Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1964. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.494
Cevap
1.501
Favori
2.879.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :////

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress'den SoundPeats TrueAir 2 kulaklık almayı düşünüyorum. 2 tane alacağım. Ayrı ayrı almamı mı yoksa aynı anda sipariş vermemi önerirsiniz? Fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 12 Mayıs 2021; 16:24:19 >
  • giges1997 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım 2 tane 2 si de gümrüğe takıldı geri döndü satıcı da çok uyanık siz gönder demeden yenisini yollamıyor. Daha direk çin gümrüğüne takıldı resmen. Neyse güç bela aldık mükemmel bir ürün 22 tl gümrük çıktı adet başına. Aynı anda verirseniz 44 tl yerine çok daha düşük gümrük ödersiniz ve birisinin geç gelme gibi ihtimalini beklemememiş olursunuz. Çok karmaşık yazdım farkındaydım umarım anlayabilirsiniz. KISACA bir arada alın.

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Vergisiz gelmis sizinki vergi dahil gelse lp ile baslayan kod olması ve aras kargo ile gelmesi lazımdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

Ben aldım 2 tane 2 si de gümrüğe takıldı geri döndü satıcı da çok uyanık siz gönder demeden yenisini yollamıyor. Daha direk çin gümrüğüne takıldı resmen. Neyse güç bela aldık mükemmel bir ürün 22 tl gümrük çıktı adet başına. Aynı anda verirseniz 44 tl yerine çok daha düşük gümrük ödersiniz ve birisinin geç gelme gibi ihtimalini beklemememiş olursunuz. Çok karmaşık yazdım farkındaydım umarım anlayabilirsiniz. KISACA bir arada alın.

Anladım hocam her şeyi valla çok sağol.  Napalım sipariş vereyim mi şimdi, mantıklı bir zaman mıdır?

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Mecbur ödeyeceksiniz. Geldiği zaman alın sonra ödediğiniz tutar kadar dispute açın. Paranızı geri yatırıyorlar.

• furi544 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çk güzel duruyor güle güle kullanın

• giges1997 kullanıcısına yanıt
    Şuan bir sıkıntı yok alabilirsiniz hocam, 2 sini birlikte alın diye o yüzden dedim. Sorunsuzca alabilirsiniz. Özelden yazın hesap vereyim size ekstra indirimli alın.

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt

Saolun hocam

• Merhaba kargonun hangi aşamada olduğunu bilen var mı acaba ;

• onrrrr O kullanıcısına yanıt
    Yolda şuanda bu aşamadan sonra item arrived to istanbul olacak en geç 10 gün sonra gümrüğe girip gelecek.

• hhd82 H kullanıcısına yanıt

IP mi LP mi hocam o? Ben de vergiyi ödeyerek bi ürün aldım da LP ile başlıyor kod. Doğru mudur?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    28 29unda satılacak diyorsa doğrudur eski değil
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Evet doğrudur. LP********** barkodlu kargolar vergi dahil olarak gelmektedir. Yurtiçi dağıtımını Aras Kargo yapmaktadır.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim. Birde bu flash deals sayfasında üstte 3 tane ürün oluyor geri sayım olan. Onları alabilmek mümkün mü? İlk saniyesinde tükenmiş oluyor nasıl oluyorsa. 0.01$ coin exchange yazan ürünlerde de öyle. Var mıdır bunları almanın bir yolu? :)

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Flash deals ürünleri satın alabilirsiniz. Ama sürekli takip etmeniz lazım çok kısa süre içersinde tükeniyor. Onları fazla takip etmediğim için fazla bilgim yok.

• Bir oyuncak siparişi verdim, Aliexpress Standard Shipping ile, gönderim niye iptal edildi diyor. Satıcıdan eğer tr ye geldiyse takip kodunu yenilemesini istesem bulabilir mi belki Ptt'dedir yeni bir kodu oluşmuştur bulabilir mi? Gümrükte vs yatıyor olabilir.

• Satıcının birinden saatim icin koruma ve kordon alacağım toplam 5 6 parça ürün vergi cıktı odemede bende satıcıya verigi iptal et dedim sistemden otomatik oluyor ben yapamıyorum ama 1 dolar sana indirim verdim dedi ama o 1 dolar indirimde vermemis satıcıya güvenim kalmadı acıkcası vergi icin dediği doğru mu oyle olursa be ngümdürkte veri ödemeyecek miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

Bozuk ürün yollarsa hem ürün sizde kalır hemde ödediğiniz parayı toptan geri alırsınız. Bırakın siz onlar kendileri iptal etsin süre dolunca. Siz inad edin alın ürünü. Siz iptal ederseniz yorum yazamazsınız. Ürünün son durumunda bana mutlaka yazın çok hakimim bu konulara tek başınıza yapmayın 0.1 dolar alır olduğunuz yere oturursunuz mazallah.

merhabalar, honor band 6 için konuşmuştuk daha önce. kargolanmayan ürün vardı. adamlar bu sefer süreyi uzatamadı sanırım. alışveriş kapanmış. no shipment ve closed yazıyor.

bu saatten sonra yapmam gereken birşey var mı?

yalnız adamlar yine çakallık yapmış, benim satın aldığım ürünü out of stock olarak göstermiş.

@falcon_X1

• 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.