Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şu oto anahtarını konya da anahtarcıya sormuştum kaça yapasınız diye 300 tl demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

şu oto anahtarını konya da anahtarcıya sormuştum kaça yapasınız diye 300 tl demişti

Hocam ben de daha geçen sordum Trabzon'da 100 tlye olur dedi.Tam alacaktım dur dedim bi aliexpress'e bakayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    burada incelemesini yapmıştım önceden
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121580482
  • yok sipariş vermedim. hem bir ilk olsum istedim hem de bir kulaklık alayım dedim.

radyo dinlemek ve konuşma yaparken kullanmak için kablosuz kulakiçi kulaklık tavsiyeniz var mı?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    gerçi benimkinde kumanda problem biraz orjinal olmadığı için içine nasıl koyarım bilmiyorum. Alsam mı acaba yine de
  • quote:

Hocam reno yada aynısı olur mu?
  • hayatımda ilk defa bu siteden alışveriş yaptım. 2 tane güneş gözlüğü aldım toplam 22 dolar. sıkıntı çıkar mı sizce gümrükte falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Hocam ben de daha geçen sordum Trabzon'da 100 tlye olur dedi.Tam alacaktım dur dedim bi aliexpress'e bakayım

Bu anahtar nasıl monte ediliyor? Bende kendi aracım için almayı düşünüyorum ama sitedeki ürünlerde tam olarak model belirtilmiyor. Sizin anahtara uyduğunu nasıl anlıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: comsat

quote:

quote:

Bu anahtar nasıl monte ediliyor? Bende kendi aracım için almayı düşünüyorum ama sitedeki ürünlerde tam olarak model belirtilmiyor. Sizin anahtara uyduğunu nasıl anlıyorsunuz?

Hocam tam olarak bilmemekle birlikte yorumlardan okuduğum kadarıyla eski anahtardaki çip sistemini buna takıyorsun direkt. Galiba standart içleri. Yeni sipariş verdim artık gelince yorum yaparım o konuda.

• quote:

gerçi benimkinde kumanda problem biraz orjinal olmadığı için içine nasıl koyarım bilmiyorum. Alsam mı acaba yine de

Ben riske girdim aldım valla hocam anahtarcıya on mislini verene kadar kendim yapmaya çalışırım. Yedek anahtarla beraber 200 tl istedi anahtarcı. Ben iki tane sipariş verdim 10 küsür liraya gelecek. Çöpe de atsam içim yanmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: comsat

quote:

quote:

Hocam tam olarak bilmemekle birlikte yorumlardan okuduğum kadarıyla eski anahtardaki çip sistemini buna takıyorsun direkt. Galiba standart içleri. Yeni sipariş verdim artık gelince yorum yaparım o konuda.

Cevap için teşekkür ederim. Anahtarın çipini söktüm şimdi buna uyacak gibi duruyor ama orijinal anahtardaki mekanik anahtar bu gelen anahtarla nasıl değişecek orasını çözemedim çünkü mekanik anahtar yerine sabit. Sizin sipariş geldikten sonra eğer sorunsuz olursa bana ulaşmanızı rica ediyorum. Bende birazdan sipariş geçeceğim zaten ucuz ama nasıl olacak bu merak ediyorum.

• RF368165142CN

Bu kargonun bu kadar gecikmesi normal mi? 2 ay oldu ses yok. Benim bir işim de düzgün gitmez zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Havalı, elektrikli airsoft silah geçmiyor airsoft ekipmanları geçiyor. Kamoflajını dizliğini kask ve gözlüğünü hatta lazer taktik ekipmanını alabilirsin ama.

Evet ben de ekipman demiştim zaten :)
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Aldigin esyanin nerde oldugundan epey bi zaman haber alamazsin sen de open dispute yapar parani geri alirsin baya zaman sonra postaci paketi getirir , olay budur. Cunku yurtdisi bazi kargo sirketleri isini duzgun yapmiyor o yuzden paket gecikmeli geliyor

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    sen hemen dispute aç
  • 11.11 de aldigim miband 2 halen edi-recived da normal mi bu arkadaslar?

• merden57 M kullanıcısına yanıt
    Dispute açtım otomatikman süre uzattı ben mi bir yerde hata yaptım?

• comsat C kullanıcısına yanıt
    Chip i komple geçiriyorsunuz eski anahtar orijinal ise immobilizeri plastik kısımdan çıkarıp yeni anahtarınıza immobilizeri aynı yere silikonla yapıştırıyorsunuz. Çok zor değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://tr.aliexpress.com/item/New-FX-Audio-DAC-X6-Fever-HiFi-Amplifier-USB-DAC-Coaxial-Fiber-Audio-Digital-Decoder-24BIT/32772101744.html?spm=2114.13010608.0.0.sJH0Iv

3$ mağaza kuponu + 1$ aliexpress kuponuyla 48 dolara geldi, siparişi verdiğimde dolar 3,53 civarıydı, 24 saat geçmeden 3,43'e kadar düştü, her zamanki gibi yanlış zamanlama yaptım müzik dinleme amaçlı aldım, bilgisayarı, tvyi, bluetooth receiverı (telefondaki müzikleri de kaliteli bir şekilde dinlemiş olacağım) buna bağlayıp bundan amfiye aktaracağım, ses kalitesinin iyi olduğu söyleniyor, bakalım gelince göreceğim

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.