Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazıları gönderiliyor. Anlamadım gitti. Çok güzel bıçaklar var ama beğendiklerim gönderilmiyor hep.

Kesin bizim gümrüğün kabızlığından göndermiyorlardır.

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Gümrükten genellikle geri döndüğü için maalesef o gönderimi olandan 2 3 kişi alsın geri dönsün sonra onları da bulamazsınız :))
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Şu bıçak gelmez mi ki yaw?

https://tr.aliexpress.com/item/32831639596.html?spm=a2g10.12010612.8148356.6.adbf68156aZGfY

Sapı biraz dandik geldi ama bıçak kısmı güzel

Hocam bıçak vari ürünler, çocukların kolaylıkla erişememesiiçin gümrükten geçmiyor diye biliyorum... Maalesef durum bu. Ve geçmez ise bekleyeceksiniz paranız yatsın diye. Şans işi gümrük.
    Ki ayrıca hoam dikkat edin satıcı sahte. Puanı %50 98 puan altından alışveriş yapmayın diyolar... Ucuzluğuna aldanıp almayın sahte sipairş.
  • Yüzde 20 Vergilendirme hala 22 euro üstü icin mi arkadaşlar ?
  • pqrst P kullanıcısına yanıt

maalesef rafa kalktı o dönem.Direkt vergilendiriyorlar.

• arkadaşlar PR169281317YP bu takıp kodu sahtemi 2 gündür haraket yok

• Nakonemm N kullanıcısına yanıt
    5. Gün içinde takip bilgileri düşüyor. 5 gün vakti var daha sonra yoksa fake olabilir ama şuan için erken
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

5. Gün içinde takip bilgileri düşüyor. 5 gün vakti var daha sonra yoksa fake olabilir ama şuan için erken

bılgi için teşekkür ederim

• Arkadaşlar 10 adet sipariş verdim neredeyse. Yarısı geldi. 17track dan takip edip TR ile biten kodu alıp takip ediyordum. Daha önce de ürün satın aldığım satıcıda şöyle bir sorun yaşadım. 27 şubatta kargoya verilmiş olarak sistemde görünüyor. "PR168177105YP" bu kod numarası 27 sinden beri "Takip numaranız bulunamadı. " hatası veriyor

Sebebi ne olabilir? Satıcıya sordum. O da bana bir link göndermiş ve aliexpress takip yolu budur demiş sanırım. Cainiao nedir? Bilginiz var mı? Burada TR kodlu kargo takip nosunu alma şansım yok. Neden bana bunu göndermiş olabilir? 17track da bu takip numarası haricindeki tümü ertesi gün göründü sistemde. Birtek bunda sorun yaşadım.

"this is Aliexpress shipping way friend."

Https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=PR168177105YP&spm=a3708.7860688.0.d01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 2 Mart 2021; 8:42:30 >

• Merhaba, bir alışveriş yaptım 1 hafta önce. Satıcının sisteme girdiği takip kodunun sonunda harf yok, rakamla bitiyor. İlk kez böyle bir kod gördüm. AliExpress üzerinden takip ediliyor lakin track17’de filan tanınmıyor.
  • arkadaşlar merhaba aliexpress'ten android teyp alacağım aracım için 1200 lira felan tutuyor kargo dahil. Satıcı ile iletişime geçtim istediğim fiyatı faturaya yazabileceğini söyledi. nasıl bir yol izlemeliyim gümrükte sorun yaşamamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Conqueror

arkadaşlar merhaba aliexpress'ten android teyp alacağım aracım için 1200 lira felan tutuyor kargo dahil. Satıcı ile iletişime geçtim istediğim fiyatı faturaya yazabileceğini söyledi. nasıl bir yol izlemeliyim gümrükte sorun yaşamamak için.

Oto teypler sadece gümrük vergisi değil ötv ve trt bandrol ücretine de tabii. İlk sayfada yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

Oto teypler sadece gümrük vergisi değil ötv ve trt bandrol ücretine de tabii. İlk sayfada yazıyor.

Alıntıları Göster

%40 + 7 euro trt bandrol ücreti varmış anladığım kadarıyla. yani ben ürüne 50 usd yazıdırsam yaklaşık 207 lira vergi çıkıyor. bunu ödemeye razıyım her türlü türkiyedeki fiyatlarla neredeyse yarı yarıya fark ediyor.

Alacağım ürün aliexpresste 1122 lira Türkiye'de 2500 lira. vergi dahil 1329 liraya felan gelmiş olacak bana.

• Nakonemm N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Arkadaşlar 10 adet sipariş verdim neredeyse. Yarısı geldi. 17track dan takip edip TR ile biten kodu alıp takip ediyordum. Daha önce de ürün satın aldığım satıcıda şöyle bir sorun yaşadım. 27 şubatta kargoya verilmiş olarak sistemde görünüyor. "PR168177105YP" bu kod numarası 27 sinden beri "Takip numaranız bulunamadı. " hatası veriyor

Sebebi ne olabilir? Satıcıya sordum. O da bana bir link göndermiş ve aliexpress takip yolu budur demiş sanırım. Cainiao nedir? Bilginiz var mı? Burada TR kodlu kargo takip nosunu alma şansım yok. Neden bana bunu göndermiş olabilir? 17track da bu takip numarası haricindeki tümü ertesi gün göründü sistemde. Birtek bunda sorun yaşadım.

"this is Aliexpress shipping way friend."

Https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=PR168177105YP&spm=a3708.7860688.0.d01

https://track24.net/?code=PR168177105YP

bazen 17 track bulamıyori https://track24.net/ bu site gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: krmbzkurt

Rica ederim.

dronu takipteyim kerem

• burk86 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır abi halen gümrükten geçmedi merakla bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.