Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet aynen hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

20 dolarlığa 16 TL çıkması saçma asıl. Paketin üzerine kaç dolar yazıyolarsa onun %20 si ve 8 TL gümrüğe sunma ücreti kesiyolar. Benim pakete 10 dolar yazılmasına rağmen 23,72 kesildi ve normal olan bu.

Alıntıları Göster
    Fark etmiyor
    Her türlü 25 tl.nizi alıyorlar.
    0.01 dollar tutarındaki Ürüne bile 25 tl ödedim.
    Amaç vergi almak degil, yolmak.

Iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt
    Hocam barkod hatalı diye hata alıyorum sistemde görünmüyor sebebi nedir
    Hocam barkod hatalı diye hata alıyorum sistemde görünmüyor sebebi nedir
  • Aziz Bektaş A kullanıcısına yanıt

https://t.17track.net/tr#nums=RB051950000SG bu sitede sorguladığım zaman anladığım kadarıyla ürün gümrüğe takılmış sanırım. VEYA gümrükten geçiyor şuan o yüzden işlemleri başlatılmamış.

Seninle baktığımızda gümrükte görünüyordu suan bakınca böyle sasırdım ptt aradım onlarda barkod hatalı göremiyoruz dediler beklemem lazım degil mi Ozaman

Yani şuan beklemekten başka bir şey yapamayız gibi duruyor.

• Teşekkürler hocam vaktinizi ayırdığınız için

Ne demek her zaman.  

• melodramm kullanıcısına yanıt

Düşük yazdılarsa 25 almıyolar son aldığım ürüne 16 tl kesildi. Diğeri biraz daha pahalıydı 22 kesildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Düşük yazdılarsa 25 almıyolar son aldığım ürüne 16 tl kesildi. Diğeri biraz daha pahalıydı 22 kesildi.

İnşallah başınıza gelmez diyeyim o zaman.
    Ama o zihin fakiri insan musfetteleri ne denk gelirse onu yazıyor.

Iyi forumlar...

• bu LP kodlar nasıl takip ediliyor arkadaşlar ürün istanbula gelmiş gözüküyor sonrasında güncelleme olmadı

• Arkadaşlar termos istedim ancak menşe ülke deposunda üründe batarya var diye sorun çıktığı ve ürünün satıcıya geri döneceği yazıyor. Termosta batarya ne alaka ne oluyor hiç anlamadım. Kargo durumu şu şekilde, daha önce böyle bi şey yaşayan var mı?

• Arkadaşlar merhaba.

ürünüm dağıtıcıya verilmiş ama gelen giden yok.

asıl ilginç olansa bana verilen takip numarası PR ile başlıyor. PTT'nin sitesiden sorgulama yaptığımda aşağıdaki açıklamaları göremiyorum. Barkod hatalı diyor ama Ali'nin içinden baktığımda aşağıdaki sonuç geliyor. ben anlamadım bu durumu daha önce başına gelen var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar standard shipping olan kargomun PR..YP Yanwen kodu buna dönüştü. PTT ile mi gelecek ?

EH000350749TR

Normalde PR....YP yanwen sorgusunda RH...TR ile başlayan bir koda dönüşüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Arkadaşlar termos istedim ancak menşe ülke deposunda üründe batarya var diye sorun çıktığı ve ürünün satıcıya geri döneceği yazıyor. Termosta batarya ne alaka ne oluyor hiç anlamadım. Kargo durumu şu şekilde, daha önce böyle bi şey yaşayan var mı?
    Bisiklet sensörü aldım telefon jelatini çıktı kutudan satıcı bu benim paketim değil depoda yanlış barkot basmışlar diye bişeyler geveledi senin de benzer bi durum olmuş olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wéndigo -- 25 Ocak 2021; 23:0:48 >

• wéndigo kullanıcısına yanıt

Olabilir valla hocam ilk kez başıma geliyor satıcıya mesaj attım bakalım cevap verecek mi

hocam kargo kağıdı atılmış. aynı üründen banada lazım oldu bende sipariş verdim,bakalım kargo geldiğinde ödeme alacakmı alacak ise kargı etiketini saklayıp işleme koyacağım,durumu burdan paylaşırım.

• cogman kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun inşallah ama bir sorun olacağını sanmam vergi öderseniz de direkt durumu bildirip geri ödeme alıyorsunuz merak etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.