Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayakkabı almıştım, 300 küsür lira ve az önce ptt'den aradılar evde değilim gümrük vergisi 123 lira tutmuş şok oldum.. nasıl oluyor bu abi?? Ayakkabı alıp bu kadar vergi ödeyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Buyrun hocam takip kodu PR178606436YP

• FTaze kullanıcısına yanıt

Ürününüz gümrükten geçmiş. RH162283812TR Bu şekilde tr kodu almış. Geri gitme felan yok yani merak etmeyin hocam. Yukarıdaki kod ile ptt sorgudan takip edebilirsiniz.

Return from customs demek, gümrükten çıktı ilgili birime gitti demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmbzkurt -- 9 Nisan 2021; 12:29:32 >
  • Çok teşekkür ederim. İnternette aratınca geri döndü vs demişlerdi. Şaşırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

Arada hızlıca doldurmak amaçlı sallıyorlar sistemde. ama sorunsuzca geliyor ve geldiğinde sizin adınız soy adınız yazıyor pakette merak etmeyin hocam :)

Ptt yi aradım fakat il aynı ilçenin farklı olduğunu söylediler acaba bana mı gelicek kargo emin olamadım ya :/

• ztealth kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir de sen adresi doğru yazdıysan gerisi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bir siparişin vardı bu o mu acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Ayakkabı almıştım, 300 küsür lira ve az önce ptt'den aradılar evde değilim gümrük vergisi 123 lira tutmuş şok oldum.. nasıl oluyor bu abi?? Ayakkabı alıp bu kadar vergi ödeyen oldu mu?

İtiraz falan edecek misiniz hocam? Ben de ayakkabı bakınıyorum da araştırdım hep fazla fazla vergi gelmiş şikayetvarda falan 15 dolarlık ayakkabıya 120 dolar vergi gelen var, tecrübesi olanlar yazarsa bakalım bu konuda merak ediyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

Umarım gelir de sen adresi doğru yazdıysan gerisi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bir siparişin vardı bu o mu acaba

sorun benden kaynaklı olsaydı hem isim hem adres farklı olmazdı diye düşünüyorum. satıcı yanlış takip numarası verdi desem bir sürü alışveriş yaptım hiç birinde sıkıntı olmadı

• ztealth kullanıcısına yanıt
    Hmmm bilmiyorum o zaman valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brnk kullanıcısına yanıt

Hocam valla ne yapacağımı bilmiyorum ama gerçekten bu sefer çok zoruma gitti, sinirlendim.

• arkadaşlar aliexpress üzerinden cpu satın alma tecrübesi yaşayan var mı acaba? teşekkürler

• Arkadaşlar kardeşime Nike Air Force 1 alacağım da, daha önce alan, bildiğiniz satıcı falan var mı acaba? Bir türlü bulamadım çünkü..

• Ürünlerim 8 gündür Türkiye’ye giriş yapmış ama hala varış ülkesine ulaştı durumunda yazıyor bu normal mi ? Önceki siparişlerde böyle olmazdı
  • Aşağıdaki gamepad'i almak istiyorum. Sizce ne kadar gümrük vergisi çıkar?

https://tr.aliexpress.com/item/32931574343.html

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Aşağıdaki gamepad'i almak istiyorum. Sizce ne kadar gümrük vergisi çıkar?

https://tr.aliexpress.com/item/32931574343.html

Bana 42 tl çıktı. Ama her ürün için her zaman aynı vergi çıkmıyor.

Bu civarlarda çıkar tahminen. Bahtınıza artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: melifkaya

Bana 42 tl çıktı. Ama her ürün için her zaman aynı vergi çıkmıyor.

Bu civarlarda çıkar tahminen. Bahtınıza artık.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim bilgi için. Üründen memnun musunuz acaba? Aynı fiyat bandına burada çakma xbox ve ps4 kolları var ama insan güvenemiyor.

• 10 gunu bulur varis ulkesine ulasti yazdiktan sonra dagitima cikmasi..

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Teşekkür ederim bilgi için. Üründen memnun musunuz acaba? Aynı fiyat bandına burada çakma xbox ve ps4 kolları var ama insan güvenemiyor.

Alıntıları Göster

rica ederim hocam. kendim kullanmadığım için performansı hakkında yorum yapamam hocam. ama kullanıcı yorumlarının hepsi çok iyi.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

urun nedir

• Bu plati üzerinden kupon alamıyorum. Sürekli hata veriyor nasıl alabilirim. 30 dolarlık bir ürün alacağım

• 
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.