Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.877.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpresste çakma north face ürünleri satan satıcı varmı bildiğiniz? eskiden fotolardan belli olurdu artık buzluyorlar ne sattığını göremiyoruz. bizim yeğen şapka istiyor orjinaline o kadar para verilmez, çakmasını alayım diyorum :)

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

aynı kutuyu 0,14 tlye aldım 3-5 arası çıkacak benden de bakalım :)

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

Sitede aramaya yaz varsa çıkar zaten 

• Aliexpresten ürün aldım slash it ten. Vergide ödedim ama takip no başı 2 harfli, sonundada 2 harf ooması lazım değilmi. Aras getirecek ama tel no annemin alıcı babam, adreste babamın. Acaba takip no gelirmi arastan türkiyeye girdiğinde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

LP ile başlayan kod ise kargo Türkiye'ye girdikten sonra aras kargo e ticaret kısmından aynı kodla takip edebilirsiniz

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler facete öğrendim onu bugün . O kişide sizmisiniz yoksa :)

LP00485246969*** kod böyleyse tr ye girince aras kargodan alt resimde gösterdiğim yerden bakıyorsun.

• yıllardır kendime bir şeyler almıyorum, şundan almak istesem totalde kaç lira öderim ? veya gelir mi ?

edit: bu tarz desenli hoş doğu tarzı her türlü giysi olur hangi satıcı iyidir kötüdür gerçekten gönderir bilmiyorum

https://www.aliexpress.com/item/33050088528.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.629232d2KuXx4L&algo_pvid=d917b9b1-d3f4-4839-93ba-b1f0642d0364&algo_exp_id=d917b9b1-d3f4-4839-93ba-b1f0642d0364-10&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2267403151485%22%7D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 10 Aralık 2021; 3:40:20 >
  • Whitebeard. kullanıcısına yanıt

satıcının puanı iyi ve tr gönderimi var tavsiyem puanı ve yorumları iyi olan satıcıdan al ve vergiyi de fiyata ekleyen olursa daha iyi  sepete atıp son aşamada, yani siparişi ver den bir tık önce vergi çıkıyorsa fiyatı belli olur 

EKLEME: sepete atıp baktım vergi kargo dahil ödeyeceğin fiyat alt resimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Aralık 2021; 7:49:47 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam, aşıyormuş beni diğer giysilere bakacağız artık

• Kargom 13 gündür hareket etmiyor endişelenmeli miyim kayip mi olmuştur :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firestorm2321 -- 10 Aralık 2021; 14:47:5 >
  • Firestorm2321 F kullanıcısına yanıt

satıcı puanı yorumları kötüyse et kargo kodun LP mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

satıcı puanı yorumları kötüyse et kargo kodun LP mi?

Sizle daha önce konuşmuştuk hocam LP olmasi gerekirken hoca RB vermişti kargo kodu RB TW ile bitiyor

• Firestorm2321 F kullanıcısına yanıt

he pardon sendin sahi. bakalım bekle itiraz edersin satıcı yavşakmış maalesef bak ben 2. ürünü aldım yine lp ve sorunsuz yola çıktı şuan  bu arada şu satıcının linkini verirsen bakarız merak ettim tabi ürün gizli özel gösteremem dersen o ayrı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Aralık 2021; 20:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

he pardon sendin sahi. bakalım bekle itiraz edersin satıcı yavşakmış maalesef bak ben 2. ürünü aldım yine lp ve sorunsuz yola çıktı şuan  bu arada şu satıcının linkini verirsen bakarız merak ettim tabi ürün gizli özel gösteremem dersen o ayrı 

Sizin ürün 10 kere gelecek ben o zaman vergisini verdiğim urune 2 kere vergi odeyerek alabilecegim galiba

• Takip kodum RU ile başlayıp sayı ile devam edip NL ile bitiyor. Ne ile gelir bu kargo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır değilim ama gördükçe yardımcı olmaya çalışıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exe2000 kullanıcısına yanıt

ptt

• Arkadaşlar Vergi dahil ürün aldım.Şuan ithalat izni hatası yazıyor.Daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu?

• Whitebeard. kullanıcısına yanıt

Altında Gönderim ücreti yazar.

Baktığınızın Gönderim ücreti: TRY 27.81 

181 TL fiyatının üzerine ekleyin.

36.31 TL de vergi var.

Toplam 245 TL ediyor. Ürün gelir ama geç gelir.

• 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.