Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 şubatta aliexpress güneş panelli 12 metre ledli bahçe için aydınlatma aldım.geçen sene de almıştım. 52 Tl ama indirim kuponuyla 35 TL aldım.

Shipment that was shipped abroad send the item abroad (EDI-received)

Singapore (Abroad)

track 24 son hareket bu. İade edildiyse neye göre? Ürün bu;

https://tr.aliexpress.com/item/32962513967.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3de44c4d83UdOH

şimdi bu ürün geri mi gitti gümrükte mi?

edit bugün itibariyle gümrüge sevk edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 10 Mart 2021; 16:12:40 >

• alembizim kullanıcısına yanıt
  • beyler diş fırçası önerisi olan var mı şarjlı

• Arkadaşlar ufak bir problem var

RB071843557SG nolu takip kodlu ürünüm çin sınırları içinde geri satıcıya iade edilmiş sanırım..

Ben kuponu Ruslardan almıştım.Şimdi hesaba giriş yapmaya çalışınca anormal hesap aktivitesi gibi birşey zırvalıyor ve hesap doğrulama istiyor..

Şimdi sorum şu hem ürünü satana hemde satıcıya nasıl ulaşacağım ?

ayrıca ürün iade edilmiş mi ?

• Bayfilita B kullanıcısına yanıt

kes onu da vardı hocam baktıysan 2 farklı aldım ben ama kalitesini bilmiyorum artık ne gelirse

• lot olarak satılan 10 adet fan toz filtresi gümrüğe takılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rjager kullanıcısına yanıt

Hocam ürünlerin vergisi ne kadar çıktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lp ile başlayan takip kodlu gönderi gümrükten geçti gözüküyor AliExpress hesabında ama ne Aras’a düştü ne de Ptt kodu var. Beklemekten başka yapacak bir şey var mı?

Edit: Kargo bugün teslim edildi. 11-12 günde gelmiş oldu. Çok iyi bir zamanlama bence. Yazın 23 günde gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 10 Mart 2021; 15:51:58 >
  • 8 martta tr.ye gelip aynı gün gümrüğe gönderilmiş. Kaç günde çıkar ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Lp ile başlayan takip kodlu gönderi gümrükten geçti gözüküyor AliExpress hesabında ama ne Aras’a düştü ne de Ptt kodu var. Beklemekten başka yapacak bir şey var mı?

Edit: Kargo bugün teslim edildi. 11-12 günde gelmiş oldu. Çok iyi bir zamanlama bence. Yazın 23 günde gelmişti.

gümrüge sevk edildi yazısından sonra kaç günde geldi? Gümrük işlemleri kaç gün sürdü?

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt

dostum yanıltmayayım da 19 tl diye aklımda kalmıs sanki. 5-6 ayrı hesap var hangisinden ne aldıgımı unuttum. bizde daha pahalı sanırım.

• Aliexpres. Geri ödeme bankana yaptım.diyor henüz hesapta gözükmüyor bana geri ödeme kodu adı altında rakamlar verdi bunu bankaya verip ödemeyi.alabilirsin dedi böyle bişe var mi
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    Gümrük işlemi 1 gün sürmüş gözüküyor, ertesi gün de teslim edildi.

• 3 hesabımda alışveriş yapıyorum onaylanıyor ancak sonra güvenliğe takılıyor anlam veremedim. Farklı kart farklı adres TC hepsini denedim ama güvenliğe takılıyor sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Gümrük işlemi 1 gün sürmüş gözüküyor, ertesi gün de teslim edildi.

Teşekkür ederim. Benim üründe dün gümrüge sevk edildi bakalım kaç günde gelecek?

Ürün bedeli 50 tl ama kuponla 35 miydi ne öyle bir şey ödedim. Ne kadar vergi saplayacaklar bakalım.

• Arkadaslar aliexpressde vergi dahil urunleri nasil bulabilirim? Kargo seceneklerine bakiyorum urunlerin gicbirinde kenarda kosede vergi dahil ya da free tax vs yazdigini gormedim

• samsaa01 S kullanıcısına yanıt
    Hocam geri odeme hemen bankaya düşmüyor.aliexpress iade islemini yapmış hesabınıza , bir süre bekleyin düşecektir.
  • 
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.