Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ürün neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

SHENZHEN-Havayoluna teslim: Havayoluna teslim 2021-01-17 22:00:00

Türkiye-Linehaul Varış: Türkiye'ye Geldi 2021-01-22 18:09:00

bugun gelmiş TR'ye hocam

Alıntıları Göster

5 gün sürmüş yani. Benimde 2 gün oldu daha. Bakalım sonra kaç günde eve ulaşacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Bu kupon olaylarında 2 tane ürün alacaktım. Babamın ve benim hesaplarimdan iki ürün aldık. Ben kendi kredi kartımla, babam kendi kredi kartıyla, ikimiz de kendi telefonumuzdan ve kendi internetimiz üzerinden aldık. O kadar uğraştık nasıl olduysa çakmışlar benim siparişi iptal etmişler. Anneme 200 liraya çanta alacaktım 120ye gelmişti. Şimdi bu para benim hesabıma ne zaman geçecek? Bir de kuponsuz alsam bir sıkıntı olur mu kartı bloke etmişler mıdır sizce? O kadar heveslendirdim kadını çok da beğendi alacaz mecburen

• UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt

bendede aynısı oldu :) iade daha dusuk geldi anlamadım gitti 3 gun surdudu kıme yazıcaz bılmıyorum :)

adresi farklı kullan mahalle yazdıysan digerine mah. yaz

isim farklı olsun / anne veya baba size kalmış..

kart farklı olsun hocam

her siparişte modem kapat aç ip değişsin

her siparişte opera tarayıcısından gizli sekmeden yap ctrl + shif + n

iptal olmucaktır

karta bloke yok o kartı 2/3 hafta sonra dene yine kabul eder sorunsuz ödeme olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 24 Ocak 2021; 0:12:25 >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

Hocam valla güvenemedim direk 200den sipariş ettim bi 10 dk önce. Normalde uğraşırdım bunları sömürene kadar, ama annem o kadar beğendi ki hiç uğraşmak istemedim :) Sizin iadeniz 3 günde geldi değil mi yanlış anlamadıysam?

• UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt

Evet 19 unda 0,98 $ çekim yaptı kart

21inde bir 0,02 $ iade oldu anlamadım gitti

miktar düşük diye üstüne düşmedim.. neyin iadesi omu bumu bilmiyorum ( kartı daha önceki alışverişlerdede kullanmıştım 16 sında felan )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 24 Ocak 2021; 0:26:3 >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

Hiç iade etmeseymiş :) Zahmet etmişler valla onu iade ederek... Valla bendeki meblağ o kadar düşük değil umarım adam gibi iade ederler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanSüperKahraman

Hiç iade etmeseymiş :) Zahmet etmişler valla onu iade ederek... Valla bendeki meblağ o kadar düşük değil umarım adam gibi iade ederler :D

bilmiyorum ki hocam ne iadesiyse artık :) mesela sepeti tamamlamak için geçen 16 sında 0,51$ ürün eklemiştim iptal ettim adam göndermesin diye gümrükle ugrasmayalım diye artık omu bilmiyorum :) oysa bile 0,02$ iade olması saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 24 Ocak 2021; 0:35:49 >
  • Ücretsiz kargo olayı kalmadı mı arkadaşlar artık, takip ettiğim ürünler vardı, eskiden ücretsiz kargoyken şimdi uçuk kargo ücretleri var

• Merhaba Arkadaslar ilk kez sipariş verdim süreç nasıl işliyor acaba
  • Aliexpress Ana Konu •

Süreç nasıl işliyor
  • diabl0 kullanıcısına yanıt

ürün bagaj kaldırma pistonuydu kafalarına göre artık almıolarmış

• Aziz Bektaş A kullanıcısına yanıt
    Takip no paylaşın.
  • Veya 17track.net ya da ptt gönderi takip sitesine o takip no yu yazın detaylı bilgiyi oradan görebilirsiniz
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt
    Aliexpress Ana Konu •
    Şuan türkiye gümrüğünde gözüküyor ürününüz. Yarın da gümrükden geçip ptt ye sevk edilir uzak veya ters bir yerde oturmuyorsanız en geç cuma teslim alırsınız diye düşünüyorum benimkiler öyle oluyor çünkü.
  • İstanbul çekmeköydeyim vergi vs ne olur honor band 6 aldım 293 TL satıcıdan düşük göstermesini istedim
    Satıcı üstüne düşük yazsa bile bazı durumlarda kendileri de araştırabiliyorlar. Umarım araştırmazlar 17 ila 35 en düşük vergi 300 tl ürüne de 60 70 civarı gelir diye düşünüyorum (en fazla)
    Ptt den kontrol ettiğimde daha vergi ücreti işlenmemiş o takip numarasını yarın ptt nin sitesine yazın yazar büyük ihtimalle vergi ücretiniz.
  • Nerden ptt den mi bakıcam hocam tekrar teşekkür ederim vaktinizi aldım hocam eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.