Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
37.101
Cevap
1.479
Favori
2.476.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4634
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3953
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1606
  • Favoriye Eklediklerim 1523
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iso227 (3953 mesaj) Pi (599 mesaj) buraoca2 (563 mesaj) kerimcem (546 mesaj) hakan1581 (365 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20304 mesaj) Mobil (12579 mesaj) Tablet (659 mesaj) Mini (1845 mesaj) Uygulama (1763 mesaj)
  • @
155 oy
Öne Çıkar
Giriş
    269 Mesaj

Kargonuz İstanbul'a gelmiş. Kargolar geldikten sonra açılmadan çuvallar halinde depoya kaldırılır. Sıra sizin kargonuzun bulunduğu çuvala gelince işlem yapılmaya başlar. Artık 1-2 gün içinde gümrükten geçmesini unutun en erken 1 hafta sürecek. Ama tahminim bu hafta içinde gümrükten çıkar.

|
    |
    gunata2003 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kupon nerede hocam? Ekran görüntüsü atma imkanınız var mı?

Bende en fazla 100 jeton karşılığı alabileceğim 12 dolarlık kupon var onun da minimum kaç dolarlık siparişte geçtiğini bilmiyorum..

Bir de alışverişte en fazla 93 jeton mu kullanılıyor? Bende 100'ün üstünde jeton var ama yalnızca 93 tanesi tutarınca indirim sağlıyor 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    OnlineOyunTicaret kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1100 Mesaj

Bilgi için teşekkür ederim.

0.09 dolar+ jetonla alacaktım ama süresi doldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    falcon_X1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Artık AliExpress hiç iç açıcı gelmiyor. %20-40 vergi+zorunlu dayandıkları shipping ücreti+dolar kuru+Ptt sıkıntıları (geçen hafta kargomu kaybettiklerini söylediler)...

11.11'de şansımı deneyip işime gelmezse siteyi rafa kaldırmayı düşünüyorum. Doğru düzgün alışveriş yapamıyoruz.

Alternatif siteler varsa ve bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. İyi forumlar

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba

11.11 de anker soundcore motion+ Bluetooth hoparlör 648₺ düşecek kuponla falan 600₺ civarına sipariş versem kaç lira vergi çıkar uzun süredir uygulamayı sildim :)

• Yarbay
    10363 Mesaj

Tam ben soracaktım bunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Kasım 2020; 14:7:51 >
    |
    |
    BrezilyaLigi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

👍😂

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj

Eskiden nerdeyse her ürünün ücretsiz kargo seçeneği vardı. Şimdi hemen hemen her ürüne bir kargo parası çıkıyor. Neden böyle? Bilen var mı?

Gelince ödenecek parayı alırken ödüyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    taha178 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl yani banggood gibi vergi ve kargo masrafları mı alınıyor artık sipariş esnasında gelince vergi odemiyoz ozaman?

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10363 Mesaj

Uygulama başladığında buraya göz atmıştım öyle yazanlar vardı , sonra siparişim olmadı . Olan arkadaşlar daha net bilgi verir.

|
    |
    BrezilyaLigi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BrezilyaLigi

Nasıl yani banggood gibi vergi ve kargo masrafları mı alınıyor artık sipariş esnasında gelince vergi odemiyoz ozaman?
    Urun gelince de vergi ödeniyor.

Cift vergi diyebiliriz.

Muhtemelen aliexpress buna izin verdi.

Ben her gelen ürüne vergi ödedim.

Ancak almayı düşündüğüm ürünlerin kargo bedelleri anormal derecede artmış.

Sıkıntılı bir süreç.

Iyi forumlar...

|
    |

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jerrels

ses sistemleri hoparlör kulaklık bunlarda ötv oluyor mu ki hocam yok diye biliyordum ama

Yahu gazozda bile ötv var  

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 2 Kasım 2020; 0:6:35 >
    30 dolarlık a10+ için 100 hatta 160 tl vergi ödeyenler olmuş. Memurlar özellikle bt hoparlörleri dikkatle açıp %40 vergi+10 euro bandrol vergisi yapıştırıyorlar. Motion+ için 300 tl civarı bir vergi çıkarabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrezilyaLigi -- 2 Kasım 2020; 3:32:41 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

200 tl

|
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynı üründen 3 adet almaya kalkınca 3 kere kargo ücreti ekliyor. bu ne saçmalıktır ?

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yarbay
    2377 Mesaj

merhaba arkadaşlar iyi günler,

aliexpress üzerinden anakart seti almak istiyorum. bu süreçte indirim kuponlarını nasıl takip etmem gerekiyor? ilk defa 11.11 zamanında aliexpress den siparişte bulunacağım. kargo süreçlerini nasıl takip etmeliyim ve bu tarz yüksek ücretli ürünlerin teslimatlarında diğer küçük ürünler gibi problem yaşanıyor mu? ayrıca gümrükten geçerken kaç tl ücret çıkar? teşekkürler.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/04/b6/e6/04b6e652cbbc56b13934ef6fb1353a2c.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhyildiz -- 2 Kasım 2020; 12:58:35 >
    |
    |
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.
  • Yarbay
    10363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: head

30 dolarlık a10+ için 100 hatta 160 tl vergi ödeyenler olmuş. Memurlar özellikle bt hoparlörleri dikkatle açıp %40 vergi+10 euro bandrol vergisi yapıştırıyorlar. Motion+ için 300 tl civarı bir vergi çıkarabilirler.

Yuh  

|
    |
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.