Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.504
Favori
2.880.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RB400577372TW takip kodumun akibetine uzun zamandır ulaşamıyorum. Sonu TW ile bitenleri nerden takip ediyoruz bilgisi olan var mı?

• Merhaba Ali Express EX225842815SG takip numari ile vermis oldugum siparisim

02.02.2021 tarihinde siparis ettigim ulkeden cikti gorunuyor fakat bu gune kadar hala Turkiye ye ulasmadi ve bekleniyor diyor.

Bu durum normal mi?

Tesekkurler

• YASHAN2023 Y kullanıcısına yanıt
    Satıcı muhtemelen süreci güncellemedi, bir sonraki güncellemede muhtemelen direkt local delivery officea gelmiş görünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themacir -- 2 Mart 2021; 15:34:31 >
  • @themacir Anladim. Cevabiniz icin tesekkur ederim. Sanirim satici ile irtibata gecsem bir guncelleme yapar diye dusunuyorum.

Tekrar tesekkurler

• Arkadaşlar şöyle bir durum var, ne yapabilirim yol gösterirseniz çok memnun olurum.

Bundan yaklaşık 3-4 ay önce laptopum için ekran aldım (dokunmatik). Adam gönderdi, geldi arızalı çıktığı için iade ettim, bir daha gönderdi o da kusurlu çıktı (2 kere). Yenisini göndereceğim diyor ama göndermiyor. Aradan uzun zaman geçtiği için sanırım Aliexpress'de sıkıntı çıkarır. Adamla yazışmalarımız var, göndereceğim diyor hala ama göndermiyor ve artık mesajlarımı dahi okumamaya başladı. Mağaza hakkında geri dönüşüm, yorum, değerlendirme vs. atamıyor muyuz? Aliexpress'e bu konuda bir şey yazabilir miyim? Hiçbir hakkım yok mu acaba?

Teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: YASHAN2023

Merhaba Ali Express EX225842815SG takip numari ile vermis oldugum siparisim

02.02.2021 tarihinde siparis ettigim ulkeden cikti gorunuyor fakat bu gune kadar hala Turkiye ye ulasmadi ve bekleniyor diyor.

Bu durum normal mi?

Tesekkurler

Takip kodunu ptt üzerinden takip edin. 17 Şubat'ta ülkeden çıkış yapmış. Yakında girer Türkiye'ye.

Satıcı neyi güncelleyecek onu da anlamadım, satıcı kargo hareketlerini yönetemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxims -- 2 Mart 2021; 21:51:39 >
  • @maxims tesekkurler cevabiniz icin
  • burk86 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar bu kupon mevzusu sık geliyor mu aliexpress' e değerlendirmek lazım mıdır ?

• kamerluna kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim

• Dostlar ilk defa alışveriş yapicam. Buna vergi çıkar mı? Çıkarsa ne kadar çıkar?
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Hocam resimde vergi diye yazdığı vergi peşin anlamına geliyor. Ürünü aras getirecek bidaha vergi felan ödemeyeceksiniz bir aksilik olmaz ise...
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Aaaa tamam dikkat etmemiştim ona. Bu arada arasın getirdiğini nasıl anlıyoruz?Aliexpress Ana Konu • 

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Telefon numaranızı doğru yazarsanız SMS geliyor size gelmeden önce. SMS gelmez ise aynı numara ile kayıt olun arasın uygulamasından oraya düşüyor türkiyeye girdikten sonra. Lp li kodunuzu da bu siteden takip edebilirsiniz. Track24.net
  • Vergi dahil satış yapan satıcıları bulmanın bir yolu var mı?

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Maalesef denk gelirseniz anca...
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Tamam hocam anladım teşekkür ederim

• arkadaşlar 20 dolar kazanmak mümkün mü hala? çok mu uzun sürüyor?

• şunu fark ettim bir de yeni kullanıcı bonusu olan bir ürün sepete eklerseniz kuponu kullanamıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.