraz geç geliyor ama olsun.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen hocam ayni sorun bendede var

|
    |
    djtenten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bugün işbankası maximum ile ödeme yaptım sorun yok.

Kargo sorunu olanlar 2ay dolmadıysa burada yazmanızın bir anlamı yok mecbur bekleyeceksiniz. Hem onun konusu burası değil ilk sayfayı okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagriklm06 -- 7 Aralık 2016; 17:10:6 >
    |
    |
    Thursy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    taaaaaa Dongguan görüp üye olup mesaj atmış bana.sanırım denk gelmiştir konu yoksa ben söylemedim çünkü.
    ne yazayım gençler takam kafana,em onu falan yazayımmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 7 Aralık 2016; 17:12:2 >

Kuru kuru teşekkür etmiş insan bi hediye gönderir.
    |
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog44

Aliexpress standart shipping LP00060177309832 arkadaşlar su ürüne bakarmisiniz , sanki yalan oldu gibi, ayni gün verdiğim birçok urun geldi bu hala yerinde sayiyor

tamamen ayni durumdayim

|
    |

PTT kargoya gitmiştim Ali Express kargoları oraya gider diye oraya gönderdiler. Oradan da çıktı zaten.

|
    |
    lori2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hadi 11.11 vardı diye kargolar yavaş diyorlar, eee daha 11.11 kargoları gelmeden yılbaşı geliyor şimdi de yılbaşı kargoları Christmas kargoları var ondan yavaş derler. 2017 ye girdikten sonrada şubatta sevgililer günü var diye Ocak ayında sevgililer günü kargoları yüzünden yavaş derler hep bir bahane hep bir bahane. Bu özel günler bitmez, kargo şirketleri bahane üreteceğine çözüm üretmesi lazım.

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benimde bugün geldi aynı ürün

|
    |
    cagriklm06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Araç ve modeline göre aratırsanız uygun boş anahtar vardır mutlaka. Ama kapalı bir anahtarsa iş biraz zor içindeki immobilizer'ı yeni anahtara aktarmak için nasıl bir işlem yapılır bilmiyorum. Benim boranın anahtarını açılabildiği için immo çipi de içinde gözüküyor çıkartıp yeni anahtara aktarabiliyorum. Ama yedekler böyle değil tabi enjeksiyon kalıp ile fabrikasyon hazırlandığı için içini açamıyoruz.
    |
    |
    Ryo41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16612 Mesaj

Benim uzaktan kumandayı dedem zamanında servise yaptırtmış konya da ama nereye nasıl takılmış bilmiyorum vallahi, beyine mi entegre ediyorlardır nedir. Değiştirilebiliyorsa kumandayı da komple değiştireceğim ilerde. Çünkü bazı yerlerde frekansı engelleniyor sanki açıp kapamıyor delirtiyor beni. Özellikle karakol ya da askeri bölgeye yakın yerlerde
    |
    |
    cevo_61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    2205 Mesaj

benim siteyide koysaydın böyle trafikli bi konuya bende teşekkür ederdim

reklam gelirlerinin yüzde 10 unu iste
    |
    |
    iso227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like.
    My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.
    The Mentor

• Yarbay
    4702 Mesaj

hediye falan istedim hocam umarım DH foruma tekrar giriş yaparlar ama pek sanmıyorum e mail falan varsa ulaşırım belki sonra.
    siteye üye olup teşekkür ettiklerine göre demekki baya bir artmıştır gelirleri
    |
    |
    FrknEgeOztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cagriklm06

02.11de sipariş vermiştim bugün geldi. Simkart zımbırtısı.
    https://tr.aliexpress.com/item/Noosy-Nano-SIM-Card-Adapter-4-in-1-micro-sim-adapter-with-Eject-Pin-Key-Retail/32573970603.html?spm=2114.13010608.0.0.SCV0Tn&detailNewVersion=&categoryId=200001601

İhtiyacı olan arkadaşalar , en yakın t.telekom veya turkcel mağasına gidin rica edin Ellerinde bol miktarda var ve ücretsiz veriyorlar

|
    |

• Er
    6 Mesaj
    quote:

https://tr.aliexpress.com/item/kanger-Mini-Protank-3-Kangertech-EVOD-Chargable-Battery-E-cigarette-EVOD-Rechargeable-Ego-Electronic-Cigarette-Evod/32742618475.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10059_10032_10099_10078_10079_10077_426_10103_10073_10102_10096_10052_10050_425_10051,searchweb201603_9&btsid=f82a0eab-f577-4729-b412-8156c49096e0

Bu şeyden almak düşünüyorum. yasak olduğu biliyorum ama elime geçmesi için kaç yüzde şansım var :) bunlardan alan varsa biri pm atabılırmı şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imm19 -- 7 Aralık 2016; 20:55:50 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: arkeolog44

Aliexpress standart shipping LP00060177309832 arkadaşlar su ürüne bakarmisiniz , sanki yalan oldu gibi, ayni gün verdiğim birçok urun geldi bu hala yerinde sayiyor

Benim arkadaşa da böyle bir takip numarası vermişlerdi ama ürünü gelmişti.gec kalıyor biraz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.